GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Владимир
дал Браво: 54 пъти
получил Браво: 192 пъти

Re: GRAPHITELEADER VIVO Prototype

Мнениеот Владимир » Сря Авг 30, 2017 1:01

[*]Връзката ли,ми в основата,беше да има,някой в БГ,който да има желание да ми я покаже.Накрая излезна,че ще се наложи да дам 1000лв на сляпо и предпочетох да заложа на продукт от любима марка,на сляпо ама за 500-600лв.Какво,да изчакам да се начатите в темата по мой адрес или да купя препоръчания Графит,който явно е с тясно специализирана насоченост.

Пп.Темата е за ключ,намерих си пръчка с нужните ми характеристики.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.

Аватар
quietriot
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 133 пъти

Мнениеот quietriot » Сря Авг 30, 2017 5:22

Владимир написа:Васко,а да не си копаме у градинките,че от тебе що фирми и хора спечелиха....

много докачлив стана бре, важното е да имаш градинка бате,че кой нема все у чуждите гледа и се плюнчи, ма нема.

Аватар
Мунчо
Риболов: пуристки
дал Браво: 275 пъти
получил Браво: 696 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Сря Авг 30, 2017 9:09

Просто да падладее человек...
"...
Но аз не ти се сърдя Лена.
Не съм еснаф. Аз съм поет."

"Душевно сме болни, а духовно сме богати"

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
MapuaH
Риболов: Основно спининг
дал Браво: 155 пъти
получил Браво: 77 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот MapuaH » Сря Авг 30, 2017 12:21

yuri todorov написа::mrgreen: Темата е доста потенцЯлна!
Може, като нищо да набере ,,матрЯл,, и Оспешно да се конкОрира, и даже да надмине сакралната Марянчу-ва тема, за макара-та!

Юри, а помниш ли онази за ножичката или нокторезачката :), или онази за перфектната щукарка? Абе все култови теми.
Аз съм доволен, че има широка дискусия винаги, та дори и да е понякога смехотворна за някой. Измежду редовете може да прочете човек и добри мнения и класни препоръки.

Аз лично за тези 12 години във форума научих изключително много неща и смея да твърдя, че ако не беше той щях да имам все още доста различен поглед върху риболова :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"

Аватар
Мунчо
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Сря Авг 30, 2017 12:34

Темата за ножичката действително си я биваше, въпреки че имаш още хляб да изядеш, докато достигнеш драматизЪма на Влади.
"...

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
Мунчо
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Сря Авг 30, 2017 13:14

Не се моли - ще коментираме и правим аналитични дисекции тепърва! :lol:
В крайна сметка, Владо, получи отзиви за друг продукт с отлични качества, по общо мнение(не само на пишещите тук колеги, въпреки че лично за мен мнението на Митко Тодоров е достатъчно обективен атестат). Във всички презентации на "Тиро", с каквито интернет е препълнен, се споменава неговата универсалност, с която аз напълно се съгласям. Варианта Л например позволява комфортно да се водят воблери от 2.7 гр("Тини Фрай" 50СП), та дори и "Риджи" 35, което е 2.2, до "Бара Х" на "Зерек" - 9 грама, големи кранкове със силно съпротивление в течаща вода като "Лъки Крафт Клътч", "Бейби грифон", "РедРаг", Екогиър СК 40 и 50, по-голяма блесна от 3 номер не съм слагал, но има голям мегдан. Въдицата е достатъчно бърза и стегната, без обаче да е откровен кол и пълноценно дава възможност във всякакъв аспект да се "джигосва" с глави 3-10 грама плюс примамка в разумен размер - до около 7-8 сантиметра... Вероятно може и повече, но аз не обичам да експериментирам над границите.
На Мариан не му допаднало туичването на воблери почти в горния край на тестовия диапазон - дали пък е чак толкова странно и неестествено...?
Накрая ти се брулваш на нещо съвсем непознато и от съвсем друг тип, по заявките на производителя, за което цари пълна мъгла - вярно е обаче, че "Тенрю" си е "Тенрю"... Но въдицата ти в никакъв случай няма да дойде за 500 лева, защото цената й е около 50К йени, което на всеки курс е осезаемо повече без да смятаме дозата късмет, за да избегнеш допълнителните оскъпявания...
Аз да ти кажа, напоследък съм станал прагматичен и неща, които мога да си взема от България на адекватна цена, гледам да го сторя от тук. Представителя на "Графитлидър" у нас например дава цени, които общо взето обезсмислят чужбинското пазаруване и спестяват нерви, освен това предлага реална гаранция - знам за безусловно подменени гаранционни части, както и за поръчани такива от колеги, които не са купували въдиците от българския представител - на съвсем поносима цена, поне хората са доволни...
"...

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
PAMPASA
дал Браво: 114 пъти
получил Браво: 32 пъти

Мнениеот PAMPASA » Сря Авг 30, 2017 13:15

Владимир написа:Моля за ключ на темата.

Крайно време беше.

Долу , вляво на екрана , има едно гаечно ключе ,като автор на темата - цъкни върху него и си я заключи.

:wink:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......

Аватар
Владимир
дал Браво: 54 пъти
получил Браво: 192 пъти

Мнениеот Владимир » Сря Авг 30, 2017 13:19

Ако мислиш,че не пробвах,още на първа страница......Затлючването,само в продавалника,тук нимой.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.

Аватар
MapuaH
Риболов: Основно спининг
дал Браво: 155 пъти
получил Браво: 77 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот MapuaH » Сря Авг 30, 2017 16:06

Мунчо написа:На Мариан не му допаднало туичването на воблери почти в горния край на тестовия диапазон - дали пък е чак толкова странно и неестествено...?

Абсолютно си прав. В горната граница въдицата се проваляше. Иначе конкретно 15 гр. примаки ги стреляше много добре и респективно много добре водеше. Проблемът е в това, че аз обичам да ловя с по-стегнати въдици.

Относно Митко Тодоров - заради него си взех и трите пръчки. За мен неговото мнение винаги е било като мащаб!

Относно вносителя в БГ - Стефан - никакви проблеми, перфектна комуникация и топ цена! От Европа няма как да се вземе по-изгодно. Знам няколко магазина, но никъде не е по-малка цената от при него. Търсенето навън е безмислено.

Пак казвам - тирото е чудесна пръчка, никога не съм съжалявал, че ги купих, но препоръчвам първо да се пробват на вода преди да се купуват.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"

b_lomsky
Риболов: спининг
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 385 пъти

Мнениеот b_lomsky » Сря Авг 30, 2017 16:32

Владимир написа:Ако мислиш,че не пробвах,още на първа страница......Затлючването,само в продавалника,тук нимой.

Вероятно не може всяка тема да се заключи от автора й. Напр. Д.Тодоров, ако спре да хваща риба да заключи "Бюлетин за нивото на р. Дунав..." :D

Аватар
Димитър Тодоров
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 281 пъти

Мнениеот Димитър Тодоров » Сря Авг 30, 2017 17:06

b_lomsky написа:
Владимир написа:Ако мислиш,че не пробвах,още на първа страница......Затлючването,само в продавалника,тук нимой.

Вероятно не може всяка тема да се заключи от автора й. Напр. Д.Тодоров, ако спре да хваща риба да заключи "Бюлетин за нивото на р. Дунав..." :D

Сакън! Темата за Реката е по-голяма от всички,които пишем в нея и никога няма да си
позволя да пипна стари мои постове. "Редактирай веднага или никога" е кредото ми днес. :roll: :)
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !

Аватар
Мунчо
ЛС/Мейл:

Мнениеот Мунчо » Сря Авг 30, 2017 17:25

Сакън! Казана дума - хвърлен камък. За мен няма нищо по-страшно от последващо триене, дори и в махленски мащаб - така се губи диалогичност, убива се общуване. Пък дори въдицата да издиша в горния край на тестовия диапазон...

п.с.
MapuaH написа:...
Пак казвам - тирото е чудесна пръчка, никога не съм съжалявал, че ги купих, но препоръчвам първо да се пробват на вода преди да се купуват.

Сега всички чакаме с нетърпение, превъзхождащо излизането на последната серия на "Междузвездни войни", да излезе отзива на Владо за новата придобивка, дано не прозвучи сеирджийско...
"...

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
quietriot
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 133 пъти

Мнениеот quietriot » Чет Сеп 14, 2017 14:26

ето неква такава
http://www.bidbaits.ru/bids/13362/

Аватар
nafplio
Риболов: spinning , fly fishing
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 12 пъти

Мнениеот nafplio » Чет Сеп 14, 2017 21:52

Rivolta също ли е за руския пазар ... че не я намирам никъде другаде :roll:

Аватар
Димитър Тодоров
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 281 пъти

Мнениеот Димитър Тодоров » Чет Сеп 14, 2017 22:06

Да. Който плаща , той поръчва музиката. :roll:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !