Гражданска отговорност!

Разправят, че не всичко било риболов.
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

Гражданска отговорност!

Мнение от ©тефанаки »

Вижте какво намерих в един друг форум:
Изображение
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

На бензиностанции Темпо и Петрол има промоция. Дават 30 литра безплатно гориво (може и за 30 лв. да беше). Аз там планирам да я направя. Така вместо 100, ще ми излезе 70.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

RE

Мнение от ©тефанаки »

Не го прави в никакъв случай! На един мой колега някой му казал, че "Левски Спартак", съответно компанията която ти прави застраховката не били много легитимни в това отношение. Та недай си Боже да чукнеш некой през годината и твоя застраховател ще почне да се ослушва, а застрахователя на тоя дето си го ударил ще те осъди и ще си цакаш като поп. И това само за 30 кинта, мисля че не си заслужава. Помисли си де!
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: RE

Мнение от Lubo »

©тефанаки написа:Не го прави в никакъв случай! На един мой колега някой му казал, че "Левски Спартак", съответно компанията която ти прави застраховката не били много легитимни в това отношение. Та недай си Боже да чукнеш некой през годината и твоя застраховател ще почне да се ослушва, а застрахователя на тоя дето си го ударил ще те осъди и ще си цакаш като поп. И това само за 30 кинта, мисля че не си заслужава. Помисли си де!
Стефанаки. Радвам се че си върна стария аватар. Няма по добър от него в тоя форум. Сега по въпроса. Сутрин преди да излезнем от нас, с жината гледаме или БТВ, или нова телевизия. Аз понеже съм на каско и гражданската е само за да направим задължителното, и не съм се замислял. Обаче по въпросните сутрешни блокове по тези телевизии се говореше точно за това. Че има случаи в които независимо че имаш гражданска отговорност, си плащаш като поп, заради въпросната измама и некоректност от компаниите. Искам да призова всички колеги да си кажат мнението тук за да се защитим. А относно теб - Стефанаки. НЕ СЪМ КАЗВАЛ НИКЪДЕ ЧЕ ЛЕВСКИ СПАРТАК ПРАВИ ВЪПРОСНАТА ЗАСТРАХОВКА. Или ти просто си попаднал на промоцията и си разбрал, или пускаш тук тази реклама нарочно. Мисля че не е редно колега точно тук да прилагаш тоя тип реклама. Ако си добросъвестен - извинявам се от сега. Но иначе - не ти прави чест. Отивам да проверя въпроса и моля колегите да си дадат мнението за застраховките. Ае със здраве.
Последно промяна от Lubo на Сря Дек 22, 2004 19:22, променено общо 1 път.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

RE

Мнение от ©тефанаки »

Просто минах през Петрол, за това написах коя е застрахователната компания. Ако смяташ че антирекламата е реклама, добре. Все си мислех, че ще помогна на някой колега. Абе искам да ти кажа че не те разбирам.
Благодаря за аватара!
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: RE

Мнение от Lubo »

©тефанаки написа:Просто минах през Петрол, за това написах коя е застрахователната компания. Ако смяташ че антирекламата е реклама, добре. Все си мислех, че ще помогна на някой колега. Абе искам да ти кажа че не те разбирам.
Благодаря за аватара!
Стефанаки. Проверих. Днес за втори път се извинявам на колега. В случая на теб. Левски-Спартак са менте история. Там НЕ. Дори и 20 лв. да струва застраховката. Благодаря колега че ми обърна внимание, иначе щях там да я правя и после да си скубя косите (Каквито така или иначе нямам, защото от 10 години грижливо ги подстригвам с машинката в банята всяка седмица). Господ здраве да ти дава че ме накара да се размисля и проверя. Моята находка отпада. Дайте съвет колеги къде да се прави Гражданска Отговорност.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

re

Мнение от ©тефанаки »

ОК, колега. Само да те питам, аз като правя реклама, това не е ли?
Lubo написа:На бензиностанции Темпо и Петрол има промоция. Дават 30 литра безплатно гориво (може и за 30 лв. да беше). Аз там планирам да я направя. Така вместо 100, ще ми излезе 70.
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: re

Мнение от Lubo »

©тефанаки написа:ОК, колега. Само да те питам, аз като правя реклама, това не е ли?
Lubo написа:На бензиностанции Темпо и Петрол има промоция. Дават 30 литра безплатно гориво (може и за 30 лв. да беше). Аз там планирам да я направя. Така вместо 100, ще ми излезе 70.
Еее, ти пък и от извинение не разбираш. Аз го написах това преди да ти прочета поста за Левски-Спартак. Мисля да спра до тук пък ти си вади поуки от последния ми пост преди този! А пък и с едно телефонно обаждане можеш да питаш колеги че този бизнес - застрахователния ми е непознат. :wink:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

re

Мнение от ©тефанаки »

Става, да заровим томахавките.
Наслука и весели празници!
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: re

Мнение от Lubo »

©тефанаки написа:Става, да заровим томахавките.
Наслука и весели празници!
Да ти се връща стократно! :lol: :D :lol:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

е тва

Мнение от Бат Стан »

е тва е бе братя, мир и любов да има...и риболов
Клуб по спортен риболов "Балканка"
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Re: RE

Мнение от stefan »

Lubo написа:Аз понеже съм на каско и гражданската е само за да направим задължителното, и не съм се замислял.
За да купиш нещо,не е необходимо да си в час със свързания с него бизнес,достатъчна е доза грамотност като купувач.Как избра компанията за каско? Ако си доволен от обслужването,купи си и гражданска от нея.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Значи преди две години и половина едно пияно пишлеме на 19 години ми смачка паркираното на улицата Ауди, от което вече нищо не става. И тъй като неговите застрахователи (гражданска отговорност) отказаха да платят цялата щета (някъде към 14 000 лв) заведох дело. Още се точи, а компанията, за която става дума (няма да я назовавам) е пред фалит и май така и ще си остана с пръст в уста.

Затова препоръчвам на всички: Застраховка само при голяма компания, по възможност чуждестранна.

Казвам това пак от личен опит. За същото това смачкано Ауди предната година имах пълно каско при Алианц. Откраднаха ми халогените за мъгла и отидох да си искам парите за тях. Ония първо ми отказаха, под предтекст, че били прикачени части, а те за такива не плащали. Само че не на мене тия! Развиках се в офиса им така, че всички клиенти се изпокриха, а чиновниците се заозъртаха за охраната. Накрая поисках среща с главния им началник, ама не българина, а германеца, щото поназнайвам немски. Да го питам аз така ли правят в Германия :twisted:

След половин час си получих парите.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Значи преди две години и половина едно пияно пишлеме на 19 години ми смачка паркираното на улицата Ауди, от което вече нищо не става. И тъй като неговите застрахователи (гражданска отговорност) отказаха да платят цялата щета (някъде към 14 000 лв) заведох дело. Още се точи, а компанията, за която става дума (няма да я назовавам) е пред фалит и май така и ще си остана с пръст в уста.

Затова препоръчвам на всички: Застраховка само при голяма компания, по възможност чуждестранна.

Казвам това пак от личен опит. За същото това смачкано Ауди предната година имах пълно каско при Алианц. Откраднаха ми халогените за мъгла и отидох да си искам парите за тях. Ония първо ми отказаха, под предтекст, че били прикачени части, а те за такива не плащали. Само че не на мене тия! Развиках се в офиса им така, че всички клиенти се изпокриха, а чиновниците се заозъртаха за охраната. Накрая поисках среща с главния им началник, ама не българина, а германеца, щото поназнайвам немски. Да го питам аз така ли правят в Германия :twisted:

След половин час си получих парите.
Наистина са прикачени части. По договор не са били длъжни тъй като ако са били счупени - бива. Ама да ги няма - все едно че сам си си ги свалил!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Как така прикачени, бе! В бронята имаше изрязани дупки за тях. Това е все едно да ти свият големите фарове. И те ли са "прикачени"? Да го духат!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”