На риба в Гърция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
iv4e1977
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 12:03

Re: На риба в Гърция

Мнение от iv4e1977 »

Да ми препоръчаш някое готино место за спане
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: На риба в Гърция

Мнение от Kriss »

Мъ въобще не е за тука тази тема. Местя я в Риболов в странство.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
milkoway
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 0:10
Местоположение: пловДИВ

Re: На риба в Гърция

Мнение от milkoway »

iliqna_vassileva написа:И не живея в Керамоти........дано някой ден и това се случи!!!!!!!!
Още малко и излизат милионите оси + милиардите комари,които жилят чааак до нова година......цигари=3 евро,кафе=2 евро,бензин=1,70 евро - и като добавим,че Керамоти са със септични ями-т.е. нямат канализация........най добре :fish1: хвани повечко кефали и беш към България :D
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Ами отностно места за отсядане бих препорачала ето това:
http://www.holidaysinkeramoti.com/ap_type_3.html" target="window.open(this.href);return false; аз бях там и сам много доволна,но там на кея се запознах с едни рибари които сащо предлагат апартаменти и стаи техният саид е http://www.stai-apart-keramoti.hit.bg" target="window.open(this.href);return false; !!!!!!!!!!!!и двете места са на българи,което лично за мен е за предпочитане.........и между другото сега края на месеца е много добре защото много риби започват да излизат-лаврак,ципура,зарган,аз като бях имаше кефал..........много,много вкусен....вече изяден дори :wink: .Забравих.......казаха ми за това место
(второто посочено),че може да се правят намаления за рибари,затова ако решите да званите попитайте!
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Re: На риба в Гърция

Мнение от marliacha »

:D Браво,хубаво изкарване е било :D . и българските хотели добре споменати,некак небрежно, невербално :mrgreen: :wink: .
п.п.Комари, кви комари, ела в Лапландия лятото :mrgreen:
Миналата година бях в района,тая вероятно директно подминавам бг и съм там и у турско :wink:
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
milkoway
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 0:10
Местоположение: пловДИВ

Re: На риба в Гърция

Мнение от milkoway »

marliacha написа:и българските хотели добре споменати,некак небрежно, невербално :mrgreen: :wink: .
Направи една скрита реклама момичето,но риба не видяхме :wink:
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

milkoway написа:
marliacha написа:и българските хотели добре споменати,некак небрежно, невербално :mrgreen: :wink: .
Направи една скрита реклама момичето,но риба не видяхме :wink:
Това май е някаква провокация към мен.............Чесно казано хванах само около 10 рибета за два дни,но понеже това не е нищо в сравнение с това което можеше да се хване,затова не показвам и нищо,но проблема е там, че се натъкнахме на една много добра крачма и.... :roll: ........нали се сещате от колко до колко сам ходила на кея?!
А отностно рекламата за която толкова ме занасяте......абе хора на вас не може да се угоди...хем ме питате каде какво,хем като Ви кажа, раклама съм била правила,на вас мъжете не може да Ви се угоди.
Аватар
Fitibaldi
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 16:26
Риболов: морски
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: На риба в Гърция

Мнение от Fitibaldi »

добре е, че така рекламираш гъриция, но е хубаво да се спазват техните закони. за морския риболов не знам как е, но за сладководния не е нужно да си тръгваме с бидони и чували с риба. позволеното е 3 кг или 2 риби /или обратното. все не мога да го запомня/.

също така гледах едно предаване за риболова там и казаха, че рибата в гърция вече не е като преди приемането ни в ЕС :) това трябва да е доста красноречиво за нашите риболовни навици
Teodor Ognianov
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Ама май наистина си мислите че правя реклама....както и да е!!!То няма да е лошо законите да се спазват независимо дали си в Гърция или не,законите са си закони и трябва да се спазват........още по- лошо, ако спазваш чуждите,а нашите не.Дано не е така,ако пък е така значи си от онези люде,заради които сме на този хал.Що се отнася за мен съм човек,който не само спазва,а и апелира да се спазват,но май от всичко,което написах до сега се извади извод само за реклама,..........толкова е жалко!
Аватар
Fitibaldi
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 16:26
Риболов: морски
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: На риба в Гърция

Мнение от Fitibaldi »

под реклама нямах предвид на хотелите, които си споменала. хубаво е човек да знае къде да отседне. имах предвид реклама на гърция като райско място за риболов.
истината е, че аз от 10 риболова там съм хванал само при единия някаква риба.
законите е хубаво да се спазват навсякъде, просто нашите сънародници знаят, че в бг законите са с ПРЕПОРЪЧИТЕЛЕН характер и може да се заблудят, че и там така лесно се заобикалят. в една друга тема съм споменал 2 истории на патили хора в гърция.
а, относно коментара ти към мен, аз съм на принципа catch and release. дори не нося живарник като ходя за риба :)
Teodor Ognianov
milkoway
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 0:10
Местоположение: пловДИВ

Re: На риба в Гърция

Мнение от milkoway »

iliqna_vassileva написа:на вас мъжете не може да Ви се угоди.
Може,може - само да има слука и някоя сгодна женица около нас :wink:
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Пропуснах да кажа,че съм и ловджиика.......и шопарите ги гърмя с пранике,и ако тук съм новобранка,то в лова не съм!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: На риба в Гърция

Мнение от Д-р Флекс »

iliqna_vassileva написа:Пропуснах да кажа,че съм и ловджиика.......и шопарите ги гърмя с пранике,и ако тук съм новобранка,то в лова не съм!

С пранике ли ги гърмиш? А пушката ти е сигурно Bonux полуавтомат?!?! :lol: :lol: :mrgreen:
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: На риба в Гърция

Мнение от ecoplast »

iliqna_vassileva написа:Пропуснах да кажа,че съм и ловджиика.......и шопарите ги гърмя с пранике,и ако тук съм новобранка,то в лова не съм!
ти сега какво, заплашваш ли ни? щъ кажа на цецо..... :lol: :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

ecoplast написа:
iliqna_vassileva написа:Пропуснах да кажа,че съм и ловджиика.......и шопарите ги гърмя с пранике,и ако тук съм новобранка,то в лова не съм!
ти сега какво, заплашваш ли ни? щъ кажа на цецо..... :lol: :lol:
Ти кой си.....на къв Цецо ще кажеш?
Заключено

Обратно към “Риби и рибари в странство”