На какво попаднах на пазара

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

На какво попаднах на пазара

Мнение от bulgarche-to »

Някъде тук гледах клип на руснак ловящ на спининг от брега. Имаше подобна кутия и някои се интересуваха. Ако нямай намери темата, за да покажа на търсещите. Това видях да се продава, цената е отдолу. Ще пращам срещу добри пожелания ;)

Изображение
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: На какво попаднах на пазара

Мнение от babydoctor »

Такова, ако не се лъжа, видях по 24-ти май край едно село на Тунджа преди Елхово. Едно от местните момчета си го беше обесило на врата - страшно удобно изглеждаше, като отвори капака, все едно кутията му е на масичка и си избира каквото му трябва. Казвай къде се продават.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: На какво попаднах на пазара

Мнение от empar »

То си пише - БАГИРА. Старозагорска фирма за търговия със строителни материали. Въпросното чанте обаче не го намирам в сайта им. :roll:
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: На какво попаднах на пазара

Мнение от babydoctor »

Хм...Ако го откриеш, поствай, много му завидях на момчето тогава...Аз не джапам, ловя от брега по технически причини, но за тези, дето джапат е супер, бая примамка събира...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
koriolan
Мнения: 198
Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 19:02
Риболов: спининг
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 694 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: На какво попаднах на пазара

Мнение от koriolan »

bulgarche-to написа:Някъде тук гледах клип на руснак ловящ на спининг от брега. Имаше подобна кутия и някои се интересуваха. Ако нямай намери темата, за да покажа на търсещите. ...
Да не би да е тази тема? Има клип с руснак, ловящ от брега с подобна кутия, но не е като тази дето си показал. :)

Поздрави,
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

Re: На какво попаднах на пазара

Мнение от bulgarche-to »

Да, това е темата. Не е същата, ама и цената съвсем няма да е същата. Пишете ЛС, ще отида да ви купя и да ви ги пратя.
Не рекламирам магазина, нито стоката. Не съм я ползвал. Цената си е реалната и не търся печалба.
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”