Конче вихрогонче .

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
kalinanimal
Мнения: 976
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 21:30
Местоположение: Младост 4 :)

Конче вихрогонче .

Мнение от kalinanimal »

ПОМАГАЙТЕ ХОРААААА. Един троянец ми се е лепнал на диска като гербова марка, и нема триене AVGто го фиксираа , ама то пустото не се дава препуска ли препуска и бог знае кви мизерии ша ми направи и на кой калпазанин ша отвори. Пробвах с: move to virus vaut . Ама ядец.Пробвах и ръчно да го обязда, не ще. Седи си в C:\Documents and Settihgs\ Application[ . И се е запнало кат магаре на мост. Викам му: аре бе Troian horse Dialer.15.0 . Ъъ , не помръдва, пустото му добиче . Пак му викам : Ша си форматирам диска ( бълфирам ) имам нова инсталация. Не ще и неще пустото му добиче. Пратих няколко пъти поздрави на Бил , на майка му и на цялата рода . Ама файда няма. Нема оправия с таквоз говедо ,на глава не мож излез.И са седя дълбоко обезпокоен и викам неволята. Ама жената е виновна казах и да спре с ТИЯ сайтове , ама кой ме слуша , ша гледа Брат Пид гол , представете си . То на човек се говори . Манете майтапа ама работата е сериозна и всеки съвет би ми бил от помощ. А са жената ша види King Kong ГОЛ .
Добре дошли под шарената сянка .
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

Мнение от ©тефанаки »

http://securityresponse.symantec.com/av ... .list.html

Пробвай тук, може да намериш нещо!
Весело посрещане и Наслука!
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

AVG-то върви заедно с AntiVir. Пробвай. Ама щом така се оа..л компа май нямаш ad-aware. Сложи си и SpyBot резидентен да спира всичко дето влиза от сайтовете.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
bobsana
Мнения: 602
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 10:25
Местоположение: Sofia

Мнение от bobsana »

Аз влизам в чист ДОС или "Сейф мод" ако съм на ФАТ32и ги трия ръчно. Ако съм с NTFS през "сейф мод". А преди това пробвай да го сканираш онлайн, става бързо http://housecall.trendmicro.com/
Аватар
kalinanimal
Мнения: 976
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 21:30
Местоположение: Младост 4 :)

Мнение от kalinanimal »

Tenks за съветите ще пробвам , пък да видим кво ша стане.
Добре дошли под шарената сянка .
Аватар
kalinanimal
Мнения: 976
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 21:30
Местоположение: Младост 4 :)

Мнение от kalinanimal »

Браво бе, препуска са мойто конче вихрогонче някаде из вечните кибер ловни полета и се чуди как се е озовало там.Ама аз ша му кажа:Kriss е виновника , нека си носи отговорноста за мерзките деяния . И ако попадне там ,да се не чуди на негативното отношение спрямо чифтокопитните. :lol:
Добре дошли под шарената сянка .
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”