РИБАРИН

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

РИБАРИН

Мнение от PENN »

Ма и аз съм една замаяна лимонка,та се не трае.Имах 3 предложения за работа в последните няколко дни и познайте какво избрах.

http://www.rewardcharters.com/

Втори kapitan на е тая моторница. :shock: :shock: :wink:

Пламнала ми е главата от ремонти и подготовка за сезона,та немога да намеря време нито за форума,нито за риба да ходя.За сметка на това тая година се очертава да се вмириша на риба и нафта.Кофти е,че нямам право да ходя в Мексикански води и ще пропусна същественото на екшъна,но пак за сметка на това си уредихме доставка на яхта от Хавай до Сан Диего през Август.Това са около 20+ дни влачене денонощно,а и един кратък zимен риболов за около 15 дни до Ла Паz Мексико,ако до тогава ми излезе разрешителното за пътуване.Брата попътува малко тия дни и за 15 дни yспя да хване някоя и друга риба,но нямам време за пускане на снимки.Стискайте палци да разрешителното ми за пътуване,но и да не излезе тия дни пак има какво да се прави.Август ме няма във всички случаи.Търсят се риболовци с опит или без,за екипаж на лодки от този вид и ако някои има познат,който е навит да бачка яко може да пуска инфото направо тук.Няма време за визи или за пътувания и е добре навития да се намира някъде около Калифорния.
Утре 7 сутринта правим последни приготовления на лодката,а в събота сме за акули с 6 акуладжии.Живота е тежък,но ще се борим все някак си. :wink: :shock:
Go BIG or Go Home!
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 300 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Успех с новата работа!
Дано много големи рибоци да показваш!
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Благодаря Докторе,ще се старая.Лодката не е нова,но доста подобрения са и направени последната година,а и екипажа са готини пичове-капитана е на 24 годинки,а другия екипаж е даже по-млад.Поне е весело за сега,но като почне сезона ще паднат и парички,а и риба ще хванем.Ако мога да ловя и снимам едновременно ще пускам и снимки тук.
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”