Риболов на Дунав

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
tihomir123
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 21:30
Местоположение: с.Бутан

Риболов на Дунав

Мнение от tihomir123 »

В този магазин няма абсолютно никакъв спининг за риболов на река Дунав ако греша поправете ме предлаганите продукти са само за риболов на язовир не знам ако се хване някои бял амур 20,25кг което за Дунав е нещо съвсем нормално как ще се извади от водата също така и акцията на спининга за риболов на Дунав трябва да е над 250гр. обърнете внимание на спинингите с каква акция са не говорим за тези за морски риболов :oops:
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Re: Риболов на Дунав

Мнение от Ники Дончев »

tihomir123 написа:В този магазин няма абсолютно никакъв спининг за риболов на река Дунав ако греша поправете ме предлаганите продукти са само за риболов на язовир не знам ако се хване някои бял амур 20,25кг което за Дунав е нещо съвсем нормално как ще се извади от водата също така и акцията на спининга за риболов на Дунав трябва да е над 250гр. обърнете внимание на спинингите с каква акция са не говорим за тези за морски риболов :oops:

Ами спининг за Амур няма да намериш :lol: а иначе има поне десет шаранджийски сопи който перфектно ще се справят :wink:
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Ужас.
Какво е спининг?!
Защо си мислиш, че мятащият над 250 грама колец с "липсваща" крива на огъване, е идеалната пръчка за амури и шарани?!

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”