Вчера до като си.....

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Spidy
Мнения: 276
Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 12:18
Местоположение: Uk,London,София,Видин
получил Браво: 1 път

Вчера до като си.....

Мнение от Spidy »

Вчера до като си избирах макара взех че се запалих да си купувам и фидер :D. На последак само суперлативи чувам за този вит риболов, пък и продавача направо ме разби добре ме убеди. Добре че нямах достатачно пари във мен, че със сигурност щях да си го взема. Така обаче стана по -добре защото ще мога да получа още няколко добри мнения и от вас. Ако можете пасъветваите ме какво да си взема. Предложиха ми PROXIMA CTY FEEDER HEAVY 3.90м с 4 върха за 135лв. Как мислите заслужава ли си парите и ако можете дайте ми съвит и за друг модел и марка. Благодаря предварително и наслука :D :D :D
Аватар
Adrian
Мнения: 248
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:49
Местоположение: Sofia
дал Браво: 130 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Adrian »

Ами аз както е известно съм с точно този фидер. Според мене си е много добра пръчка и с тези върхове позволява голяма мобилност. Много съм доволен. А и макарата ми е като твойта само че по-големия размер - 730.
ivaka
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 17:16
Местоположение: London

Мнение от ivaka »

И аз имам такава. Истинско удоволствие е да ловя с нея! :-)
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Adrian написа: Много съм доволен.
Запомнил съм ти съвета и точно това ще купувам, ама сега болонезе ми е на ред, една шестичка си търся :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”