дали и каква макара бих си купил на Шимано

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
Публикувай отговор
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

milo69 написа:колега, явно си попаднал на не добре поддържан екземпляр...добре запазен "стар" японски страдик не виждам как може да бъде сравняван с ексейдж...
Много е възможно да е станало точно тва.

Старите страдици и особено старите Супер Аеро ГТМ и Супер ГТМ беха ЕБАСИ макарите! :shock: :shock:

Тва като го врътнеш и имаш чувството че стартираш перпетуум мобиле:че ше продължава да се върти до безкрай само-плавно,мощно и бързо-природна сила просто.

Имам нов страдик-нема нищо общо с тва,просто никоя от съвременните макари нема такъв ход,или поне аз не съм попадал на такава.
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
donky
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 11:27
Местоположение: Видин-София
получил Браво: 1 път

Мнение от donky »

Coarseman написа:
Тва като го врътнеш и имаш чувството че стартираш перпетуум мобиле:че ше продължава да се върти до безкрай само-плавно,мощно и бързо-природна сила просто.

.
съгласен с всяка една дума
Još jedan šmeker koji je postao pička!
LynyrdSkynyrd
Мнения: 300
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 11:28
Местоположение: София

Мнение от LynyrdSkynyrd »

Искам само да попитам притежателите на X серията. При въртене вашите страдици вибрират ли или аз съм попаднал на такъв екземпляр? А за това "мощно" само така изглежда. Не знам как макара с 6:1 ще е мощна. По принцип съм любител на бързите макари имам и страдик и ексеидж, ама па мощност никъде не видях.
Am I evil? Yes, I fucking am
Am I evil? I am man, yes, I am.
Аватар
Hitch-Hiker
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Май 05, 2009 18:07
Местоположение: шумен

Мнение от Hitch-Hiker »

Някои Страдици наистина вибрират...набива се на очи просто,2010 модела не съм го въртял.Аз лично ползвам един стар super GTM 4000 дори не е японски, прекрасна макара ...бих си взел втора такава .
milo69
Мнения: 625
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 16:48
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 13 пъти

Мнение от milo69 »

Coarseman написа:
milo69 написа:колега, явно си попаднал на не добре поддържан екземпляр...добре запазен "стар" японски страдик не виждам как може да бъде сравняван с ексейдж...


Старите страдици и особено старите Супер Аеро ГТМ и Супер ГТМ беха ЕБАСИ макарите! :shock: :shock:

Тва като го врътнеш и имаш чувството че стартираш перпетуум мобиле:че ше продължава да се върти до безкрай само-плавно,мощно и бързо-природна сила просто.

Имам нов страдик-нема нищо общо с тва,просто никоя от съвременните макари нема такъв ход,или поне аз не съм попадал на такава.
имаше само една HS 7:1 версия, която май не беше много читава....
milo69
Мнения: 625
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 16:48
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 13 пъти

Мнение от milo69 »

LynyrdSkynyrd написа:Искам само да попитам притежателите на X серията. При въртене вашите страдици вибрират ли или аз съм попаднал на такъв екземпляр? А за това "мощно" само така изглежда. Не знам как макара с 6:1 ще е мощна. По принцип съм любител на бързите макари имам и страдик и ексеидж, ама па мощност никъде не видях.
то колега това им е хубавото-хем бързина хем мощност, само бърза или само мощна - всеки може...
Публикувай отговор

Обратно към “Макари”