Триумя се ...

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
Аватар
Мунчо
Риболов: пуристки
дал Браво: 191 пъти
получил Браво: 463 пъти
ЛС/Мейл:

Re: Триумя се ...

Мнениеот Мунчо » Сря Сеп 13, 2017 15:12

Васко, стига ми връзва кусури и го натяква това "Латео". Просто отдавайки свята дан естетиката бях принуден да призная(нещо което така или иначе предварително бях проумял прагматично, за да съм откровен, но отказвах да приема), че няма как да практикувам хард зимен джиг с въдица, която не може да отлепи глава десет грама, без да отчитаме масата и провисването на влакното и примамката. Мисля, че не съм продал особено много такъми така или иначе - така или иначе в пъти по-малко от повечето пишещи в темата...
Благодаря ти, Господи, че ми спести бейткастинга... :)

"Душевно сме болни, а духовно сме богати"

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ

Аватар
quietriot
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 96 пъти

Мнениеот quietriot » Сря Сеп 13, 2017 15:21

Мунчо написа:Васко, стига ми връзва кусури и го натяква това "Латео". Просто отдавайки свята дан естетиката бях принуден да призная(нещо което така или иначе предварително бях проумял прагматично, за да съм откровен, но отказвах да приема), че няма как да практикувам хард зимен джиг с въдица, която не може да отлепи глава десет грама, без да отчитаме масата и провисването на влакното и примамката. Мисля, че не съм продал особено много такъми така или иначе - така или иначе в пъти по-малко от повечето пишещи в темата...

сега ти си докачлив........

Аватар
MapuaH
Риболов: Основно спининг
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 41 пъти
ЛС/Мейл:

Мнениеот MapuaH » Чет Сеп 14, 2017 13:18

Радвайте се на живота, приятели! Купувайте, продавайте, тунинговайте..... важното е всеки да достигне връха на своето желание и накрая задоволеност :)

Дани, успех с тунинговането. Би ми се искало да я видя каква хубавица е станала след няколкото замени и подобрения. Ще чакаме да драснеш няколко реда. Във всеки случай - много положителни емоции с нея в тунингова или нетунингован вид, много риби да извади и да служи безпроблемно дълги години :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"

Аватар
quietriot

Мнениеот quietriot » Чет Сеп 14, 2017 13:26

MapuaH написа:Радвайте се на живота, приятели! Купувайте, продавайте, тунинговайте..... важното е всеки да достигне връха на своето желание и накрая задоволеност :)

Дани, успех с тунинговането. Би ми се искало да я видя каква хубавица е станала след няколкото замени и подобрения. Ще чакаме да драснеш няколко реда. Във всеки случай - много положителни емоции с нея в тунингова или нетунингован вид, много риби да извади и да служи безпроблемно дълги години :)
ще я продаде ......... :mrgreen:

Аватар
Daniel Defoe
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
дал Браво: 214 пъти
получил Браво: 249 пъти

Мнениеот Daniel Defoe » Чет Сеп 14, 2017 14:59

quietriot написа:
MapuaH написа:Радвайте се на живота, приятели! Купувайте, продавайте, тунинговайте..... важното е всеки да достигне връха на своето желание и накрая задоволеност :)

ще я продаде ......... :mrgreen:

Мариански, благодаря ти за благопожеланията :tup:
При първа възможност ще ти дам да ѝ завъртиш едно кръгче :mrgreen:

Васе, спри се бре :lol:, според тракинг номера, макарето седи вече втори ден в Токио и не тръгва към БГ :roll: , а лагерите вчера са изпратени от Нагасаки. Ще мине доста време преди да пристигнат и двете пратки при мен - едната ще ходи първо до софийска :cry:
Швейк извади омазнено писмо и започна да го чете, като се мъчеше да държи крак с коня на поручик Лукаш, който беше тръгнал в лек тръс.
— „Ах, мръснико, ах ти, убиецо, ах ти, мизернико! Да си знаеш, пиша ти в нужника на дъската до дупката, между нас всичко е свършено.

http://www.reduta.bg/

Аватар
quietriot

Мнениеот quietriot » Чет Сеп 14, 2017 15:04

Daniel Defoe написа:
Васе, спри се бре :lol:, според тракинг номера, макарето седи вече втори ден в Токио и не тръгва към БГ :roll: , а лагерите вчера са изпратени от Нагасаки. Ще мине доста време преди да пристигнат и двете пратки при мен - едната ще ходи първо до софийска :cry:
мирвам веднага.... :mrgreen: !

Аватар
Daniel Defoe
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
дал Браво: 214 пъти
получил Браво: 249 пъти

Мнениеот Daniel Defoe » Пет Сеп 15, 2017 19:27

---
Вчера, в края на работния ден получих обаждане от митницата ... макарето пристигна за точно 5 дни!
Днес отидох, видях, платих :?
Чакам лагерчетата. Иначе, на прима виста, мога да кажа само следното:
- много мазен ход, безкрааааайна инерция, не издава никакви шумове, няма дори луфтове, като за средно-нисък клас макарата е просто чудесна :tup:
Поне на този етап, за едно известно време, мисля да половя кефали с нея :wink:
Прикачи снимка/и
12.jpg
12.jpg (147.39 KiB) Прегледано 167 пъти
Швейк извади омазнено писмо и започна да го чете, като се мъчеше да държи крак с коня на поручик Лукаш, който беше тръгнал в лек тръс.
— „Ах, мръснико, ах ти, убиецо, ах ти, мизернико! Да си знаеш, пиша ти в нужника на дъската до дупката, между нас всичко е свършено.

http://www.reduta.bg/