Daiwa Steez 2017

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
Публикувай отговор
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от Д-р Флекс »

Каква е разликата между 2017 Стийз и 2018 Екзист, Веско?
czd
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 15:55
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от czd »

Нямат нищо общо Екзист 18 и Стийз 17, 17 е на старата R4 платформа, а 18 е на новата LT.
Само дръжките са взаимозаменяеми.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от quietriot »

Веско написа:
quietriot написа:Купи ли си някой стиз?
Мога да ти го доставя до врата...High Speed II :lol: :lol: На един риболов с чисто ново влакно :lol: :lol: Супер макаричка, но нещо ме тегли към Екзиста, така че ако имаш интерес пиши...току виж сме се разбрали :lol: :lol: :lol:

Вече ти е време за риба, така че мога да ти направя демо и на живо, в случай че се колебаеш :wink:
Ако ми направиш оферта която не мога да подмина , мога и да скоча в тигана , иначе съм презадоволен откъм макари и спинингови и кастингови.
гледам че при Казу последно е бил http://jpangler.com/index.php/reel/daiwa-17-steez.html
За риба се гласим май да ходим до Църквени бок , ма ще видим ....ти разьбрах добре си изкарал , стигнали сте с Алия до вечните ловни полета :lol: :lol: :lol: :lol: а????
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от Веско »

quietriot написа:
Веско написа:
quietriot написа:Купи ли си някой стиз?
Мога да ти го доставя до врата...High Speed II :lol: :lol: На един риболов с чисто ново влакно :lol: :lol: Супер макаричка, но нещо ме тегли към Екзиста, така че ако имаш интерес пиши...току виж сме се разбрали :lol: :lol: :lol:

Вече ти е време за риба, така че мога да ти направя демо и на живо, в случай че се колебаеш :wink:
Ако ми направиш оферта която не мога да подмина , мога и да скоча в тигана , иначе съм презадоволен откъм макари и спинингови и кастингови.
гледам че при Казу последно е бил http://jpangler.com/index.php/reel/daiwa-17-steez.html
За риба се гласим май да ходим до Църквени бок , ма ще видим ....ти разьбрах добре си изкарал , стигнали сте с Алия до вечните ловни полета :lol: :lol: :lol: :lol: а????
Абе аз знам, че си презадоволен, ма гледам че подпитваш, та викам да те пробвам...така като те слушам обаче май нЕмА да има сделка :lol: :lol: :lol: Най-тънкия вариант, за който се сещам, да ти дойде до БГ без никакъв риск е 700лв., което е под цената и на Казу Ако все пак държиш да я имаш, пусни оферта...купих даже и резервна шпула :lol: :lol: :lol:

Алия стигна до вечните, но аз минах и малко отвъд тях :lol: :lol: :lol: Ако ви остане свободно място в колата свиркай....мога да се присъединя, а там да си бръмкам с друга лодка, че ми се ловят крокодилчета на стример :twisted: :twisted: :twisted:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от quietriot »

Веско написа: Абе аз знам, че си презадоволен, ма гледам че подпитваш, та викам да те пробвам...така като те слушам обаче май нЕмА да има сделка :lol: :lol: :lol: Най-тънкия вариант, за който се сещам, да ти дойде до БГ без никакъв риск е 700лв., което е под цената и на Казу Ако все пак държиш да я имаш, пусни оферта...купих даже и резервна шпула :lol: :lol: :lol:

Алия стигна до вечните, но аз минах и малко отвъд тях :lol: :lol: :lol: Ако ви остане свободно място в колата свиркай....мога да се присъединя, а там да си бръмкам с друга лодка, че ми се ловят крокодилчета на стример :twisted: :twisted: :twisted:
Определено няма да има сделка , ти съблече бебето , спря му памперсите с тя цена .........заеби :lol: :lol: :lol: :lol: ами ще те имам предвид, то повече от трима в колата е тормоз за 800 км дотам .
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от Веско »

Казах ти колко ще трябва да платиш сега за нея, ако си я викнеш от вън....на мен ми се върза даже по-дебело, щото в Дигитаката я нямаше тогава :lol: :lol: :lol: Ако имаш разумно предложение стреляй, но подчертавам разумно....на твоите цени не мога да слезна :lol: :lol: :lol:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от quietriot »

Веско написа:Казах ти колко ще трябва да платиш сега за нея, ако си я викнеш от вън....на мен ми се върза даже по-дебело, щото в Дигитаката я нямаше тогава :lol: :lol: :lol: Ако имаш разумно предложение стреляй, но подчертавам разумно....на твоите цени не мога да слезна :lol: :lol: :lol:
ще пасувам .
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от Веско »

quietriot написа:
Веско написа:Казах ти колко ще трябва да платиш сега за нея, ако си я викнеш от вън....на мен ми се върза даже по-дебело, щото в Дигитаката я нямаше тогава :lol: :lol: :lol: Ако имаш разумно предложение стреляй, но подчертавам разумно....на твоите цени не мога да слезна :lol: :lol: :lol:
ще пасувам .
Т'ва не пречи да направим фийлд тест...може пък да ти хареса, не е казано, че трябва да купиш моята :lol: :lol: :lol: Тъкмо да ми разкажеш малко за субитата, че трябва нов рибомобил....срам ме е вече, макарата струва колкото колата :lol: :lol: :lol: :lol:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от quietriot »

Веско написа:
quietriot написа:
Веско написа:Казах ти колко ще трябва да платиш сега за нея, ако си я викнеш от вън....на мен ми се върза даже по-дебело, щото в Дигитаката я нямаше тогава :lol: :lol: :lol: Ако имаш разумно предложение стреляй, но подчертавам разумно....на твоите цени не мога да слезна :lol: :lol: :lol:
ще пасувам .
Т'ва не пречи да направим фийлд тест...може пък да ти хареса, не е казано, че трябва да купиш моята :lol: :lol: :lol: Тъкмо да ми разкажеш малко за субитата, че трябва нов рибомобил....срам ме е вече, макарата струва колкото колата :lol: :lol: :lol: :lol:
То убу ма с малкия времето ми е доста кът , вземане от ясла всеки ден , събота и неделя гледаш да спиш, та трая с теста ще е по натам , като тръгне езерото в Дружба , поне е близо.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от Мунчо »

Страшни работи в таз тема циркулират... :cry: :cry: :cry:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от quietriot »

Мунчо написа:Страшни работи в таз тема циркулират... :cry: :cry: :cry:
Слушай и попивай какво те чака драги ми другарю ако заплодиш някоя , ако пък не я заплодиш ще седиш сам като куче :wink: пак нене е оферта.
plamenivanov
Мнения: 489
Регистриран на: Нед Сеп 02, 2012 17:10
Риболов: spining
Местоположение: Варна
дал Браво: 273 пъти
получил Браво: 203 пъти

Re: Daiwa Steez 2017

Мнение от plamenivanov »

Полезна информация за любителите на стандартните(бавни) предавки на даива.
http://www.daiwa.com/jp/fishing/item/re ... index.html
Публикувай отговор

Обратно към “Макари”