Ремонт на гумена лодка

stenli
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 13:06
Местоположение: Русе

Ремонт на гумена лодка

Мнение от stenli »

Имам руска гумена лодка която явно от времето взе да изпуска от порите на гумата /като я напомпя след час някъде започва да спихва/. Един познат ми каза да я намажа от вън с някакво лепило на латексова основа. Някой може ли да ми даде идея за някакво лепило на такава основа.
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Мнение от vtcucu@abv.bg »

аааа ако е руска много лесно.сгьни я на няколко ката сложи я един пьн и я удари с наи тежката брадва която намериш. две руски имах повече неща да ги виждам .
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
doko
Мнения: 265
Регистриран на: Съб Ное 12, 2005 23:24
Местоположение: В. Търново

Мнение от doko »

vtcucu@abv.bg написа:аааа ако е руска много лесно.сгьни я на няколко ката сложи я един пьн и я удари с наи тежката брадва която намериш. две руски имах повече неща да ги виждам .
:lol: :lol: :lol:
начинаещ шаранджия
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Мнение от vtcucu@abv.bg »

Данчо не са смеи.с лодките шега не бива.един пьт с гумената сьм пьлнил гащите ,да де ама сьс стьклопласта пак сьм се се нааквал по средата на язовира,излязоха вьлни като на морето.Колега СТЕНЛИ не си посочил каква е лодката.ако е на Уфимския завод изобщо я заеби.
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
iv4o75
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Апр 20, 2010 18:45

Мнение от iv4o75 »

Здравейте!
Колеги, искам да залепя тир тента на дъното на руска гумена лодка,отпред е с остър нос ,отзад е тъпа,и въпроса ми е с какво лепило може да се залепи
niko_8809
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 13:37
Риболов: Шаранджиси

Re: Ремонт на гумена лодка

Мнение от niko_8809 »

Здравеите колеги някой знае ли фирма която пълни гумени лодки с пияна в бг
Публикувай отговор

Обратно към “Ремонти и тунинг”