Focus Finessa

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

Миналата седмица в магазина който е в Люлин 4 до кооперативния пазар ми казаха,че ще имат до 2 седмици.
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: а

Мнение от Pike »

philipo написа:След като си взех една ми се приска още една. На какви ли цени ще дойдат :roll: Дано след като се търсеха добре да не съм и надули цените и да не са влошили качеството та да си взема една 8-ца
Доколкото разбрах цената, по всяка вероятност ще е същата, имало промени по дизайна, нещо със цветовете предполагам, като дойдат ще й направя някоя снимка, за да е актуална снимката във форума.
BV
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 11:33
Местоположение: София (Волуяк/Бояна)

Re: а

Мнение от BV »

pike написа:
philipo написа:След като си взех една ми се приска още една. На какви ли цени ще дойдат :roll: Дано след като се търсеха добре да не съм и надули цените и да не са влошили качеството та да си взема една 8-ца
Доколкото разбрах цената, по всяка вероятност ще е същата, имало промени по дизайна, нещо със цветовете предполагам, като дойдат ще й направя някоя снимка, за да е актуална снимката във форума.
Ще дебна и щом са готови за поръчка директно отнасям една осмица като свиня блажен вестник! :lol:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Дошли са финесите ;) преди малко се чух с колегите от склада и ми казаха.

Освен на 7 и 8 метра, вече има и на 6 метра, но не й знам характеристиките и цената и ще я пусна в магазина утре, когато я видя на място при тях и взема характеристиките.

Цената на 7-цата и 8-цата май остава същата, със сигурност ще знам по-късно днес.
BV
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 11:33
Местоположение: София (Волуяк/Бояна)

Re: e

Мнение от BV »

philipo написа:Ура :lol:

Да, дааа :D
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Ура и аз ще си зема най накрая :)
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”