Съвет за сигнализатори

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
v1ppers0nn
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Апр 19, 2014 13:52
Риболов: Всякъкъв

Съвет за сигнализатори

Мнение от v1ppers0nn »

Здравейте колеги, търся си нови сигнализатори с майка. Мисля да си закупя от aliexpress, но не знам какви да са. Ето 4, на които съм се спрял:

1. Цък
2. Цък
3. Цък
4. Цък

Ще се радвам да споделите мнение за тях, или препоръки за други модели на същите цени.
http://webvisuality.com/ Изработка на сайтове и уеб услуги!
Деян Стоев
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 22:39
Местоположение: София
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Съвет за сигнализатори

Мнение от Деян Стоев »

Здравей колега,

И аз се чудех, и взех тези от третия линк. Само съм ги пробвал, всичко работи, с ярки цветове. Обтегачите са хубави, точно копие на известна марка, със пружинка за регулиране на усилието на опън. Те и самите сигнализатори и майката са точно копие на друга известна марка.

Ако си от София и все още не си решил какво да вземеш може да се разберем тези да ги погледнеш за да прецениш дали ти харесват.

П.П. Не си взимай обтегачи с мека връзка, тип синджир, колкото и да изглеждат добре. Станах свидетел как при рън това чудо тръгна с все влакното нагоре през водачите, заклини се в един водач и нито можеш да засечеш, щото синджира минава през водача и ще вдигнеш цялата стойка във въздуха, нито можеш да го махнеш от влакното, щото се е заклинил и може да се счупи водача, а рибата продължава да взима и виждаш как двете метални топчета прецакват влакното, защото самия водач ги притиска допълнително.
ДАЙ КЕПА!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”