St. Croix Legend Elite 2016

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
smog
Мнения: 2030
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 23:18
Местоположение: София
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 13 пъти

St. Croix Legend Elite 2016

Мнение от smog »

Здравейте,

Не бях отварял сайта на St. Croix от доста време и с интересен установих, че са модернизирали Legend Elite серията. Доста се впечатлих от факта, че са и сложил титан/торзитни водачи, което е голям скок от тези на предишното поколение, които бях Стоманени/SiC.
Инетересуваме дали някой се оборудвал с някои от моделите 70LF2 и/или 70MLF2 и да сподели впечатления относно баланса, строя и теста по примамките.

Поздрави
http://www.starividri.org/
" да се бомбардиратъ незащитени градове е почти толкова мѣрзко, колкото да ловишъ пъстърва съ червѣй"
troutbum
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: St. Croix Legend Elite 2016

Мнение от MapuaH »

И на мен би ми било интересно да сподели някой колага впечатление.

Старите леджънти определено са много добри въдици за парите, на които се продаваха преди 4,5 години. Сега е някакъв ужас братче.... А за новите да не говорим.

Отдавна гледам една 7 фута медиум-лайт, фаст, като универсална за доста от ситуацийте, в които ловя аз, но още се чудя :) Цената й в Германия и Англия е около 400 евра.

Въпреки всичко ще е интересно поне за мен дали има разлика в чувствителноста на @старите@ и @новите@ :)

Поздрави
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”