Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

RUNNING WILD написа:абе рибарчета я кажете къде ще ходиме през забраната за риба?то верно че на всякъде и забранено и разрешено рибките пак хвърлят хайвер ама е така като ме налегне риболовната страст искам да отида някъде и да се изпърдя звучно сред природата 2 пъти и да чуя ехото с задоволство и да опикая зелената коприва до некой шипков храст после да излъжа 20 уклейчета и да се снимам за Фейсбука доволен и преял с шпек салам и майонеза Краси,наблизо освен кариерите се дебне и некой платен водоем само сега могат да ме спечелят като техен клиент,някой знае ли Долна Диканя с какъв статут е през забраната дават ли да се лови,става въпрос къде има дума като оскотееш да си на вода да има къде да поседиш няколко часа,то е ясно че ако искам ще сляза на Искъра в някой залив къде нема ме намери и Шерлок Холмс или къде се сетя по водните площи,ама па зорлем да ставаш касапин къде всички ги плюеме по форума е нема нужда,та за Диканите некой ако каже актуално инфо ще съм доволен поне е близо.
Миро( Jagger) знае каква е хавата там иначе си е платено и май се развива добре , бяхме с еразбрали за щука да ходиме след забраната , която падна в неделя, питай го в темата за мухите или на лично. Иначе пънча ти е опция като оскотееш и ти зад гъза по задния път от Младост 3 към Горубляне, има си вода бол , риби по рядко, пенсии по често ма си е природа и пак си е рахат.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Диканите са разрешени, 10 кинта на пръчка, и всичката риба у торбето, може да се лови по брега от стената покрай пътя до реката, надзирателите минават периодично,и те таксуват, ако те открият в шумата. Обаче! Язовир Бели извор, Враца, е свободен за риболов по време на забраната, така че, вместо при Веска Мазната, кога ходиш на Враца, отивай и смело лови на тамо - може да срещнеш местната си фен група. :D
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

quietriot написа:
RUNNING WILD написа:абе рибарчета я кажете къде ще ходиме през забраната за риба?то верно че на всякъде и забранено и разрешено рибките пак хвърлят хайвер ама е така като ме налегне риболовната страст искам да отида някъде и да се изпърдя звучно сред природата 2 пъти и да чуя ехото с задоволство и да опикая зелената коприва до некой шипков храст после да излъжа 20 уклейчета и да се снимам за Фейсбука доволен и преял с шпек салам и майонеза Краси,наблизо освен кариерите се дебне и некой платен водоем само сега могат да ме спечелят като техен клиент,някой знае ли Долна Диканя с какъв статут е през забраната дават ли да се лови,става въпрос къде има дума като оскотееш да си на вода да има къде да поседиш няколко часа,то е ясно че ако искам ще сляза на Искъра в някой залив къде нема ме намери и Шерлок Холмс или къде се сетя по водните площи,ама па зорлем да ставаш касапин къде всички ги плюеме по форума е нема нужда,та за Диканите некой ако каже актуално инфо ще съм доволен поне е близо.
Миро( Jagger) знае каква е хавата там иначе си е платено и май се развива добре , бяхме с еразбрали за щука да ходиме след забраната , която падна в неделя, питай го в темата за мухите или на лично. Иначе пънча ти е опция като оскотееш и ти зад гъза по задния път от Младост 3 към Горубляне, има си вода бол , риби по рядко, пенсии по често ма си е природа и пак си е рахат.
мерси,само дето на Панчарево съм израстнал в буквалният смисъл на думата,там ми мина пубертета в папурите на плажа и да дебна каракудите на преливника,знам и дълбочината на вадите дето се стичат като вали вода знам поименно червеноперките пред базата на Левски,ходя там още когато плажа беше заграден с жълта ограда и имаше строшени метални пръти ги нямаше и се мушех та кога е било 86 та....тогава на 9 се учех да ловя щучка на виолетка един батко ни водеше и с метален повод от струна от китара и заварена тройка,хващахме виолетки и секви рибки и рачето като навивах водораслите с един кол и дърпах и после разплиташ и те вътре милите,кви рачила бате кви кепчета и цапала,вижите рибки в буркан 800 грама и тва е напред,ама па немаше празно имаше щука за страх,секакви по размери,сега осъзнавам колко отдавна е било точно 30 години,шок човече аз съм потресен,та за Пънч да ти кажа чесно миналата година от където съм ходил там видях на живо уловена най голямата щука над 2 кг.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Диканите са разрешени, 10 кинта на пръчка, и всичката риба у торбето, може да се лови по брега от стената покрай пътя до реката, надзирателите минават периодично,и те таксуват, ако те открият в шумата. Обаче! Язовир Бели извор, Враца, е свободен за риболов по време на забраната, така че, вместо при Веска Мазната, кога ходиш на Враца, отивай и смело лови на тамо - може да срещнеш местната си фен група. :D
Флекси мерси ще докладвам като ходя по на там,мене ми допада там,полегат е сравнително доста достъпен и има едни прагове с водорасли и отлично устие,има едно като полянка до устието много е арно си опънеш стола и чадъра и да мързелуваш,обикалял съм го от едната страна и през дерето до залива от другата и става добър е,у Бели Извор също ги имаше доста зъблите и силата му беше 2006 та и 2007 ма ама по мое мнение там си е за каракудки да лашкат плувката почти няма как да подаваш покрай водораслите папрата по брега ако си без лодка от вътре,местната ми фен група ако ме добарат че ми се отепат ама поне един че докача за крако като падна в боя и че го уапем до кокил,тия са по стръвни там врачаньете по изпростяват на гьоловете и с викане и с чалги и с паркиране и се карат за места,требе да ти кажа че миналата година спах неколко пъти на монтанският на Огоста и е дисциплина една простащина немаше за неколко нощувки и за 10 ходения през деня,хората си оставили колесарите и лодките на асфалтовият път наредено да не рпечи,нощта ковнах една бела и се развиках за кеп дотърчаха хората веднага с кеп и фенер,седаш и си лафиш с всички немаше ядове за нищо,нощта беше 12 градуса седнахме на масичка на фенер и лафче,обикаляш брега лафиш с хората,абе монтанчанье са по ниско имат вода и не са такива чешити като ония високопланинските герой безводните къде се бият у гърдите колко им е убав градо,е ако не верват ще им дам една вафла Морена Макси и ще го кача и ще карам с 60 км в час и искам да я изяде от влизането в Враца до излизането,на 30 ти се вие свят обажда се вестибуларният апарат,на 40 ако проговориш се прехапеш,на 50 активното окачване не функционира на 65 изпадаш от седалката,на тая улица никога не застава полиция да дебне за превишена скорост аз не съм виждал.
Последно промяна от RUNNING WILD на Сря Май 04, 2016 19:32, променено общо 1 път.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

а интересно то не може да знаеме де,арендатора на Диканите дали му е изпомпал рибните запаси,има ли за какво да се виси,поне за спорта нещо останало ли е,те тава ми а бръка у джигера.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

RUNNING WILD написа:а интересно то не може да знаеме де,арендатора на Диканите дали му е изпомпал рибните запаси,има ли за какво да се виси,поне за спорта нещо останало ли е,те тава ми а бръка у джигера.

Да е изпомпал, колко да е изпомпал... Слушай сега, Румца, който си може, и на Богров у най-неплатеното, и на Динката, и на Челопечене ше си фане, а кой не си може, ще си намери опровдание: или слънцето било светело силно, или било тъмно, или арендатора бил обезрибил, или големите щуки не земали на малка примамка, а малките - на голема...знаеш как е. Аз капо оттам не съм се връщал.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:
RUNNING WILD написа:а интересно то не може да знаеме де,арендатора на Диканите дали му е изпомпал рибните запаси,има ли за какво да се виси,поне за спорта нещо останало ли е,те тава ми а бръка у джигера.

Да е изпомпал, колко да е изпомпал... Слушай сега, Румца, който си може, и на Богров у най-неплатеното, и на Динката, и на Челопечене ше си фане, а кой не си може, ще си намери опровдание: или слънцето било светело силно, или било тъмно, или арендатора бил обезрибил, или големите щуки не земали на малка примамка, а малките - на голема...знаеш как е. Аз капо оттам не съм се връщал.
там съм Флекси,само да откача некой ден и се монтирам там,сега ще пътувам и ще имам няколко часа да помятам на монтанскио по разсъмване,знам че целия град и околия е там с по 3 въдици на калпак,ама за спорта става за неколко часа,моа да клюца некоа баята таранка на глис ели па убав кленец на блесница,у движение че си изясним стратегията.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Ауе Красе ... Абе като почти местен сливничанин да ти е правило впечатление тая зима да е било лето у Сливница :roll: Не друго ма днеска цел ден се мотах там и гледам на трима доста "загорели" , разбирай с тен , се пада един бел , респективно не пекъл се декември , януари и февруари на жаркото сливнишко слънце . Що тъй :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Па май четвъртък им беше пазарният ден, Павлети, затва. А може и да са се завъдили, от близо две години не съм стъпвал, мойте нали станаха англичани...Но пък бая пациенти ми идват от там и до сега ни един с тен...Пък ти ме подсети, там има едно много красиво язовирче от тези, за които питаше Румцата - много добра каракуда и шаран. Не става за спининг, затова съм го отписал в съзнанието си, иначе е прекрасно. А за ти дообъркам представите, вчера един комшия довлече две пъстърви, една килограмова каракуда и доста бабушки точно от Пацуките, който не ми е любим вир, щото винаги е навалица. Той е глистингист и патологичен бракониер, ама...Каза, че търмъченето върви с пълна сила... :twisted:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Красе , усещам се , че по някакво странно стечение на обстоятелствата последно време , кът кажеш "добър ден" светвам лампата :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Бейбиту сакаш ли баце да одиме за риба сабале ?ше щеш ли да си довлечеш дрътите мъде на кам некое гьолче сгодно само да има покрай Сливница и да не е забранено,оскотел съм да дърпам рибки и турски гупи да са ще ги тръшкам,писнаха ми уклейте на Лобуш,цел живот от уклейите на Пънчарево се преместих на уклейте на Искъра и сега на Лобуш уклейте айде нема нужда,по една люспа ако съм сибрал да съм посребрил НДК-то на културата...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Не става, Румца, от 15 години, като си купих много готини мач и болонезе, съм ги ползвал на по един излет, от тогава само спининг...Но гьолето е прекрасно...А Павлети...да си тъне в неведение...Така или иначе изпусна сезона на Пацуките, освен ако не се юрне за шаран след откриването... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Павел Иванов написа:Красе , усещам се , че по някакво странно стечение на обстоятелствата последно време , кът кажеш "добър ден" светвам лампата :lol: :lol: :lol:
+1 :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Д-р Флекс написа:
Павел Иванов написа:Красе , усещам се , че по някакво странно стечение на обстоятелствата последно време , кът кажеш "добър ден" светвам лампата :lol: :lol: :lol:
+1 :lol: :lol: :lol: :lol:
Това с вас е като да обясняваш на девственица колко готино нещо е сексът... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

глей кво нещо е/нящо по Байганьовски/ как се развали времето всеобща активност у форума,а за 2 слънчеви дни и Бейбиту го нема,да ти кажем докторе за плувката че не я бараш не си прав то си ти е за главата де,ако набараш дашното място и се бутнеш у турлото с народ това значи че цял ден ще се подпичкосваш и се шашавиш с тех колегите жертвите,и ще търпят цял ден той нема къде да отиде щото там кълве съответно ще търпи не е като тука те блокира и нема да дойде ИАРА да ти сложи бан да не стъпваш на брега че простееш,,разкажи им за Пецунките гунките за маломерните сомчета на Дунава и как си летял на дирижабъл от Лозенец до Сливница и ти е свършила газта и си сетил че можеш да отделяш метан и така си се прибрал с твое активно участие в полета.сега другият тънък момент който изпускаш е че на плувка ако се приклещиш некъде цел ден ще ловиш активно уклейчета кило и половина се занимаваш цел ден,после цела вечер ще чистиш и цел ден ще пържиш и ядеш и махаш костиците,щото като спинингосваш си сам ако не видиш некой друг изкувственяк по брега да се разхожда нема с кой да се излъжете по нещо и си обречен да скучаеш,е примерно некой път знам че Хинков е на риба и нарочно му звъня да го чуя как е щото знам че е самотен,седи на некъв счупен остров у некво блато и всичко което има е неква примамка в водата,тва да видиш от неква гора как излиза самотен спинигист който е капо увесил нос е толкова тъжно като да видиш самотен пенсионер който на 7 мо число излиза от пощата и не са му превели пенсията.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”