Риболов в Черна Гора ??

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
PAX
Мнения: 169
Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 19:21
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Риболов в Черна Гора ??

Мнение от PAX »

Здравейте!
Може ли някой да даде някаква информация за района на Тиват и Котор? Ще ловя по брега ...
Интересува ме всичко - стръв, монтаж, видове риба, които могат да излязат другия месец ??
Необходим ли е билет, може ли да се лови едновременно два пръта - спининг и на дъно? По плажовете, или да търся скали и пристани?
Общо взето съм се насочил към бомбарди, но ще си нося малко железа и пластмаси, една дънна пръчка също. Каня се от две години, но сега май верно ще си взема някаква бюджетна пръчка със SIC водачи и да видя що за животно е това плетеното влакно. Съвети приемам всякакви. Имам две "блеснарки" - по 2.30 и 2.70 м., определено втората ми е по-удобна, макар че съм късичък.
Доста въпроси, но не намирам информация за тази дестинация - само за Албания и Хърватска и то малко поостаряла ... Предварително благодаря на отзовалите се!
Като не мога да ходя по гьоловете, поне чета за успехите на другите ...
Огнян Т.
Търговец
Мнения: 48
Регистриран на: Вто Мар 25, 2008 20:45
Местоположение: Варна
дал Браво: 13 пъти

Re: Риболов в Черна Гора ??

Мнение от Огнян Т. »

В Котор се вливат две реки,които може би са най-итересното място за риболов.Едната минава край стената на стария град и се влива в залива,а другата е на около 100м.,вдясно.Там съм ловил само на изкуствени примамки-воблери,попери,силикони.Месните ловят на дъно ципури и всякакви други риби,основно на тесто.Също има много кефалови риби които ловят на плувка на хляб.За морето билет не ти трябва,но за реката е задължителен 15 евро за 10 дни. Ако те интерисуват подробности звънни 0887470761,не съм много по писането.
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”