St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от starlight »

quietriot написа:колега подходи с повече хумор, никой не търси гъзарията одавна, но понеже сме нарочени тя трябва да се спомене задължително поне 10 пъти !!!!
Тук също подходи със закачка ако не можеш извинявай че сме те раздразнили не е било нарочно...............
Колега, ти пък най-малко си ме подразнил :)
Аз визирам тези, които ви нападат. Опитвам се да ви защитавам :mrgreen:
Знам, че не се търси гъзарията, просто не проумявам, защо ви ебават лекично :)
Споко не се подразвам лесно, нося на майтап и то много :mrgreen:
калоян митев написа:Мери се външният диаметър на водача с рамката.20мм-размер 2000,25мм-размер2500,30мм-3000 биват и изключения от правилото,това е само ориентировъчен принцип.А за предпочитане при спининга по плитки и по големи шпули,по здравословно е за влакното от там и по рядко ще се бръснем
Мерси много :)
Павел Иванов написа:ИзображениеИзображениеИзображение
Павка, ти май си седиш кротко и гледаш мача, а ? :mrgreen:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от quietriot »

Много одавна ни е през пена за Виена от менението и мъката на тези които ни нападат :wink:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от MapuaH »

Ич не ми е през оная работа кой какво мисли за мен и как ще ме поднася. Аз нося на майтап :)

Важното, е че досега съм намерил много приятели във форума и хора, които са били винаги готови да ми помогнат. Както и аз съм се опитвал да помагам, с каквото мога на всеки имал нужда от това. Много съм научил тук и мисля, че имам много още да уча !

Апропо, като гледам и тази тема се развива добре :) Има няма винаги набираме по няколко страници. Ако успея да си набавя въпросната пръчка ще информирам с какви впечатления съм.

Поздрави
М.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Владимир
Мнения: 10386
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от Владимир »

starlight написа:
калоян митев написа:Мери се външният диаметър на водача с рамката.20мм-размер 2000
Пфууу,по тая логика,трябва на Слота да сложа 2000 макара,аааааааа не.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
калоян митев
Мнения: 272
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 18:09
Местоположение: Севлиево

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от калоян митев »

Мога да кажа много неща ама ша пия една глътка скоч и ша помълча.Марианчета (двамата ,близки сте ми ,защото и брата се казва Мариан и приятелчето в странство ,абе слабост сте ми),та малко подробности за макаричките в размерите на шпулите-външен размер отпреде на ръба ,па вие си правете сметката-
Дайва-1500-40мм,2000-43мм,2500-48мм,3000-54мм
Шимано (новите шпули с ръба)-1000-40мм,2000-43мм,2500-46.5,4000-49мм (и някои изключения-4000-51мм,5000-54мм,6000-57мм......и т.н.,мога да ви напиша и за хода на шпулите ама това са подробности.Всяка концепция (дайва и шимано )си има своето място,стига да му го намериш,а не да отричаш едното или другото сляпо,както е и с въдиците.
Скъпите такъми не ни правят по добри рибари,но когато риболова е хоби,те помагат да не се затормозяваме излишно-разбира се който може да си го позволи,така и в живота.Катафалката ремарке няма,но живота е един -нека всеки живе както му харесва ,по възможност без да пречи на околните.
Живота е толкова кратък,че няма смисъл да се страда за каквото и да е .
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от starlight »

калоян митев написа:Скъпите такъми не ни правят по добри рибари,но когато риболова е хоби,те помагат да не се затормозяваме излишно-разбира се който може да си го позволи,така и в живота.Катафалката ремарке няма,но живота е един -нека всеки живе както му харесва ,по възможност без да пречи на околните.
Е те тука си абсолютно прав. Почти съм сигурен, че всички колеги го осъзнават това.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от MapuaH »

калоян митев написа:Скъпите такъми не ни правят по добри рибари,но когато риболова е хоби,те помагат да не се затормозяваме излишно-разбира се който може да си го позволи,така и в живота.Катафалката ремарке няма,но живота е един -нека всеки живе както му харесва ,по възможност без да пречи на околните.
Кала, подкрепям с две ръци !!!!
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
nestor
Мнения: 467
Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 19:30
Риболов: Спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 20 пъти

Re: St.Croix Legend Elite LES70MF2 ???

Мнение от nestor »

ЛС
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”