Побългаряване на ел.трим за двигател

LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Побългаряване на ел.трим за двигател

Мнение от LVitchev »

И така,всички или почти всички двигатели под 40кс са без ел.Трим/устройството за повдигане и сваляне на двигателя с бутон/.Чудя се,дали мога да сложа на този който го купих скоро - Сузуки 25кс,трим да кажем от Меркурий ??? Намерих си един евтин за 290 долара -чисто нов и в кашонче,та се питам,може ли да го преправя и да го изтипосам на мотора ??? Аз си мисля че може,ама нека да си кажат мнението и хора,които може да са в час.Писна ми да пускам и вдигам на ръка тези тежки мотори,направо се дразня от това,ама не ми се дават 1000лв евентуално за оригинален/може и да са повече/,след като може да се направи някакво побългаряване :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Побългаряване на ел.трим за двигател

Мнение от LVitchev »

Да,явно ще умувам сам,как да го направя :mrgreen: Нищо,после ще ме питате,а аз ще обяснявам :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
SKORPION
Мнения: 169
Регистриран на: Вто Юли 04, 2006 10:19
Местоположение: РАЗГРАД
получил Браво: 1 път

Re: Побългаряване на ел.трим за двигател

Мнение от SKORPION »

Не съм виждал на живо такова нещо /картинка не важи/
ама като се замисля..............
Едно време имаше едни мотори за сателитните чинии,
ем и на 12v работеха, доста яки. Помисли за нещо от този род.
Аз имах чиния 1,5м и в една буря се згъна, но мотора не поддаде.
Само като идея и не струваха много, малко приспособяване и смятам че ще стане.
Аз ще си го запомня като идея!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Побългаряване на ел.трим за двигател

Мнение от LVitchev »

Да,става като идея,само да видя как ще е с водата,трябва да е водонепроницаемо че водата влиза навсякъде :idea: :roll: :roll: :roll:

Аз както казах,намерих оригинално,чисто ново но от Меркюри,ще видя,дали него няма как да инсталирам с малко преправяне :roll: :roll: :roll: Ето,ще ти кача снимка да видиш !!!

Изображение

Този е оригинален за Ямаха !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Ремонти и тунинг”