Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от Мунчо »

Хубаво, де - нека който има мерак за конкретните модели отправи едно конкретно писмено запитване до "Граифлидър", дали могат да му ги доставят. И да не изпадаме в надхващане, а да се види какъв ще е отговора. Ако стане - берекет-версин, ако не - ще остане единствено парещото страдание. Преди време един колега разпитва за конкретен модел по онлайн шоповете - навсякъде отговора беше един - "Рашън маркет онли". Нека пък да се пита директно производителя...
Другия вариант е да се завържат користни дружби и по този начин да се доближат тези лелеяни екссоцпродукти... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от quietriot »

Нашият вносител не може да я осигири щото е за руснаците, япончето ми също каза ръшън маркет онли...
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от Павел Иванов »

Мунчо написа:...едно конкретно писмено запитване ...
Много относително . Примерно Англо като им изпратиш запитване директно ти казват , че не пращат въдици извън Япония , само за вътрешният си пазар . Купувал съм четири въдици директно от Англо , някои съфорумници имат три от тях . Друг сюжет , още докато бяха живи ЮФМ , също рашън продуктите им обикновено опираха до "рашън онли" , взимал съм няколко именно от Тору , при положение , че на колеги им беше споменал именно "рашън онли" . Въдиците си бяха за вече отлюспените колеги де :lol: Та както споменах , разни отношения , към разни клиенти :wink:

пп - имаше и един рашън селър , също именуващ се Юри . Сайта май се казваше Сакура , но не съм много сигурен , сигурно преди четири или пет години съм пазарувал от там . Намира всичко , ползва ПП , декларира колко му кажеш , само къде искаше кофти варианти за плащане , една част от парите на фирмата за пред митницата , другата част на буля му по сметката . Мисля , че и Васо го знаеше та ако си спомня точно сайта ще е екстра .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от Д-р Флекс »

Толкова приказки и сложни схеми, а Москва ей къде е... Ер България не прави проблеми за тубуси с пръчки в кабината, стига да не са над 1,5 метра дълги, рублата е евтина, рускините хубави, митницата спира да е проблем, и дори сме в една часова зона :)
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от Мунчо »

Аз поради тези комплексни причини си поръчах сто и петдесет мормишки тип "уралка" за наноджига - и в редица да ми ги наредят, пак зорлем ще стигнат 1.50 метра... :D :D :D :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от quietriot »

Павел Иванов написа:
Мунчо написа:...едно конкретно писмено запитване ...
Много относително . Примерно Англо като им изпратиш запитване директно ти казват , че не пращат въдици извън Япония , само за вътрешният си пазар . Купувал съм четири въдици директно от Англо , някои съфорумници имат три от тях . Друг сюжет , още докато бяха живи ЮФМ , също рашън продуктите им обикновено опираха до "рашън онли" , взимал съм няколко именно от Тору , при положение , че на колеги им беше споменал именно "рашън онли" . Въдиците си бяха за вече отлюспените колеги де :lol: Та както споменах , разни отношения , към разни клиенти :wink:

пп - имаше и един рашън селър , също именуващ се Юри . Сайта май се казваше Сакура , но не съм много сигурен , сигурно преди четири или пет години съм пазарувал от там . Намира всичко , ползва ПП , декларира колко му кажеш , само къде искаше кофти варианти за плащане , една част от парите на фирмата за пред митницата , другата част на буля му по сметката . Мисля , че и Васо го знаеше та ако си спомня точно сайта ще е екстра .
Е аз се наиграх с една японска сакура , ма беше японче селъра , взе ми парите , след три дена ги върна че пръчката се била изчерпала, помня , че сайта имаше и руски интерфейс , ма никой не отговаряше ако пишеш на руски , ма на английски отговаряха , абе цирк , зачеркнал съм ги одавна .....

Мисля че с мидените глупости , пръчка идва на 500+ , по спомени питах Питерцов що толкова я превъзнася , дали е нещо повече от другите му хубави , той се ухили и си замълча .......та не очаквайте нещо свръх естествено , над 500 лв по мои наблюдения рядко има лоша пръчка , виж да не ти пасне на концепцията може ма това е друга бира и не прави пръчката лоша....
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от yuri todorov »

Д-р Флекс написа:Толкова приказки и сложни схеми......
Да бе, какви излишни и безсмислени приказки, невъзможни схеми и драми стават, за една съвеЦка въдица!

Който, откъдето и както може, от там да я взима !
Според опита си и според мераците за акробатика!

Апропо
В японския сайт на Олимпик-а, АсПро, даже го нямат отбелязано. Сигур щот не ги вълнува, силно!
Имат го само в англоезичния, но в графата накрая са пропуснали да му сложат цена! :roll:

http://www.olympic-co-ltd.jp/fishing/index.php

Кой знае, Ако си го поръчаш директно от там, току виж, ти го и подарили!
:lol:


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Аватар
баш майстора
Мнения: 5801
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от баш майстора »

Залагам 20 стинки, че след тоя обилен пишкомер колегата DAK ше си купи друга въдица... ако вече не го е направил... Серт Ексийд... примерно... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от quietriot »

Както се изказа едно друго русначе за Аспро , нищо собено, хубава въдица рекламирана от Питерцов.....така че нищо особено няма да загуби ако не си я купи колегата......
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от empar »

баш майстора написа:...тоя обилен пишкомер...
Много точна дефиниция! :tup:

Нищо смислено не се написа за тая въдица и евентуалното и закупуване...
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от quietriot »

empar написа:
баш майстора написа:...тоя обилен пишкомер...
Много точна дефиниция! :tup:

Нищо смислено не се написа за тая въдица и евентуалното и закупуване...
Стана ясно че не може да се поръча от тук или от Япония , а трябва от мИда и производните му и че единственият който я има не е възхитен от нея , хич не е малко като инфо :lol:
DAK
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:45

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от DAK »

Благодаря на всички,помогнали да се изяснят нещата.Не бих рискувал с тая Мида и най вероятно ще търся въдица, която може да се купи от свободния свят.
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 862 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от Daniel Defoe »

Колега, защо не купиш тази, докато не е заминала и ще останеш очарован от всичко, което пръчката ще ти предложи за тези смешни пари :fish15:
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.
DAK
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:45

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от DAK »

Благодаря, колега,но имам Авид стози тест по примамките , а и моята идея е лаитова въдица , а не МЛ-ова .
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Graphiteleader ASPRO GAPS-702L 1-11

Мнение от Павел Иванов »

Викни си едно SR 842-2 GLX , ако и да е "динозавърско" и сложи край на мъките си :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”