GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Публикувай отговор
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Владимир »

[*]Връзката ли,ми в основата,беше да има,някой в БГ,който да има желание да ми я покаже.Накрая излезна,че ще се наложи да дам 1000лв на сляпо и предпочетох да заложа на продукт от любима марка,на сляпо ама за 500-600лв.Какво,да изчакам да се начатите в темата по мой адрес или да купя препоръчания Графит,който явно е с тясно специализирана насоченост.

Пп.Темата е за ключ,намерих си пръчка с нужните ми характеристики.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от quietriot »

Владимир написа:Васко,а да не си копаме у градинките,че от тебе що фирми и хора спечелиха....
много докачлив стана бре, важното е да имаш градинка бате,че кой нема все у чуждите гледа и се плюнчи, ма нема.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Мунчо »

Просто да падладее человек...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от MapuaH »

yuri todorov написа::mrgreen: Темата е доста потенцЯлна!
Може, като нищо да набере ,,матрЯл,, и Оспешно да се конкОрира, и даже да надмине сакралната Марянчу-ва тема, за макара-та!
Юри, а помниш ли онази за ножичката или нокторезачката :), или онази за перфектната щукарка? Абе все култови теми.
Аз съм доволен, че има широка дискусия винаги, та дори и да е понякога смехотворна за някой. Измежду редовете може да прочете човек и добри мнения и класни препоръки.

Аз лично за тези 12 години във форума научих изключително много неща и смея да твърдя, че ако не беше той щях да имам все още доста различен поглед върху риболова :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Мунчо »

Темата за ножичката действително си я биваше, въпреки че имаш още хляб да изядеш, докато достигнеш драматизЪма на Влади.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Мунчо »

Не се моли - ще коментираме и правим аналитични дисекции тепърва! :lol:
В крайна сметка, Владо, получи отзиви за друг продукт с отлични качества, по общо мнение(не само на пишещите тук колеги, въпреки че лично за мен мнението на Митко Тодоров е достатъчно обективен атестат). Във всички презентации на "Тиро", с каквито интернет е препълнен, се споменава неговата универсалност, с която аз напълно се съгласям. Варианта Л например позволява комфортно да се водят воблери от 2.7 гр("Тини Фрай" 50СП), та дори и "Риджи" 35, което е 2.2, до "Бара Х" на "Зерек" - 9 грама, големи кранкове със силно съпротивление в течаща вода като "Лъки Крафт Клътч", "Бейби грифон", "РедРаг", Екогиър СК 40 и 50, по-голяма блесна от 3 номер не съм слагал, но има голям мегдан. Въдицата е достатъчно бърза и стегната, без обаче да е откровен кол и пълноценно дава възможност във всякакъв аспект да се "джигосва" с глави 3-10 грама плюс примамка в разумен размер - до около 7-8 сантиметра... Вероятно може и повече, но аз не обичам да експериментирам над границите.
На Мариан не му допаднало туичването на воблери почти в горния край на тестовия диапазон - дали пък е чак толкова странно и неестествено...?
Накрая ти се брулваш на нещо съвсем непознато и от съвсем друг тип, по заявките на производителя, за което цари пълна мъгла - вярно е обаче, че "Тенрю" си е "Тенрю"... Но въдицата ти в никакъв случай няма да дойде за 500 лева, защото цената й е около 50К йени, което на всеки курс е осезаемо повече без да смятаме дозата късмет, за да избегнеш допълнителните оскъпявания...
Аз да ти кажа, напоследък съм станал прагматичен и неща, които мога да си взема от България на адекватна цена, гледам да го сторя от тук. Представителя на "Графитлидър" у нас например дава цени, които общо взето обезсмислят чужбинското пазаруване и спестяват нерви, освен това предлага реална гаранция - знам за безусловно подменени гаранционни части, както и за поръчани такива от колеги, които не са купували въдиците от българския представител - на съвсем поносима цена, поне хората са доволни...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от PAMPASA »

Владимир написа:Моля за ключ на темата.
Крайно време беше.

Долу , вляво на екрана , има едно гаечно ключе ,като автор на темата - цъкни върху него и си я заключи.

:wink:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Владимир »

Ако мислиш,че не пробвах,още на първа страница......Затлючването,само в продавалника,тук нимой.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от MapuaH »

Мунчо написа: На Мариан не му допаднало туичването на воблери почти в горния край на тестовия диапазон - дали пък е чак толкова странно и неестествено...?
Абсолютно си прав. В горната граница въдицата се проваляше. Иначе конкретно 15 гр. примаки ги стреляше много добре и респективно много добре водеше. Проблемът е в това, че аз обичам да ловя с по-стегнати въдици.

Относно Митко Тодоров - заради него си взех и трите пръчки. За мен неговото мнение винаги е било като мащаб!

Относно вносителя в БГ - Стефан - никакви проблеми, перфектна комуникация и топ цена! От Европа няма как да се вземе по-изгодно. Знам няколко магазина, но никъде не е по-малка цената от при него. Търсенето навън е безмислено.

Пак казвам - тирото е чудесна пръчка, никога не съм съжалявал, че ги купих, но препоръчвам първо да се пробват на вода преди да се купуват.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
b_lomsky
Мнения: 903
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 15:58
Риболов: спининг
дал Браво: 1460 пъти
получил Браво: 2188 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от b_lomsky »

Владимир написа:Ако мислиш,че не пробвах,още на първа страница......Затлючването,само в продавалника,тук нимой.
Вероятно не може всяка тема да се заключи от автора й. Напр. Д.Тодоров, ако спре да хваща риба да заключи "Бюлетин за нивото на р. Дунав..." :D
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Димитър Тодоров »

b_lomsky написа:
Владимир написа:Ако мислиш,че не пробвах,още на първа страница......Затлючването,само в продавалника,тук нимой.
Вероятно не може всяка тема да се заключи от автора й. Напр. Д.Тодоров, ако спре да хваща риба да заключи "Бюлетин за нивото на р. Дунав..." :D

Сакън! Темата за Реката е по-голяма от всички,които пишем в нея и никога няма да си
позволя да пипна стари мои постове. "Редактирай веднага или никога" е кредото ми днес. :roll: :)
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Мунчо »

Сакън! Казана дума - хвърлен камък. За мен няма нищо по-страшно от последващо триене, дори и в махленски мащаб - така се губи диалогичност, убива се общуване. Пък дори въдицата да издиша в горния край на тестовия диапазон...


п.с.
MapuaH написа:...
Пак казвам - тирото е чудесна пръчка, никога не съм съжалявал, че ги купих, но препоръчвам първо да се пробват на вода преди да се купуват.
Сега всички чакаме с нетърпение, превъзхождащо излизането на последната серия на "Междузвездни войни", да излезе отзива на Владо за новата придобивка, дано не прозвучи сеирджийско...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от quietriot »

ето неква такава
http://www.bidbaits.ru/bids/13362/
nafplio
Мнения: 675
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 22:26
Риболов: spinning , fly fishing
Местоположение: Бургас
дал Браво: 109 пъти
получил Браво: 29 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от nafplio »

Rivolta също ли е за руския пазар ... че не я намирам никъде другаде :roll:
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнение от Димитър Тодоров »

Да. Който плаща , той поръчва музиката. :roll:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”