FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Мнение от quietriot »

pike написа:Вече има и едно предложение/покана, става дума за вече организирана среща, по-конкретно тази:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 52#p884652" onclick="window.open(this.href);return false;

Предполагам колегите организиращи срещата на воблеростроителите, нямат нищо против да се включим към тях и да обединим двете срещи в една ;)

Ако нямат нищо против, вече има първа дата в календара на "FM Срещи - Опитай от моя риболов" ;)

Р
Саше, това е организацията на Срещата на лураджиите, аз като един баш делкач на пържолите ще постна и тук каква е организацията за да няма девиации, всички са добре дошли, но трябва да се съобразят с това:
За срещата на Коневец, за да не стане като миналата година 10 човека с 12 кила месо и да се чудим какво да го правим, никой не носи никакви меса, освен ръчни деликатеси за мезене( бабеци дядовци , суджуци и тн....), месото се купува от Ямбол от мен като майстор на скарата, вземат се няколко кила ребра и наденица, имаме страшен месарски магазин с уникални хармоники по метър, килограмите месо ще се вземат според заявилите участие в срещата , от там се купуват и салатите защото магазина е до пазара , което отговаря и на следващия въпрос дали да носите зарзават, не не носете .
Основния пазар се прави от Кауфланд-Ямбол , който май е най-евтиния в България и сметката от всичко това се дели по равно между присъстващите на срещата, цигании от сорта аз не пия затова не участвам в алкохола не работят или не ям месо, не че са ставали ма никога не е късно да се орезилим. Ако някой не яде свинско по верски или други причини да се обажда ще му вземем каквото пожелае месо за него. От Кауфланд се купува всичко останало като, бира, безалакохолно, вода, кашкавали , маслини , сирена , олио оцет, чаши чинии еднодневки, лютеници подправки и др.
Домашни ракии, с които всеки иска да се изфука или да ни отрови разбира се си носите от вкъщи, не отказваме на никой нищо да му пробваме, Дончев, Митаче, Тачев страшни са ви ракиите, тази го дина аз ще донеса кайсиева от Силистра, един колега я прави.
Хубаво който има да носи хладилни чанти, установи се че е по добре бирите да са в кутийки а не в Гуменки( така викат в София на 2 литровите) с оглед по доброто им охлаждане.ми те това е за друго сега не се сещам, ако някой се сети да добявя.
и да се обозначат в темата или да ми се обадят на мен, Мишо, Тачев или, на който им е кеф от тези които ще идват за да ги бром при пазаруването.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Саше бях поспрял да влизам в форума защото чуствах, че няма какво да науча тук вече,не защото съм станал добър рибар а просто хората който разбираха и обясняваха след риболова си а не дамп да пляснат 20кг риба изчезнаха,но сега ме заинтригува и живо ще следя тая тема.
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Мнение от Pike »

Абе това време няма ли да се оправи малко, не държа да е топло, но поне да не вали.

Хайде да планираме първата среща в близките 2 - 3 седмици, дано и времето трайно да се оправи и задържи.

Според мен най-добре да направим сефтето на някой язовир, а след това като са се кротнали реките и на река.

Да изберем някое място по към централна България, че са е почти еднакво близко за всеки. Като изберем мястото, в зависимост от това какъв риболов е актуален там в момента, това ще бъде темата на срещата ;)
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Мнение от quietriot »

pike написа:Абе това време няма ли да се оправи малко, не държа да е топло, но поне да не вали.

Хайде да планираме първата среща в близките 2 - 3 седмици, дано и времето трайно да се оправи и задържи.

Според мен най-добре да направим сефтето на някой язовир, а след това като са се кротнали реките и на река.

Да изберем някое място по към централна България, че са е почти еднакво близко за всеки. Като изберем мястото, в зависимост от това какъв риболов е актуален там в момента, това ще бъде темата на срещата ;)
Копринка , може да спи в "Розата" , атуален е всякакъв вид риболов , за който какво душа му сака.
Между 7 и 15 лв леглото в зависмост от екстрите. Същия осбственик държи и ресторанта под стената.
http://hotelroza.biznes.bg/sdid.php?f=140" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Мнение от Pike »

Добро предложение Васко, мерси за което :tup:

Ама защо такава активност, само един човек :(

Май май, всеки иска всичко сготвено и сервирано и евентуално ако му хареса, да дойде ...

Ееее, стига де, идеята ми не е аз да измислям и организирам всичко от А до Я и вие само да идвате, а да го правим заедно.

Не случайно спрях и със състезанията, зора беше да е организирано всичко на готово, идваш, ловиш, вземаш к'вото вземеш, в колата и обратно. Добре, че не всички участници бяха такава, но взеха много да намаляват последните години.

С "FM Срещи - Опитай от моя риболов" е същото, ако очаквате всичко наготово и сервирано, въобще и няма да се занимавам. Най ми е лесно с Васко да ходим заедно някъде за риба, но не това е целта на мероприятието.

Ако ще правим такива срещи, да ги правим и организираме заедно, аз и да искам не мога да се нагърбя и с това :(
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: FM Срещи - Опитай от моя риболов ;)

Мнение от quietriot »

След писледната среща ср заклевам че никога повече нищо не организирам безплатно,който идка да се оправя и да яфе хурката и претенциите на българите...иначе аз ще.си ходя на копринка.... скоро.
Заключено

Обратно към “Рибарска среща”