Глей тукa ко стаа

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Мнение от stoev »

Шипинга е от евтините - 8usd до Турция. Един път е standard int'l shipping друг път е regular airmail...според продавача. От Виетнам го изпраща.
Изключвам варианта да е останало забутано някъде по пощите тук и да не са ми изпратили уведомление. Вероятноста да се е получило така е много, много малка :roll: Предчувствам, че именно в това нправление ще е и отговора на продавача :evil:
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Мнение от Димитър Тодоров »

Нова година -нов късмет и нови срещи с митниците. :)

Любопитното е следното :
От 1-ви януари при обмитяване на стоката,закупена през интернет ,не се минава през митническа агенция за декларации и прочие,а с квитанция от митничаря се плаща дължимото ддс (мито) чрез пощенски запис по банкова сметка на митниците.
Спестява време и парички,които преди отиваха в митническите агенции.
Промяна в ставките за обмитяване няма -криза е,трябват постъпления в бюджета. :)

Поздрави!
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Странна работа ?! Днес след получаване на пратка в пощата изпратена от USA, ми поискаха 4.00 лв. за пощенски разходи. Какво ли ще да е било това ?
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Момчета, изтича ми дебитната карта регистрирана в пей пал. Извадил съм нова. Как става обновяването в акаунта - да добавя новата или има процедура, с която се заменя старата карта?
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Лесно е! Влизаш в "пейпал-а" акаунта си и изтриваш старата карта първо и след това активираш новата. Нищо сложно!
:wink:
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Ако картата е преиздадена от банката, трябва само да смениш датата на валидност.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

А и старата не е нужно да я триеш . В момента когато изтече Пей Пал автоматично спира да ти предлага да я ползваш и ти праща съобщение на мейла че тая карта вече не е актуална :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Павел Иванов написа:А и старата не е нужно да я триеш . В момента когато изтече Пей Пал автоматично спира да ти предлага да я ползваш и ти праща съобщение на мейла че тая карта вече не е актуална :wink:
Е анджък де, и после новата чрез добавяне ли? И ше трябва ли пак да мина през процедурата с 1,5 Е. Абе, май на бай Иван системата е най-добра.
Фори, новата карта е с нов номер, само банковата сметка е старата.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ще трябва да си минеш през цялата процедура наново в твоят случай . В това общо взето нема нищо страшно сметам освен ако не си мега на зор да платиш некоя покупка а нямаш активна карта . То не че и в тоя случай нямаш вариант като от типа да помолиш приател да ти захрани ПейПал сметката и тъй :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Добре Павка, благодаря ви на всички. Не съм на зор, така че има време. Иначе е малко досадно, та мислех да я спестя тая процедура.
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Само да добавя,че ще е добре да им драснеш едно мейлче до Пейпал с искането:
Когато заплащаш даден артикул, превалутирането да става с курса на твоята банка а не с курса на Пейпал.
Преди време имаше опция да си го правиш ръчно през Пейпал, но я разкараха и не знам защо. Та тогава се наложи да им звъня по телефона,че бях на зор. :wink:
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

MapuaH написа:Странна работа ?! Днес след получаване на пратка в пощата изпратена от USA, ми поискаха 4.00 лв. за пощенски разходи. Какво ли ще да е било това ?
И на мен на предната пратка ми посиакха поак 4.00 лв , и аз се чудя за какво ми ги взеха ???
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: Глей тукa ко стаа

Мнение от BOROOO »

Пичове помагайте, че се изнервих. Пазарувам от ибей, но ми е за първи път и нещо не схващам.

Казва ми: Enter the redemption code for your voucher.

Хелпа ми дава: Enter the redemption code from the voucher into the "Redemption code" box at the bottom the page.

ама това в долния край седи празно.

Имам информация за селъра, покупката, цена и номер - мисля, че е на обявата, но не го иска него.

Откъде да видя пустия му код?
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Глей тукa ко стаа

Мнение от Павел Иванов »

Кодът ще го купиш , или евентуално получиш , само ако самият селер реши да ти го предложи :wink: С две думи и да търсиш , и да не тъсиш , когат му дойде времето ще се "напълни" унуй празното място :lol: Обикновено кодовете за подарък ти ги изпращат директно по мейла и тъй . Понякога самата Ибейка ти прелага да ти подари или да закупиш код за отстъпка срещу примерно 10 долара , като съответният код важи еднократно и е еди къф си процент , обаче не надхвърлящ 100 долара , при пазаруване на определени неща , от определено място .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: Глей тукa ко стаа

Мнение от BOROOO »

Аха, понеже става дума за една част за колата и селърчето май иска да е сигурно какво купувам. Но пък никъде не видях да има възможност предварително да го попитам, в този случай предполагам трябва да получа мейл в ибейката и докато не въведа този код няма да ме допусне да плащам или как?
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”