Кутия за блесни?

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
vesko_bs
Мнения: 411
Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 17:46
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 13 пъти

Кутия за блесни?

Мнение от vesko_bs »

Мога ли да си намеря кутия за блесни,обаче да е със по-малки отделения че все се продават едни такива...големи.Като сложиш кутиятя в джоба пада едно траканееее...
Съжалявям ама май обърках форума,за което се извинявям :oops:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Слагай по повечко блесни в отделение как правя аз и никво тракане :D Е верно е и че кат тръгнеш да разплиташ та да докопаш уловистата за момента блесна то кълвиното бегало амъ ........
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Кутия за блесни?

Мнение от Майстор Саки »

vesko_bs написа:обаче да е със по-малки отделения че все се продават едни такива...големи.

Странно, на мен пък все са ми малки отделенията... или пък плитки, така че тройките пречат да се затвори капака. :roll: :mrgreen:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Мнение от Димитър Тодоров »

Ми Милене, купи си кУфар!! :P

Аз ходя като ,,амбулантен търговец,, :wink: и всичките ми примамки,който ползвам в конкретен момент ,слагам в полиетиленови пликчета по джобчетата на елека..Колкото пъти бръкна бързо да извадя някоя,толкова
пъти се хващам на собствените си куки.. :roll: :lol: :lol:
Някой сръчко ,ако реши да ме преджоби,ще влезе в интересен филм.. :mrgreen:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Нещо такова ли? Пак тракат... ;)

Изображение
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Stefko
Мнения: 1363
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 9:31
Местоположение: София/Видин/
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Кутия за блесни?

Мнение от Stefko »

Майстор Саки написа: Странно, на мен пък все са ми малки отделенията... или пък плитки, така че тройките пречат да се затвори капака. :roll: :mrgreen:
Майсторе, на теб са ти малки точно поради същата причина, поради които ми малеят и на мен - ловим на Дунав ;) :lol: Тука всичко е голямо, здраво, дълго и ... недостатъчно :lol: :lol: :lol: :lol:

По темата: има добри кутии с "подвижни прегради", които предполагам ще свършат работа. Т.е. при тях има възможност сам да си наслагаш преградите и да си направиш отделенията колкото искаш големи или малки ;) Не се заблуждавай - и те ще тракат :D Единственото спасение е да послушаш г-н Иванов и да натъпкаш всичко плътно, та да няма мърдане. Как ще ги ползваш после - не знам :roll:

Поздрави :)
Не задавай въпроси, на които не си готов да научиш отговорите!
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Мнение от Веско »

По-добре не послушвай г-н Иванов,че после като искаш да си извадиш определена примамка се почва едно вадене на "топки" от по 6-7 блесни и почва едно ми ти разплитане,което е свързано с излишна загуба на време и най-вече нерви.По магазините има достатъчно кутии,според размера на примамките си взимаш и кутии,лично аз ползвам едни сини с капаци от двете страни,има ги в "Риболовен свят",можеш да провериш и в "Бриколаж" също :wink:

ПС: за тракането,пак ще си тракат,няма как :wink:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Marco Polo написа:Нещо такова ли? Пак тракат... ;)

Изображение
Ооо, Марко! Честито!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Vesko The Long написа:лично аз ползвам едни сини с капаци от двете страни
Мда, и аз ползвам две такива. Като изключим, че понякога се оказват плитки за тройките на въртящите блесни 4-5 номер, са удобни, понеже ми се събират в джобовете на елека. А тези с подвижните прегради не ми допадат, щото са твърде големи и винаги трябва да се оставят някъде по брега, пък раници и разни чанти по мен не търпя...

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
spas80
Мнения: 208
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 21:02
Местоположение: София / Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кутия за блесни?

Мнение от spas80 »

vesko_bs написа:Мога ли да си намеря кутия за блесни,обаче да е със по-малки отделения че все се продават едни такива...големи.Като сложиш кутиятя в джоба пада едно траканееее...
Съжалявям ама май обърках форума,за което се извинявям :oops:
Колега/и за да неви тропат блесните и воблерите в кутииките ще ви дам съвет. Не е задължително да се възползвате от него :wink:
Та значи и аз имах такъв проблем и го реших като подложих дунапрен на дъното на всяко отделение, и тъй като той е мек тройките потъват, не се тъпят и се избягва нежеланото тракането.
vesko_bs
Мнения: 411
Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 17:46
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 13 пъти

Мнение от vesko_bs »

И аз мислех нещо подобно ама пробвах със това с което опаковат техниката(телевизори,монитори).Резултата-става,но с дунапрен определено ще е по добре понеже е по-дебел(колкото си го изрежете де).
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”