Shimano Beast Master 2,40 м.

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
ivelin_1976
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 16:42
Местоположение: гр.Ямбол
получил Браво: 1 път

Shimano Beast Master 2,40 м.

Мнение от ivelin_1976 »

Колеги, мисля да заприходя въпросната въдица - Shimano Beast Master 2,40 м. 10гр.-30гр. - но нямам възможност да я пипна. Обръщам се с молба за съвет дали си заслужава и какво ви е мнението за нея? Ще се ползва за джиг риболов, а бе за костуряги и бели рибоци Благодаря и весели празници.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Shimano Beast Master 2,40 м.

Мнение от Leo »

Здравей колега!

Пръчката е много здрава,дуракоустойчива,не се драска лесно и издържа на по-грубо отношение и дори откровени издевателства :) Притежава достатъчно ресурс да се справи с посочените от теб рибки а и всички други риби в България без крайностите разбира се.За съжаление обаче една хубава и съвременна спинингова пръчка освен горепосочените качества трябва да притежава и редица други,които точно в тази серия са пропуснати.
Beast Master-ите са по рождение глухи,няма да ти дават достатъчно точно и бързо инфо за това какво точно се случва с примамката ти.Мисля,че не са най удачния избор за джигова въдица.А и нали питаш за нашето мнение-моето е,че е чудесна пръчка за таранки,шаранчета и всякакви мирни риби на стръв :)
Поогледай се и за други пръчки,например тази-Carboflex NG.Не съм я виждал но мненията за нея са,че не е глуха :)
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
stako
Мнения: 420
Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 21:23

Re: Shimano Beast Master 2,40 м.

Мнение от stako »

И аз не харесвам беастмастера като пръчка :idea: Ще допълня колегата като кажа че не е балансирана и натоварва риболовеца.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”