Съвет за мач

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Баш Рибар
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 13:31
Риболов: Плувка и дъно.
дал Браво: 33 пъти
получил Браво: 3 пъти

Съвет за мач

Мнение от Баш Рибар »

Здравейте, колеги!
Имам си един Focus Carp Match на 3.90 м; 8-38 гр, но ми се ще да си взема нещо с по-малко акция, за по-голямо удоволствие. Да речем нещо от типа на 5-20 гр.
Четох, гледах насам натам... Засега съм се спрял на този - Energo Team Rubin Match 3,90 м, акция 5-20 гр. -- http://orca-bg.com/%D0%92%D1%8A%D0%B4%D ... ubin-match" onclick="window.open(this.href);return false;

Някой ползвал ли го е, как се държи с шараните по кило-две? Основно шаран и пъстърва ще ловя на платено...

Имам и още 1-2 варианта за нов мач, но ми стана една каша в главата и... не знам! :mrgreen:
Ако този не го бива, предложете друг... Изискванията ми са да е с акция около 5-20 гр. Предпочитам като дължина 4.20 м, но 3.90 също става.

Бюджетът засега е около 60-65 лв.

Благодаря предварително,
поздрави!
vuko
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Мар 28, 2015 11:56
получил Браво: 1 път

Re: Съвет за мач

Мнение от vuko »

Здравей, а мислиш ли да си продаваш focusa ,след като си купиш нова , че и аз си търся някакъв мач и да ми кажеш ако може телескоп или със нади ти е focusa
Баш Рибар
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 13:31
Риболов: Плувка и дъно.
дал Браво: 33 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Съвет за мач

Мнение от Баш Рибар »

Новия го купих отдавна, Рубин на Енерго тийм. Обаче Фосука няма да го продавам - старо куче ми е той. Винаги във всяка ситуация ме спасява.

Иначе е на секции, 3 общо. Разгледах обявите тук и в ОЛХ, има фокус-и втора употреба, по около 40-45 лв. Нови са по около 65-70 лв.
vuko
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Мар 28, 2015 11:56
получил Браво: 1 път

Re: Съвет за мач

Мнение от vuko »

Ясно, мерси колега видях в нета Fokusa не е лош :)
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”