kajete dobro miasto za ribolov

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
CGR

Re: kajete dobro miasto za ribolov

Мнение от CGR »

svejen montreal canada написа:kajete niakoe dobro miasto za ribolov okolo montreal
Nameri suotvetnija fishing-bord za Quebec i pitaj tam, ako ne si se orientiral ot pravilnika za ribolova kojto se izdava vsjaka godina i mozhesh da go vzemesh ot vseki Tackle Shop.

Malko nelepo e da pitash hora ot koito nito edin ne e tam kudeto si ti.
svejen montreal canada

otgovor na 4e6e6tite si ezicite

Мнение от svejen montreal canada »

za pitane znam kade da pitam informaciata ot izvora oba4e e ne6to drugo ne pitai starilo pitai patilo kakto se kazva kolkoto do tova 4e az sam na mainata si ako ste se za4eli v zaglavieto na foruma to e ribari v stranstvo a ne v bul. pak i samo v radius ot 100 km. okolo montreal ima mnogostotin ezera taka 4e 'kolegi 'drugia pat badete po mili s gostite na foruma ... ako obi4ate
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: otgovor na 4e6e6tite si ezicite

Мнение от Lubo »

svejen montreal canada написа:za pitane znam kade da pitam informaciata ot izvora oba4e e ne6to drugo ne pitai starilo pitai patilo kakto se kazva kolkoto do tova 4e az sam na mainata si ako ste se za4eli v zaglavieto na foruma to e ribari v stranstvo a ne v bul. pak i samo v radius ot 100 km. okolo montreal ima mnogostotin ezera taka 4e 'kolegi 'drugia pat badete po mili s gostite na foruma ... ako obi4ate
Колега, прав си! Регистрирай се и заповядай при нас. Гостите са хора без самоличност! Колкото до съвети за Канада - ти си първият който пише от там. Няма кой да ти даде съвет.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

http://www.kredor.com/lat2bg/

За кирилица можеш да ползваш е това тук-малко грешки прави,но е по-добре от латиницата.За идея къде кълве в твоите околия си нямам идея,а и както каза Любо ти си първия които пише от там и до сега си нямахме форумец от този край на света. :D
Като ги наскубеш пусни някоя снимка да видим какво си хванал,а ако се и регистрираш цена няма да имаш. :wink:

Знам,че около мен излизат акули по около 100 кила,но няма кога да отида за риба и поне още 20 дни ще е така.А дано поне ти хванеш нещо,че аз от брега шансове нямам. :lol:

Питай и пиши смело-форумците тук са пичове/или поне повечето/ :wink: а и това е единствения БГ форум в които такива като теб и мен могат да влизат и да си пишат каквото искат в подфорум отделен специялно за чуждоземци.Може и да не съм прав,но само този сам намерил и не смятам да търся друг.Има един страхотен форум,но са само мухи и бръмбари от които аз нищо неразбирам,но ако си мъхар ще си паднеш на мястото там.
Последно промяна от PENN на Нед Апр 03, 2005 22:13, променено общо 2 пъти.
Go BIG or Go Home!
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: otgovor na 4e6e6tite si ezicite

Мнение от Алеко »

Lubo написа:
svejen montreal canada написа:za pitane znam kade da pitam informaciata ot izvora oba4e e ne6to drugo ne pitai starilo pitai patilo kakto se kazva kolkoto do tova 4e az sam na mainata si ako ste se za4eli v zaglavieto na foruma to e ribari v stranstvo a ne v bul. pak i samo v radius ot 100 km. okolo montreal ima mnogostotin ezera taka 4e 'kolegi 'drugia pat badete po mili s gostite na foruma ... ako obi4ate
Колега, прав си! Регистрирай се и заповядай при нас. Гостите са хора без самоличност! Колкото до съвети за Канада - ти си първият който пише от там. Няма кой да ти даде съвет.
Добре дошъл, Свежен! (Така ли се казваш всъщност, че от латиницата не става съвсем ясно)

Не си първият "канадец", колегата CGR, който ти е дал "умният" съвет, също се подвизава във владенията на Елизабет ІІ.

Ще се радваме да ни разкажеш за твоите риболовни приключения в Канада. А ако и успееш да пишеш на кирилица, цената ти няма да има!

Наслука!
CGR

Re: otgovor na 4e6e6tite si ezicite

Мнение от CGR »

Алеко написа: Не си първият "канадец", колегата CGR, който ти е дал "умният" съвет, също се подвизава във владенията на Елизабет ІІ.
Алеко,

Недей така ме разконспирира. Ако исках да му казвам къде съм бих му казал.

Амa като гледам как е поставен въпроса и какъв е ник-а... :D

===============================

Tема за макари сте заформили и аз ще ви кажа каква макара да НЕ си купувате.

Преди 3 месеца си взех Daiwa Laguna 2500. (струва към US$70)

Корпусът алуминиев, всичко изглежда здраво. Извадих някоя и друга риба тази зима и аванса и е много добър, усещането е добро, но:

1. като взех да мятам тежките клатушки, нещо взе да ме смущава - получава се леко биене.

2. скобата се оказа много силна и ако я пускам свободно направо трещи като че стрелям с пушка.

Тази неделя, понеже е калпаво времето си пренареждах нещата и що да видя - един декоративен позлатен пръстен в задната част на макарата се цепнал и разтворил, като зряла диня през Август.

Е вече поне знам че искам да я върна за съвсем друга макара, но не съм избрал още.
svezhen slavov montreal c
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 6:45
Местоположение: montreal canada

blagodaria za podkrepata

Мнение от svezhen slavov montreal c »

izviniavam se za ostria ton no na zla kru6a zal prat. za ezerata naistina sa mnogo okolo montr. o6te pove4e 4e grada e ostrov na edna ot nai golemite kontinentalni reki taka 4e ako triabva da proveria nali4ieto na riba vav vseki vodoem naokolo naistina 6te mi triabvat godini na vseki koito e na kontinenta mu e iasno 4e tuk vremeto e ograni4eno taka 4e o6te vednaj se izviniavam ako sam zasegnal niakoi.za saita pro4etoh v elektronnia standart radvam se 4e ima zapaleni kolegi na koito im se zanimava s poddrajkata mu.nadiavam se 4e 6te doprinesa za populiariziraneto mu v canada vse pak samo v montreal sme blizo dvaisetina hiliadi balgari a ot saita ima kakvo da se nau4i pak i deistva raztu6ava6to v dalgite zimni kanadski ve4eri nasluka ot 'kanadskite me4ki'
Свежен Ако една работа пречи на риболова...
оставяш работата
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Брех... Крушата не е зла, просто прътът не е успял да я разбере. :wink:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Добро ютро, Свежи!

Виждам, че си се регистрирал...

А ко стана с кирилицата? Не можеш или не искаш?
svezhen slavov montreal c
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 6:45
Местоположение: montreal canada

kirilica

Мнение от svezhen slavov montreal c »

dobrutro na vsi4ki tuk e ve4e leka no6t ne 4e ne iskam na kirilica ama mi otnema vreme pak tuk to e kat 6e napravia ne6to po vaprosa tia dni kato sam po svoboden za sega me izvinete za latinicata
Свежен Ако една работа пречи на риболова...
оставяш работата
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Според мен колегата съвсем правилно си е поставил въпроса именно в този подфорум, а не в Рибарска среща, Какво къде, спининг-мининг и т.н. Къде да пита, ако не тук? И много ясно, че ще се ядоса от една от репликите. Наслука на Свежин в Канада.
П.С. - Питай Жельо да ти каже къде са рибите.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
CGR

Re: хай

Мнение от CGR »

Не, не, прекратявам пак да пиша тук.

Бат-Стане, ти като казвш че човека на правилното място си задава въпро защо не му отговориш ти, или пък някой друг. От 12 отговора няма грам информация...защо ли?

Ами защото момчето просто искаще да каже че е в Монтреал.

Ами разбрахме го това вече.

Ако си спазва собствените принциpi за "старило и патило" най добре да пише писмо на баба си. Тя може да го опъти по-добре.

А, ако още не знае от къде да събере информация, най добре да зареже Монтреал, защото там няма да намери работа като берач на круши в овощна градина.

Хайде чао и успешно ловене през 2005
svezhen slavov montreal c
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 6:45
Местоположение: montreal canada

otgovor na anonimnia gost

Мнение от svezhen slavov montreal c »

nali ne sme tragnali da se obigdame kato vazpitan 4ovek 6e se vazdarja da otgovoria podobava6to dano 'priatelu' i ti niakoi den ima s kakvo da se pohvali6 kolkoto do braneto na kru6i sramna rabota niama no tova e druga tema ne za tozi forum si misla i nai dobre ako naistina spre6 da pi6e6 tuk ako niama kakvo polezno da spodeli6 po istinskite temi 4ao ot MONTREAL
Свежен Ако една работа пречи на риболова...
оставяш работата
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

CGR, защо винаги се заяждаш с хората?
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”