Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
conan
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Авг 29, 2011 21:19
Риболов: спининг,мач

Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от conan »

Здравейте на всички ,харесъл съм тая пръчка за щукарка Formax legacy spin 2,40 (20-50)

https://fishing-market.com/shop/product ... -40-m.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Според вас заслужава ли си ,вярно е ,че е на цената на марков воблер но повече не мога да си позволя?
Акцията 20-50 подходяща ли е според вас за щука ?
Aко имате други предложения за пръчка на такава цена ,ще съм ви благодарен да ги споделите.
НАСЛУКА НА всички :fish3:
S.MARINOV
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 9:35

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от S.MARINOV »

И аз съм мераклия за такава пръчка,но на 2,70.Някой ако има ли впечатление от този спининг да драсне някой ред.Интересува ме каква и е акцията(бърза или бавна) и с колко водача е?Дали и е реално обявеното тегло?Ще я ползвам на р.Дунав. Поздрави!!!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от Мунчо »

Според мен, това е един безсмислено висок тест за щука. Една прилична(не непременно скъпа) въдица да кажем 5-25 или 10-30 гр. е предостатъчна, стига разбира се човек да не изкукал дотам, че да мята блокчета за паркет по 100 гр. :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от Д-р Флекс »

Мунчо написа:Според мен, това е един безсмислено висок тест за щука. Една прилична(не непременно скъпа) въдица да кажем 5-25 или 10-30 гр. е предостатъчна, стига разбира се човек да не изкукал дотам, че да мята блокчета за паркет по 100 гр. :lol:


Ей, обущарю, не по-високо от обущата ... :D
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от Д-р Флекс »

conan написа:Здравейте на всички ,харесъл съм тая пръчка за щукарка Formax legacy spin 2,40 (20-50)

https://fishing-market.com/shop/product ... -40-m.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Според вас заслужава ли си ,вярно е ,че е на цената на марков воблер но повече не мога да си позволя?
Акцията 20-50 подходяща ли е според вас за щука ?
Aко имате други предложения за пръчка на такава цена ,ще съм ви благодарен да ги споделите.
НАСЛУКА НА всички :fish3:


"Акцията" е напълно подходяща, взимай я без повече да мислиш, и почвай да ловиш с нея. :)
S.MARINOV
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 9:35

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от S.MARINOV »

Мунчо написа:Според мен, това е един безсмислено висок тест за щука. Една прилична(не непременно скъпа) въдица да кажем 5-25 или 10-30 гр. е предостатъчна, стига разбира се човек да не изкукал дотам, че да мята блокчета за паркет по 100 гр. :lol:
Напълно съм съгласен с теб,Мунчо. Имам други пръчки с посочения от теб тест,а тая ми трябва основно за джиг с по тежки глави 20+,за някой "Дедо Сомчо" евентуално... :D :fish15: Изкушава ме цената,а малко ме плаши обявеното тегло.За другия модел на Формакс-Страйкър чета повече добри отзиви във форума,та затова търся мнение за тоя модел.На слука!!!
Аватар
radogagov
Мнения: 194
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 16:12
Местоположение: Габровския Балкан
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 16 пъти

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от radogagov »

Аз имам такава на 2,70. Хубава пръчка е с върхова акция и прилична изработка за парите си. Малко е тежка, но аз я ползвам основно за тролене. Смятам, че е редно да послушаш по-разбиращите и да се ориентираш в диапазона 5-25 или 10-30. Не знам ти с какви примамки търсиш шуката, но аз основно използвам Мепс Алия №3 и подобни по големина други блесни. Не съм фен на клатушките и затова не ги ползвам често. Изборът си е твой, кефа също :wink:
Мунчо:...Искам да уведомя аудиторията, че в чест на събитието съм си взел брейдец "Дон Пепе" 1.0 и съм нагласил силовата гега 5-24гр...
Аватар
pileto
Търговец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 16:14

Re: Питане за Formax legacy spin 2,40(20-50) ?

Мнение от pileto »

conan написа:Здравейте на всички ,харесъл съм тая пръчка за щукарка Formax legacy spin 2,40 (20-50)

https://fishing-market.com/shop/product ... -40-m.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Според вас заслужава ли си ,вярно е ,че е на цената на марков воблер но повече не мога да си позволя?
Акцията 20-50 подходяща ли е според вас за щука ?
Aко имате други предложения за пръчка на такава цена ,ще съм ви благодарен да ги споделите.
НАСЛУКА НА всички :fish3:
Ами трябва да я хванеш, да я усетиш! Пък може и да я мернеш с метъра, да не се окаже 2.20м...Директната седмица Легаси е с реална дължина 6.35м:)
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”