ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от RUNNING WILD »

деня е без значение аз почивен ден нямам,е много е спортсменско да и забиеш 3 жила на кука 2 ри номер да я зашиеш да не може да мигне с очи и да я изтеглиш нагоре срещу течението за главата,евентуално ако втората троика не е пронизала корема или гърба,даже и в арабският свят нема такова наказание измислено,та до тука с кеповете и кои как лови риба и дали я яде и колко лови и яде си е негова работа,в казармата не съм бил имам 40 призовки и 2 пъти съм бягал от военното окръжие в Младост и ме водиха с полиция окован с белезници че бягам и пак избягах,и ме ограждаха тука блока и аз бягах през мазетата,та за дисциплина и казарма не съм аз човека.а според мен ти трябва сам да отидеш да клекнеш на брега на Панега и да се помолиш на Панешкият Один да дари въдицата ти с уловистост а ръцете ти с сила и главата ти с акъл и да направлява ръката ти като бръкне в кутията да избере точната примамка задължително купешка с подпис от машината дето я е направила за да набодеш безболезнено най хитрата и огромна пъстърва хитра нахитрела като панчаревска златиста каракуда по хитра и коварна от Атия от Юлийте и да се окичиш с слава в Фейсбука и тук в манията колко си врял и кипял в рибарското житие и битие и как без теб и скъпоценните ти съвети нямаше да има риба в реките и никои няма да знае как да се ловят.остави си телефона на колегите и на мен ако ходя някъде и не ми кълве да ти звъня да помагаш ще искам помощ от публиката къде как с какви воблери и къв кеп и изобщо.
Аватар
kontev
Мнения: 565
Регистриран на: Вто Апр 08, 2014 22:40
Риболов: Спинингов риболов
Местоположение: София
дал Браво: 78 пъти
получил Браво: 533 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от kontev »

28-ми е едва, представям си до 31-ви докъде ще ескалира напрежението... Преатели, освен риби, в интернет има хубави филмчета, разтоварвайте по-често ! Или ходете на дупка, като мен, била тя в леда или пък в мИсото :lol:
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Д.Граховски »

kontev написа:28-ми е едва, представям си до 31-ви докъде ще ескалира напрежението... Преатели, освен риби, в интернет има хубави филмчета, разтоварвайте по-често ! Или ходете на дупка, като мен, била тя в леда или пък в мИсото :lol:
Изпуснах напрежението язе
FB_IMG_1485607400245.jpg
FB_IMG_1485607400245.jpg (29.12 KiB) Преглеждано 5780 пъти
FB_IMG_1485607390124.jpg
FB_IMG_1485607390124.jpg (15.94 KiB) Преглеждано 5780 пъти
От мИсото снимки нема да показвам :lol:
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
kontev
Мнения: 565
Регистриран на: Вто Апр 08, 2014 22:40
Риболов: Спинингов риболов
Местоположение: София
дал Браво: 78 пъти
получил Браво: 533 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от kontev »

Мисото от тоя гьол не знам дали е добре да го консумираш, че воблерите ти ще почнат да стават естествено фосфорециращи...
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Д.Граховски »

kontev написа:Мисото от тоя гьол не знам дали е добре да го консумираш, че воблерите ти ще почнат да стават естествено фосфорециращи...
Аз не консумирам рибешко. Виж, ако Вальо или Жоро светнат ще си зема екстракт :mrgreen:
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от yuri todorov »

RUNNING WILD написа:деня е без значение аз почивен ден нямам,е много е спортсменско да и забиеш 3 жила на кука 2 ри номер да я зашиеш да не може да мигне с очи и да я изтеглиш нагоре срещу течението за главата,евентуално ако втората троика не е пронизала корема или гърба....................
:shock: ... Майко мила!
Явно си без почивен ден.... :lol:

Цялата тая молитва, само за да разберем каква газела си бил на младини, и как си бягал през мазета, МВР-та и окръжия..... Само и само, да не те засрамят в казармата.. :oops:

Представата ти за спортсменско отношение към рибите е доста далеч от истината. Ако те вълнува наистина, попитай някой който знае, да ти разкаже как е, как и с какво се ловят, как се закачват и колко се осакатяват в същност рибите, защо не трябва никакъв кеп и т.н. ......

С риск да те разочаровам,ТелефонЯ си ей така гледам да не давам и отново с риск да те разочаровам, не се подвизавам във Фейсбук.

Съветите са ценни единствено за този, който може да ги оцени! :idea:
Ти както е видно обаче, си като някой от младите. Съвети и помощ, не ти трябват!
Ако все пак наистина много го закъсаш, все ще се намери кой да те посъветва или да ти подаде ръка. :wink:

Забавно е да те чета, но определено си е чиста загуба на време да ти отговарям!
:|


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от RUNNING WILD »

Ми ти докато си ял русенско варено и си мазал кубинките с мас зимата и танка с нафта и си падал за 20 да възмажееш и все такива несвоиствени занимавки аз съм ходил за риба.аз не събирам воблери по кутийте.отивам правим един блицкриг обирам едрата плячка местните плачат а тия като теб къде минат след мен са капо и търчат до Орозов за рапалки и голдита като клъвнат месечният аванс с последната надежда че ще видят светлина в тунела и като не видят ръсят мозъци в форума как трябвало да се лови кви велики правила са измислулини как света не ги разбира .щом си стигнал самурайското ниво да не ти трябва кеп значи много си напреднал с мигновен саблен удар разцепваш водата и я ловиш за опашката от там с подхвърляне и едно маваши отива в коша да се суши.тесни специалисти при спингистите и мухарите дал Господ и ти се нареждаш при тия светила и ти си от лигата на необикновенните.
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от yuri todorov »

:D

Успя ли да закусиш тая сутрин :roll: или писателства на гладно ?
Русенско, суши,......само ядене ти е у главата! :lol:

Когато е трябвало съм ял русенско! Когато е трябвало съм си лъскал кубинките!! Когато е трябвало.....съм възмЪжал!!! Било е отдавна, случило ми се е в миналото! Ти тогава си бил още в отделенията и единствения блицкрийг който си правил е бил до WC-то в междучасията, а това което си обирал до дупка са фасове.... :wink:
Апрорпо, това с възмЪжаването, се е случило с всички момчета, които са имали шанса да минат през школата за мъжество , колкото и сега да се опитват да го изкарат безмислено, жестоко и излишно.
Твоя милост обаче, съвсем по християнски :oops: тая инстанция си я из-бЕгал, провирайки се през тъмни и тесни места. :lol:
Кажи ни обаче, г-н Мамино синче :roll: като не си го играл войн, :oops: как аджеба възмъжа ? Кога ?? Възмъжа ли въобще :?: Дали още не си с памперса .....Или още си го разработваш блицкрига?!
Той и Фюрера знаеш, пробва с блица в СССР,...... ама изгоре .... :(

Казах ти вече,
Забавно е да те чете човек, Особено в онази твоя-та тема, "Не издържам физически (28+) кг". :mrgreen: ..но определено си е загуба на време да ти се отговаря.... А и омръзва! Бързо !!

Затова, Ако приемаш - Ти предлагам,
Понеже, темата върви забавно и наторително, но за съжаление вече няма нищо ценно и по темата :idea: и ти се намърда в нея, внезапно и без връзка,... Знаеш ли де е Пангея,...нагазвал ли си у нея и знаЙш ли що е то траут опен-инг, ....Изразител си на собствена теза и кауза, но измести епи-центъра на Мунчо-вата тема....А и не си събираш воблери по кутиЙте :oops:..Земи, да си починеш, малко!
Чети и попивай, само! Има смисъл и от това!! :idea: .....

Ако изживееш поне веднъж нещо от това за което си чувал и яростно критикуваш тук, Може, случайно да те осени и да разбереш, какви аджеба са тия, тесни специалисти-светила, мухари и спинингисти, които ги е еня за рибата, не я ловят само за да я изядат и затова видиш ли, са от лигата на Extraordinary Gentleman.... 8)


ПП: ДА! Понеже гледам да давам всичко от себе си, за тоя ми постинг, очаквам поне 4-5 пъти "Браво!" .... не само от хорат които ги е еня за рибките! :) Румениге, ти също може да дадеш едно, От сърце ! :wink:

Благодаря! :tup:


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

Абе малко е нацапана, набоклучена и омазана Панегата, та я довършвате и с тия постове :mrgreen: Та и мита за възмъжаването в казармата се набърка, измислен като контрапункт на раждането при жените. Е, ако си влязъл като п..ка в казармата, като такова си и излизаш.И, Юри, до сега си траях, но да наричаш Митю Граховски новобранец, е малко нонсенс...Що ли Сашо не е турил и опция антибраво? Дано някой мод се земе у ръце и прехвърли тия постове, включително моя, в 28+ или направо ТАМ.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от yuri todorov »

Сега и ти ли... Бруте!

Нерде Панега, нерде казармата.....Да си беше траял както казваш, по-добре! "Всяка жаба да си знае...."
Аз не пиша почти никъде и като го правя е с идеята да е на мястото си. Постовете ми трябва да бъдат местени в други теми. Твоите са си твоя грижа! Снесъл си 15000+ компетентни мнения почти навсякъде във всички възможни теми. Поредното го снесе тук....И теб ли да те мисля, струва ли си!?!....Не, Няма!
Имаш си достатъчно заклети фенове, нека те да те обгрижат както решат. 8)

Новобранството е състояние, през което се преминава. Някой обаче боксуват там цял живот. "Сторено ти е път, ма ти е минало времето!"....ако си чувал! :wink:

Вероятно няма бутон анти-, за да страдат такива като теб.....

:|


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Павел Иванов »

Аааааа , изпедецвахте убавата тема тотално !
Ча на баба ви Цола вижданията относно казармата и възмъжаването умешахте :lol: :lol: :lol: Тука подкрепям Красе с две ръце и три крака , няма такова нещо ! Отгоре на всичко най-голямата проЗдотия е "възмъжаването" да бъде налагано с нещо насила . Ако на некой му се "възмъжава" по тоя начин да си го прави , ама не и да ти го налагат без право на мнение :idea: Та тъй , само информативно , бил съм в казармата . Новобранец в пълният смисъл на думата никога не съм бил , това право съм си го извоювал със собствените си юмруци и реално последствие "старите" войници никога не са се държали с мен като "новобранец" , за разлика от болшинството народ де влезе едновременно с мен в тая кочина . Личното ми мнение е , че казармата е само и единствено кражба на едни от най-добрите години на човек ! Лично мнение не ангажиращо никой с нищо .
Браво не ща .

Та тъй , да се върнем към съществото на темата , малко организационна дейност щот си е време мей би :roll:

Значи доколкото разбрах от първоизточника и таз година рибна чорбъ ще има .
За целта ще донеса ПВХ халби та да е удобно на всеки да ги ползва . Чинийки , чашки , вилички и лъжички ще донесе Георге щото в техната фирма често правят банкети и имало доволно наличности .
Остава открит въпроса с маса и евентуално столове .
Андре изпърво изока , че ще носи маса с два стола ама тая година до последно не се знае у в последно какво ще му хрумне , блокади и пр. не ги приемам за фактор в случаят щот не само по гръчко човек може да скатае от пъстървовото :mrgreen:
Та няма да е лошо някой да се уметне барем за маса .
Аз лично на такъв риболов къде се носят маси и столове не ходя , та по тая причина и нямам , за туй да сръчкам някой доброволец да се предложи евентуално .
За пълненето на масите си е резонно , кой какво донесе .
Ако се верва на тия - http://www.accuweather.com/bg/bg/petrev ... 8878?day=7 , къде секи ден го дават все по-топло там , значи ще си имаме и пролет :D
Та тъй бъдещи присъстващи , айде да го караме по същество :11:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

казармата е само и единствено кражба на едни от най-добрите години на човек !
Поклон. И млъквам. Ще помоля само да спретнете един добър репортаж със снимки за тези, които не можим да сме там - весело изкарване и наслукя :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Мале тука каква организация се вихри, чак ми иде да дойда да си метна дънарката у таз ряка, ама горе пък се изказа квалитетно и дълго колегата, че само с определени кепчета се идва, та съм разклатен морално отвсякъде :mrgreen:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Д-р Флекс »

Не знам, оправяйте се с тия кепове кой как си знае, а колкото до мен - вдигнаха блокадата, очаква ме Лефкадата!!!
Аз ползвам липгрип.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Мунчо »

Дейба какъв синусоидален пиков драматизъм - ще дода, няма да дода...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”