Cormoran AKX 6PIF проблем!!!

doikov
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:52
Местоположение: Берковица

Cormoran AKX 6PIF проблем!!!

Мнение от doikov »

Здравеите колеги преди седмица един приятел с който ходим заедно за риба при прибиране на инвентара е изпуснал въпросната макара и при паданаето нещо вътре се счупило,раззглобил я видял счупената част и беше тръгнал да я изхвърля,защото според него била непоправима!!! :roll: :roll: Аз не му позволих да я изхвърли и му я прибрах разглобих я видях счупеният детаил:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Та прерових целия интернет за части за Корморан ,но явно няма такива ,писах 3 майла на корморан.де файда никаква прегледах 1 000 000 схеми на макари да видя нещо подобно и единственото,което е подоно но на снимка която съм гледал е от Cormoran Black Master, и малко вероятно но от едно ревю на колего от форума на Osako Xa 10000 ми се видя ,че и там е същото но подчертавам така се вижда по снимки!!! Та искам съвет от вас да продължавам да търся часта,да се опитам да я залепя с нещо,това стругар май неможе да го направи ???Или да направя като моя приятел и да я изхвърля знам ли и аз? :?: :?: :?: :?: :?: p.s. Не ми се изхвърля ,защото макарата я е ползвал точно 3-пъти заедно с мен ,а аз го зарибих и искам ако мога да я оправя и да му я върна !!!!! ;) ;) ;)
doikov
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:52
Местоположение: Берковица

Re: Cormoran AKX 6PIF проблем!!!

Мнение от doikov »

Също така бих закупил Корморан Блек Мастер -счупен или с някакъв проблем на разумна цена !! :tup:
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Cormoran AKX 6PIF проблем!!!

Мнение от takezo »

POXIPOL ще го залепи достатъчно здраво.
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
doikov
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Май 29, 2007 1:52
Местоположение: Берковица

Re: Cormoran AKX 6PIF проблем!!!

Мнение от doikov »

Колеги никой ли нямя счупен Cormoran Black Master?????
Публикувай отговор

Обратно към “Ремонти и тунинг”