Високи ботуши

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
sharko54
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 21:45
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 194 пъти

Високи ботуши

Мнение от sharko54 »

Здравейте колеги, търся да си закупя високи ботуши (до таза). Ще се радвам ако споделите от какво сте доволни. Бюджета е 80-100 лева.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Високи ботуши

Мнение от баш майстора »

Според мен няма смисъл да даваш толкова пари за едни прости ботуши. Китайските са по 30-35 лева и вършат точно същата работа както всички останали. Изкарват 2-3 години, след тва нови и те така... :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
sharko54
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 21:45
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 194 пъти

Re: Високи ботуши

Мнение от sharko54 »

Колега, все повече се убеждавам, че си прав. Ще събера малко впечатления и ще вземам някакви. :tup:
sharko54
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 21:45
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 194 пъти

Re: Високи ботуши

Мнение от sharko54 »

Заприходих едни ботуши на промоция за 28лв. :tup:
Направи ми впечатление, че евтинките ботуши на различните марки са общо взето еднакви но с различни надписи и цени :wink: Имайте в предвид, че номерата не винаги са това, което са :lol:
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Високи ботуши

Мнение от баш майстора »

sharko54 написа:Направи ми впечатление, че евтинките ботуши на различните марки са общо взето еднакви но с различни надписи и цени :wink:
Да, наскоро гледах на едно място същите такива, но с надпис Дайва. И цената беше подобаваща! :lol: :lol: :lol:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

Re: Високи ботуши

Мнение от bulgarche-to »

Колега имаше такива за 17 лева и хич не ми се даваха 40-50 лева, защото знаех че има по-евтини. Уж Осако имаше едни камуфлажни в София, след месеци тидох да ги видя, обаждания по телефона и...изчерпани. Накрая си намерих за 36 лева в моя град и съм доволен. Още по-доволен съм като ги ползвам, а не съм без тях на реката.
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”