Риболовна карта на шкембе чорбата

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от babydoctor »

Павлети, не съм ял свястно шкембе из тези райони . прати линк или телефон за поръчка, ако греша, ще си посипя главата с пепел публично. След затвора посока Сливница има едно, дето се казва Шкембеджийница, все се каня да го проверя...Иначе последните добри шкембета съм ги ял на Шумако, Сивият кон и Лимончето - сещаш се кои години....
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от Павел Иванов »

Красе , ако първо беше прочел поста ми преди да се фърлиш на клавиатурата , с почуда щеше да установиш , че там има линк в който има телефони :wink:
Ама това чукчата .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
кирил великий
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 14:01
дал Браво: 3 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от кирил великий »

Еее, мерси на Павел, и на всички де, "Двете халби" в Белите брези горе-долу е наблизо, отначало се обърках с едно "Двата лъва" на "Гоце Делчев" срещу риболовния магазин - то ми е съвсем близо.
След Коледа ще се разходя из района на Пазар Красно село за шкембетърсачество. Ако щете вярвайте - до миналата година съм ял шкембе чорба три пъти преди казармата. А догодина правя 50-ак. Едва миналата година ми хареса и издирвам сега...
"Всяка грешка има свои име и фамилия."
topsoft
Мнения: 409
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 17:30
получил Браво: 1 път

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от topsoft »

Тая тема се е изродила...идеята не беше ли да се споделят места из страната, за да ги посетим ако ходим в района за риби? Смешно е да се предлагат шкембеджийници в София, няма кой да ме убеди, че която и да е ще ми направи по-вкусно от това, което сам си правя.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от Павел Иванов »

Ами представи си , че съществуват хора които не си правят сами шкембе чорба . От там на там що да не фърли една плувка в Боянската река къде е на педесе метра от "Двете халби" :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от Д-р Флекс »

Дренско ханче - уникално шкембе (също и телешко варено) на връщане от Дяково, или Диканя, или Стефаново :)
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от babydoctor »

Я уточни, че ми стана интересно - трябва ли да се свива към Дрен, или е това от двете страни на пътя? И да, ЧНГ :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от Д-р Флекс »

babydoctor написа:Я уточни, че ми стана интересно - трябва ли да се свива към Дрен, или е това от двете страни на пътя? И да, ЧНГ :tup:

Специално за теб, няма да уточнявам грам - да се мъчиш, и да ме псуваш, докато се мъчиш да го откриеш...така, както аз се мъча да открия зрънце информация под тонове спам... :wink: :D И, да, ЧНГ и на теб! :D
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 316 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от te4osoma »

Слънчев бряг зад автогарата ,при Бай Димо уникална шкембе чорба ,телешко варено и ...... :tup:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Станимир
Мнения: 1760
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от Станимир »

babydoctor написа:А и изобщо в София не се сещам за такова място...
1. Ресторант-градина на хотел НИКИ, Адрес: Ул. Неофит Рилски 16, София 1000 http://hotel-niky.com/bg/garden-restaurant/

2. Нов турски ресторант, мисля, че е от веригата Delight, намира се в Младост 3 на бул. Александър Малинов в бившата пицария Верона до Пиреос банк. Метростанция "Александър Теодоров - Балан"

И двете пробвани наскоро. :tup:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от babydoctor »

Култово :tup: Това за Сливен и Ямбол ме подсеща за друга задявка. Кюстендилци се бъзикаха с Благоевградци, че те пикаят в Струма, а те долу го пият.А отговорът беше - не, наливаме го в бутилки и ви го връщаме за по 60 ст. с етикет Пиринско пиво...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:Култово :tup: Това за Сливен и Ямбол ме подсеща за друга задявка. Кюстендилци се бъзикаха с Благоевградци, че те пикаят в Струма, а те долу го пият.А отговорът беше - не, наливаме го в бутилки и ви го връщаме за по 60 ст. с етикет Пиринско пиво...
В Ямбол няма хубава шкембе, правят го бяло като грис халва с брашно без червен пипер, гадост, но на пазара в каргона има уникална курбан чорба, като влезеш през задния вход на пазара.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от babydoctor »

Ще трябва да го обясниш по като за тъпо копеле, или ако имаш координатите да ги дадеш за Алеко - при първото ходене в Епхово ще я опитаме. А, между другото, в Елхово шкембето им не е лошо, но аз там винаги ям панирано шкембе, страхотно е, последният ден си взимам две порции и за в София.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Тема на седмицата - Риболовна карта на шкембе чорбата

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:Ще трябва да го обясниш по като за тъпо копеле, или ако имаш координатите да ги дадеш за Алеко - при първото ходене в Епхово ще я опитаме. А, между другото, в Елхово шкембето им не е лошо, но аз там винаги ям панирано шкембе, страхотно е, последният ден си взимам две порции и за в София.
ми като сте Ямбол ще ми се обадите по телефона да ви обясням, така няма как да стане и двамата не сте местни, а ти е малко тенекиено, мене Дон Мишо ме заведе, отогава на всеки обед съм там като съм си дома.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”