DAM Whisler Light Jig или GAD Fair

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

DAM Whisler Light Jig или GAD Fair

Мнение от Tonito »

Здравейте,време е да си направя коледен подарък и търся преки впечатления между тези двата пръта :
DAM Whisler Light Jig 2.4 м. 3-18 гр. http://www.orozov.com/product/1070/vadi ... t-jig.html" onclick="window.open(this.href);return false;
или
GAD Fair 2.28 м. 3-15 гр. http://shop.fishing-tackle.bg/rods/gad-fair.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Тука проблема идва че за Gad Fair няма наличност и ще се чака евентуално 3 месеца .
Ловя с лайт примамки(силиконки всякакви) и ще оборудвам с едно Рьоби Екусима 1000vi с навито плетено PE влакно по японската 6 номерация :)
Досега ловях с Формакса 1,98 м. - 0,5 - 7 гр. и вече мисля да го подарявам на бащата :)

Благодаря предварително!!!
boceto84
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 23:06
Риболов: Спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Re: DAM Whisler Light Jig или GAD Fair

Мнение от boceto84 »

Лично аз бих взел GAD-а.Според мен ще е по-добре заради дължината си.Другата ще е може би една идея по-лигава.
Ловя с GAD но друг модел и съм много доволен.Може би и заради това бих взел пак GAD.
Този модел го има и в други магазини,но на малко по-висока цена
https://www.facebook.com/pages/Handmade ... 8341715246" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: DAM Whisler Light Jig или GAD Fair

Мнение от Tonito »

Така драмата за мен приключи с нито горе изброените прътове,насочих се спонтанно и главно на Pezon&Michel-Hiker Micro Chek ,но след всеки намерен сайт който го предлагаше, удрях на камък,все е изчерпан,но в крайна сметка успях да се снабдя с него в последния момент :)
за малко щях да поръчам един прът от Русията ,гледам там се предлагаха прътове на Ryobi Zauber ,хванаха ми окото и него щях да поръчвам ,но пък цената на пръта и доставката ми излизаха толкова колкото и Pezon&Michel,но щях да рискувам повече време с доставката,и накрая реших за франсето :)
Предколедно вече е в мен :)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: DAM Whisler Light Jig или GAD Fair

Мнение от 1608 »

Tonito написа:Така драмата за мен приключи с нито горе изброените прътове,насочих се спонтанно и главно на Pezon&Michel-Hiker Micro Chek ,но след всеки намерен сайт който го предлагаше, удрях на камък,все е изчерпан,но в крайна сметка успях да се снабдя с него в последния момент :)
за малко щях да поръчам един прът от Русията ,гледам там се предлагаха прътове на Ryobi Zauber ,хванаха ми окото и него щях да поръчвам ,но пък цената на пръта и доставката ми излизаха толкова колкото и Pezon&Michel,но щях да рискувам повече време с доставката,и накрая реших за франсето :)
Предколедно вече е в мен :)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Като започнеш на "пръта" да казваш въдица ще разбереш с какво да ловиш :!:


п.п. Между другото имаш хубави гърди :tup:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Аватар
Tonito
Мнения: 870
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 21:04
Местоположение: Шумен
дал Браво: 99 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: DAM Whisler Light Jig или GAD Fair

Мнение от Tonito »

Въдица или прът за мен няма значение,по добре звучи да ми стоят добре в ръката и да ловят :)
между другото не са гърди,просто не обичам да се издавам къде работя :)
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”