Макара за спининг

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
ivanov02
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2017 18:12
Риболов: спининг

Макара за спининг

Мнение от ivanov02 »

Здравейте, имам нужда от още 1 нова макара, която да монтирам на Gad Fair 2.13 5-25.
Макарата ще служи за лов на щуки около 2-4кг. и ще трябва да води примамки м/у 10-18гр. Общо взето ще ми трябва за по-хамалски спининг. :D
Не мисля да давам отново повече от 150лв. за макара, което ме води до мисълта да взема някоя около 100лв. и ви моля да ми препоръчате някоя около дадената сума.
Макарата може и да е втора ръка, само да е около 100лв.
Прочетох мнението на един колега за Tica Aries 3500GR, която е ползвана за подобни на мойте цели близо 3 години, което ме изуми.
Също ми хареса и Tica Dynaspin.
Ryobi Excia и Applause също ми допаднаха, но прочетох доста кръсноречиви мнения за тях и малко се разобедих, но ако някои колега е готов да ги оспори нека заповяда.
И на последно място Cardinal-те на Abu Garcia
От Шимано и Дайва от по-евтините модели ме предопредиха да се пазя и затова няма да се спирам на тях.
Мислите ли, че някоя от тези макари ще ми свърши работа? Мното ще се радвам, да ме насочите и към други, които незнам!
Поздрави! :11:
Аватар
ICO69
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Дек 14, 2009 18:11
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 38 пъти

Re: Макара за спининг

Мнение от ICO69 »

До 100лв. си вземи Риоби Аплауз 2000 ...Може и 3000...
rumen markov
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Яну 11, 2013 7:43

Re: Макара за спининг

Мнение от rumen markov »

Привет колега, по мое мнение ако е ryobi да е slam- влизаш в първоначалната цена до 150 лева. Погледни и Okuma Ceymar C-30.

Поздрави
rap66
Мнения: 173
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 12:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 33 пъти

Re: Макара за спининг

Мнение от rap66 »

Нещото което се износва първо при спиннга е пиньона и короната. Кое ще замине първо - цама на Риобито или кования алуминий на Седона фл. Шиманата от ниския клас не са това което бяха
Публикувай отговор

Обратно към “Макари”