Риболов в Кипър

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Публикувай отговор
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в Кипър

Мнение от vtcucu@abv.bg »

a дано .то не че имам друга работа..... :D :D :D
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в Кипър

Мнение от vtcucu@abv.bg »

вчера пак висях даже се запознах с един местен с 4 въдици сърфови беше.към 6 часа чакахме ,човека ми даде някои от неговите монтажи и стръв и мяяятайй навътре кат хамалин .риба отново нямаше, но имах две кълванета поне. днес почивка от риболова. почивка за нервите ми де. не че се умарям ,ама взех да се отчайвам.
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
nasko1982
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 10:12

Re: Риболов в Кипър

Мнение от nasko1982 »

vtcucu@abv.bg написа:вчера пак висях даже се запознах с един местен с 4 въдици сърфови беше.към 6 часа чакахме ,човека ми даде някои от неговите монтажи и стръв и мяяятайй навътре кат хамалин .риба отново нямаше, но имах две кълванета поне. днес почивка от риболова. почивка за нервите ми де. не че се умарям ,ама взех да се отчайвам.

По принцип има риба в морето, но трябва лодка до колкото знам ,за да влезеш навътре и аз така като тебе ходих доста пъти без кои знае какъв успех ( един ден хванах 5-6 разли4ни вида риба но все маломерни :fish4: ) тук в лимасол. и после запо4нах да ходя по язовирите там си е друго поне знаеш какво да търсиш.има шаран,сулка,4ервеноперка сом и др.Така 4е ако има някои язовир на близо пробваи,ако все пак оби4аш ре4на риба де!!! :roll: :D
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в Кипър

Мнение от vtcucu@abv.bg »

разпитах аз и за язовирите даже имам уговорка с един пич. вчера той си купи и джип разправя ми за хубави шарани по 4-5 килограмови и костури вика има, ама не са като българските :D :D :D :D :D :D обясних му че тва е американския бас.обеща ми скоро да ме вземе.и един тукашен срещнах таман си оправяше мотора на лодката че се заприказвахме . има едра риба ама навътре с лодка от брега няма. показва ми и снимки яки риби- огромни групери ,тонове, доради и акула.засега само една спинингова въдица имам и две примамки ,нема пари за повече. :D :D :D мерак ми е за сърфова че да мога да я ползвам и за шарани.
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
kalin80
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 01, 2011 16:10

Re: Риболов в Кипър

Мнение от kalin80 »

Днес бях на ахна язовирът, ако искаш се пробвай там. Има червеноперка, малки шаранчета. В морето има само смотана куркуна, едрата риба е навътре, трябва ти лодка!
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в Кипър

Мнение от vtcucu@abv.bg »

верно че покрай брега няма никва риба.рано лии е още, или си е постоянно така да няма .има време тук съм и по язовири ше ходя .
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: Риболов в Кипър

Мнение от vtcucu@abv.bg »

къде е малинаааааааааа?
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
EDM electronics
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Ное 24, 2010 22:35
Риболов: kayak fishing
Местоположение: СЛИВЕН
дал Браво: 78 пъти
получил Браво: 218 пъти

Re: Риболов в Кипър

Мнение от EDM electronics »

Здравейте колеги риболовци!

Прочетох тази тема и много се заинтересувах. След 2 седмици ще ходя в Лимасол за около месец. Ако може някой да ми каже къде точно в този град може да се хваща риба на морето, каква е тя и в какъв час обикновено се лови, за да зная какви такъми да приготвя.

Другият ми въпрос е: Какви язовири има наоколо и кои са позволени за риболов.

Ако има някой българин или кипариец в този град, може да се свържем на лични да ме разведе по "ловните полета" и да пием по бира в тия жеги.

Благодаря предварително!!!
djakoj
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 19:38
Местоположение: София

Re: Риболов в Кипър

Мнение от djakoj »

Здравейте колеги!
Някои да има инфо за Афитос?
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”