Palms от Angler's Republic

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Palms от Angler's Republic

Мнение от Д-р Флекс »

Тази сутрин минах през магазина на вносителя на Тенрю, да разгледам едни нови за мен пръти - Palms на Anglers Republic...може просто да падладееш!!!

Внесли са разнообразни дължини от няколко серии спинингови и кастингови прътиq от UL пъстървови до пръти за морски риболов: Shore gun, Egeria Native Performance, Sylpher са сериите спинингови, които имах време да "потръскам", докато бях в магазина. Направихме им сух "статичен" тест с "едни други двама", "динамичния" тест ще почака до първо слънце, или първа заплата...много, много впечатляващи пръчки!

Повече няма да пиша, обаче горещо препоръчвам на всеки който има възможност, да се разходи до магазина на Николай и да ги подържи в ръка, или да ги потръска.

Ето един линк: http://www.palms.co.jp/rod/index_en.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Мунчо »

Тези пръчици ги гледам от доста време и са ми много интересни. Дали е наличен модела Egeria NATIVE PERFORMANCE 5'3''Л или 5'6''Л?
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Д-р Флекс »

Има ги и двете, дълго вpeме пpекаpах, съзеpцавайки ги...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от LVitchev »

Д-р Флекс написа:Има ги и двете, дълго вpeме пpекаpах, съзеpцавайки ги...
Ужасни сте значи :lol: Единия черейопродавач а другия дофтор,и разбирате от въдици :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Сега ще се обадя на колегата от Добрич да му докладвам за новите ви напъни да продавате такъми и да взимате комисионни а той от своя страна,немедленно да информира производителите за създалата се ситуация :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
czd
Мнения: 601
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 15:55
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от czd »

Аз се сдобих с един shoregun 8'6ML и една стрийм egeria 5'3UL. Поръчах ги насляпо и вчера като ги взех останах приятно изненадан.
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от fisherman 007 »

Ако беше написал и адреса на магазина :idea: ...
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Д-р Флекс »

Не съм го написал, защото, а. не го знам (така както не знам и на Лоди адреса, или на Орозов адреса), и б. защото не съм рекламен агент или служител там. Но, в духа на колегиалност, който преобладава в този форум, си направих труда да изровя от друга тема повече информация, та, ето:

PAMPASA написа:
vrabec написа:Може ли по точен адрес на вносителя в красна поляна?
Може - Ж. К. Разсадника, бул. Възкресение, бл. 87, вх. 11, това е в посока Красна поляна,тел. на собственика на магазина 0888 226 481 - имат и хубави японски воблерчета :)


Можете да ме почерпите една бира за услугата, когато някога се срещнем.
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от fisherman 007 »

Благодаря бирите ще са две една и за мен :D
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
bountyhunter1
Мнения: 810
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 16:09
Местоположение: в балкана
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от bountyhunter1 »

Като гледам вече се е разбрало.Аз вчера минах покрай магазина да ги погледна и мога да кажа ,че съм приятно изненадан и от пръчките и от цените. Имах време и с Николай и с един друг колега който не мога да се сетя името му да потръскахме почти всичко което е дошло. Страшно ми хареса Sylpher 6'9'',както и 5'6'' от същия модел.Мога да кажа ,че ако не си бях взел Реиз-а щях да взема Sylpher 6'9''. Страхотна пръчка на 3-10 гр акция. Силно впечатление ми направи и 5'6''.Имах възможността да я сравня с Реиз 5'6''.Мога да кажа ,че на пръв поглед е малко по твърда от Реиз 5'6'',бланката долу при дръжката е малко по дебела в диаметър,може би с един милиметър. Дръшката и макародържача са приказни,дори дръшката и е с около 2 см по къса от на Реиз-а,но поради факта ,че си имам по-бърза пръчка на 6'5'' и тази щеше да ми се дублира като твърдост с изключение на това ,че е на 5'6'',реших моята 5'6'' да е малко по мека и клоняща към УЛ и в крайна сметка взех Реиз 5'6''Така ,че за любителите на късите дръжки мога да кажа ,че ще останат впечатлени.Макародържача е дърво.Аве с вде думи изпипана работа. Имах възможност да разгледам и Egeria native и мога за нея да кажа ,че силно ме впечатли,най вече цената,която за пръчка произведена в Япония е повече от добра.Доста бърза пръчка за стриим риболов ,като най вече ми хареса късата дръжка,което май им е запазена марка. Единствено не ми хареса цвета на бланката,но аз предпочитам бланка в черен цвят или клонящ към чения и малко неестествено ми се струва цветна бланка,но всеки си има предпочитания.Видях и някакви по дълги ,но нямах време да ги тръскам и тях,защото трябваше да тръгвам. С две думи доста ми харесаха пръчките им.
Тва са моите впечатления от марката.Ще чакам колеги закупили си от въпросните пръчки да споделят впечатления от тях и в риболова.
....понеже, откакто имам Rayz, не ловя с нищо друго...
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Мунчо »

Мислим днес да закупим един брой 5'3'' или 5'6'' " егерийка от любопитство, само да се чуем с господина, да видя дали ще бъде огрята пренезначителна персона като мен. :lol: Какво й е горе-долу поведението при мандахерцане - от написаното оставам с впечатление, че е твърда и бърза? И това, че за толкова пари е произведена в Япония е доста вълнуващо.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Д-р Флекс »

"Господина" ми се струва да е доста грамотен търговец, тъй че надали фетишиста у теб ще остане незадоволен... пръчката е бърза, не бих я определил като "твърда", но се въздържам да ида по-нататък в квалификациите, да не ме полази някой корифей. Балансирана е изумително, фурнитурата знаеш каква е, а за ръкохватката Цецо е писал вече тук по-горе. Цветът на бланката е хипер-модерен винтидж - това Цецо още не може да го оцени, щото е твърде млад - но аз я зяпах в захлас доста време(и не само аз) :D
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Мунчо »

Ами поръчах една 5'3'' УЛ, пък да видим...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Д-р Флекс »

Мунчо написа:Ами поръчах една 5'3'' УЛ, пък да видим...


"Огън да я попари тая пъстърва, що светли умове обърка и бастиса" :lol:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от Мунчо »

Честно казано, колебаех се за силовия вариант 2.5-8.0, но естета в мен надделя... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Re: Palms от Angler's Republic

Мнение от mikibg »

Брей големи хвалби голямо нещо . :lol: Сигурно за Българския пазар Palms респективно Angler's Republic звучи много екзотично и вип , но истината е , че продукцията на тези фирми отдавна е в графата на средно и ниско бюджетното Японско производство. От старата слава на Palms с висококачествените пръчки нищо не остана :(
Поздрав
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”