Беркли Чериууд за спининг

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Беркли Чериууд за спининг

Мнение от Marto »

Някой да сподели впечетления? 7 футовата (макар и малко дефектна) ми хареса. Някой да е ползвал, чупил, тормозил?

В сайта на Беркли инфо-то е оскъдно, а нямам време да ровя по други места.....
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Това е една серия на Бъркли, която от доста години успешно се продава в Щатите. Миналият сезон я пуснаха за продажба и в Европа и затова цената и е толкова ниска. Много я хвалят, така че би следвало да е добра.

btw какво и е дефектното?
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Привет Снейк, очаквах ти дасе включиш. Въдицата беше мноо леко крива, но видимо с просто око. А за евтина - не знам... нямам база за сравнение в европа. В щатските интернет магазини е под 20 долара....

Повечеме интересува дали някой от софийските колеги има подобна, че да ми даде да метна 2-3 пъти. Смятам, че само така ще си създам верни впечетления.
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Това единствената въдица в магазина ли е? Аз не познавам никой с такава пръчка, но според мен ако ги помолиш в магазина да я пробваш ще ти я дадат, ако оставиш стойността й в левово изражение и с уговорката да я върнеш ако не ти пасне. Питал ли си ги?
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Марто, Крики си е купил такъв прът по съвет на Павката Иванов ..

Ей тука виж:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... c&start=15


Поздрави
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Snake написа:Това единствената въдица в магазина ли е? Аз не познавам никой с такава пръчка, но според мен ако ги помолиш в магазина да я пробваш ще ти я дадат, ако оставиш стойността й в левово изражение и с уговорката да я върнеш ако не ти пасне. Питал ли си ги?
Беше единствената, а до другия магазин още не съм имал път. Е намери се вече колега с Чери, само да видя с каква дължина е....
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

SASHO написа:Марто, Крики си е купил такъв прът по съвет на Павката Иванов ..

Ей тука виж:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... c&start=15


Поздрави
Саше, имаш енна ракия кат'се видим.... сега му звъня на Павката.
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

Да аз си взех такава спинарка на 2.10 - Berkly Cherrywood (или спинингарка спрямо предишните спорове). Мога да ти кажа, че това е една перфектна въдица. Гледах над 15 различни - просто тя най-много ми допадна и без никакво съмнение ти казвам , че си струва парите (65лв.) отвсякъде страхотна е. Перфектен строй, доста лека, но с хубаво лаково покритие и усилени снадки. Никел-титанови водачи за плетено влакно. Просто е убиецц, особено като я окомплектовах и с Окума Metaloid с горен аванс (10лагера) .
Fish friendly
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Мерси на всички, уговорих си тест за събота, другата седмица ще ви кажа какво решавам.

Доскоро.

Марто
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”