Помощ при избора на пръчка за чепаре...

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
SaSko0o0
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 23, 2015 12:00
Риболов: seafishing

Помощ при избора на пръчка за чепаре...

Мнение от SaSko0o0 »

Здравейте колеги :fish15:
Отскоро се запалих по риболова, и се стигна до там , че се сдобих с лодка, двигател и всичкото нужно за нея. Сега съм преди друг по сериозен проблем, купувам си вече три пръчки за чепаре, но нито една от тях не я усещам като "моята" пръчка, искам също да мога да я използвам и за тролинг с по-малки воблери , например за бяла риба и лефер :( .... В който и магазин да отида там винаги имат "най-добрата" , затова реших да попитам за съвет тук :) Благодаря предварително и наслука :fish15:
dary
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Окт 09, 2009 17:13
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Помощ при избора на пръчка за чепаре...

Мнение от dary »

Погледни Дайва Interline 902HFSi. Това, че няма водачи е голям плюс при работата с чепаре.
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: Помощ при избора на пръчка за чепаре...

Мнение от 1608 »

Или Daiwa Emeraldas Interline 86MHI :!: Взех си я преди около месец предимно за влачене за Лефери тъй като на въдицата ми Morethan 90ML която е с акция 7-35 върхът идва малко мек... води се някакъв Super Flex... Докато при Emeraldas върхът е по-твърд и напрежението се придава постепенно от върхът по-цялата въдица...Но всички знаем,че Леферите още се бавят...досега съм хванал само няколко ,а като се влезе в морето се лови каквото има и мога да кажа ,че при риболов на Сафрид ... Emeraldas въобще не отстъпва на Morethan... Също чуствителна въдица ,но с различна акция и строй :!:

п.п. Ако ще я ползваш само за влачене ...може би на колегата предложението е по- добро :!: Но ако търсиш нещо по -универсално и не ти се влиза с по-няколко въдици в морето Emeraldas е добро решение :tup:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”