Риболов в Холандия

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Алекс
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Мар 17, 2016 9:46
Местоположение: Германия

Риболов в Холандия

Мнение от Алекс »

Здравейте колеги,

Живея в Германия но сега за Великден 24,03-30,03 ще ходя на риболов в Медемблик Холандия.За първи път ще риболвствам в Холандия и моля, ако някой има опит да го сподели с мен. :fish3:
bgfishingmaniac
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 14:00
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Риболов в Холандия

Мнение от bgfishingmaniac »

Алекс написа:Здравейте колеги,

Живея в Германия но сега за Великден 24,03-30,03 ще ходя на риболов в Медемблик Холандия.За първи път ще риболвствам в Холандия и моля, ако някой има опит да го сподели с мен. :fish3:
Какво точно те интересува?
Аватар
swyfti
Мнения: 187
Регистриран на: Вто Ное 08, 2011 11:45
дал Браво: 382 пъти
получил Браво: 48 пъти

Re: Риболов в Холандия

Мнение от swyfti »

Tук пише всичко което ти е нужно
http://www.angeln-in-den-niederlanden.de/vispas.htm

Принципа е следният: Намираш магазин за риболов и от там си купуваш нунжното разрешително. Има водоеми които се стопанисват от дружества и за тях се изискват допълнителни разрешителни и те се купуват в магазина. Продавача ще ти каже за тях, дори ще се опита да ти ги рекламира и продаде допълнително.

ВНИМАНИЕ: Прашките за захранване са ЗАБРАНЕНИ. За холандските законодатели това е оръжие! Глобите са до 200 евро може и до затвор да се стигне.

Това е за риболова в канали, реки и езера. За морето информацията е на линка в началото на поста ми.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5821
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1772 пъти

Re: Риболов в Холандия

Мнение от баш майстора »

Някой може ли да даде нишан за Амстердам? :roll: До морето едва ли ще стигна (поне не с цел риболов), но преди време съм гледал по Хоби ТВ някакви филми за градските канали и имаше някакви щуки, белки и костури. Става дума за началото на м. май, та да не се нахендрим на някакви сезонни забрани... :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
ickata
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Юли 21, 2016 13:07
Риболов: фен съм на дънен.плувкарски и фидер риболов

Re: Риболов в Холандия

Мнение от ickata »

банда 2г бях във холандия и то по точно във град Утрехт на 35км от Амстердам и на 50 от Ротердам та относно риболова там навсякъде има риба хората там ловят предимно щуки и шарани но тези риби за тях са само за удоволствие никога не са ги опитвали те ядат само морска риба аз лично ходех често на риба по каналите там и езера за риболов там ти трябва само фишпас демек риболовен билет от там нататък цъкаш и като ходиш за билет питаш къде е разрешено сега щот си имат периоди където има забрани също така ако искаш нощен риболов се доплаща малко :tup:
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”