Поръчка от Plat.jp

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
Аватар
Макариченков
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Мар 06, 2017 3:20
Риболов: морски
Местоположение: Варна^ Палма де Майорка
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 104 пъти

Re: Поръчка от Plat.jp

Мнение от Макариченков »

koko7784 написа:Мисля че говори за Шор джиг или нещо от сорта.
А бе и аз за това мисля, че говоря :lol: чакай да си намеря влакно пък ще видим за какво иде реч, може и за плувка да я ползвам :fish1:

Пак се изложих пред чужденците :fish8:
Стара риба в морето и дърта жена нЕма!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Поръчка от Plat.jp

Мнение от quietriot »

Макариченков написа:
koko7784 написа:Мисля че говори за Шор джиг или нещо от сорта.
А бе и аз за това мисля, че говоря :lol: чакай да си намеря влакно пък ще видим за какво иде реч, може и за плувка да я ползвам :fish1:

Пак се изложих пред чужденците :fish8:
Аз мисля, че не си наясно с теглото на такъма и колко време може да се ползва преди да ти откапят ръцете :wink:
Аватар
Макариченков
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Мар 06, 2017 3:20
Риболов: морски
Местоположение: Варна^ Палма де Майорка
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 104 пъти

Re: Поръчка от Plat.jp

Мнение от Макариченков »

Това е влакното на което съм се спрЕл, не знам някой дали го е ползвал и има впечатления от него, извинявам се за спама, както казах по- рано темата не е за тук и имах само въпрос за твоето влакно.
KG_STRONG_CHARTREUSE_GRUPPE.jpg
KG_STRONG_CHARTREUSE_GRUPPE.jpg (96.16 KiB) Преглеждано 1168 пъти
Стара риба в морето и дърта жена нЕма!
Аватар
Макариченков
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Мар 06, 2017 3:20
Риболов: морски
Местоположение: Варна^ Палма де Майорка
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 104 пъти

Re: Поръчка от Plat.jp

Мнение от Макариченков »

quietriot написа:
Макариченков написа:
koko7784 написа:Мисля че говори за Шор джиг или нещо от сорта.
А бе и аз за това мисля, че говоря :lol: чакай да си намеря влакно пък ще видим за какво иде реч, може и за плувка да я ползвам :fish1:

Пак се изложих пред чужденците :fish8:
Аз мисля, че не си наясно с теглото на такъма и колко време може да се ползва преди да ти откапят ръцете :wink:
Ами ако обичаш, бъди така Добър и ми обясни да знам, за да не се излагам повече по форуми и пред приятели. :wink:

Благодаря предварително.
Стара риба в морето и дърта жена нЕма!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Поръчка от Plat.jp

Мнение от quietriot »

Чак пък да се излагаш......
Опитвам се да ти кажа че при макара 650g и да речем подходяща пръчка за нея около 300 гр и влакно си става кило такъм , ако ще се измяташ с него след час нямаш рамене , мен почва първо да ме боли гърба де ма то е щото имам дискоспатия и после раменете от сомдки спининг навремето като си бяхме навзели едни шимано спидмастър силуро май по 400 грама колеца.
Но това е мое субективно мнение, може да си по деянлив или аз да съм кекав в ръцете кой знае :lol:
Аватар
Макариченков
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Мар 06, 2017 3:20
Риболов: морски
Местоположение: Варна^ Палма де Майорка
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 104 пъти

Re: Поръчка от Plat.jp

Мнение от Макариченков »

quietriot написа:Чак пък да се излагаш......
Опитвам се да ти кажа че при макара 650g и да речем подходяща пръчка за нея около 300 гр и влакно си става кило такъм , ако ще се измяташ с него след час нямаш рамене , мен почва първо да ме боли гърба де ма то е щото имам дискоспатия и после раменете от сомдки спининг навремето като си бяхме навзели едни шимано спидмастър силуро май по 400 грама колеца.
Но това е мое субективно мнение, може да си по деянлив или аз да съм кекав в ръцете кой знае :lol:
Първо Благодаря за съвета :tup:

Макарата мисля да я ползвам предимно от лодка за джигинг или тролинг където мисля, че няма да ми коства големи усилия. От брегъ ще я ползвам предимно за риболов с жива стръв (зарган) и в много редки случай (за спининг имам друга макара) за спининг. В ръцете не съм много здрав и ми е ясно, че с тоя "чук" ще ми е мнооого трудно да ловя 2 часа и повече , но както казваше дядо ми - луд умора няма, само се поти... :lol:
Стара риба в морето и дърта жена нЕма!
Публикувай отговор

Обратно към “Макари”