Турски бракониер е застрелян при лов на калкан

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

kaspar_76 написа:аз съм съгласен с Юри,лошото е че са опитали да вземат оръжието и е можело да стане по голям сакатлък,може би това е по малкото зло
Абе Пази Боже!Да сме живи и здрави всички във форума и дано се научим да отсявамеважното от незначителното-това се надявам!
IDA

Мнение от IDA »

...
Последно промяна от IDA на Вто Авг 12, 2008 15:59, променено общо 1 път.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

IDA написа:Айде да не си отварям устата ( клавиатурата) , какво си мисля точно по този случай....Сигурно има някакво изградено мнение за мен-няма как , да няма!!!
Ако аз бях на полицаите- от тия двамата , останали по някаква случайност живи щеше да има общо едно око дето да може да гледа и от една ръка-три горе-долу читави пръста , да подписват протоколите. Тъпи турци и тъпа криворазбрана нашенска "демокрация" , дано случая да се повтори , потрети...и да се надяваме че този път (или на този етап) ще хване "дикиш"
Това БРАКОНИЕРСТВО в наши териториални води продължава повече от 17-18 години-точно през размножителния период.
Браво на пичовете , добре са го проснали тоя фес!!!
Сега , като ни знам системата , тъпа, сигурно ще изпишат по една кофа с мастило , но това си е една добре свършена работа с константен краен резултат!!!!!
Ти ще гориш в Ада....
IDA

Мнение от IDA »

...
Последно промяна от IDA на Вто Авг 12, 2008 15:59, променено общо 1 път.
gazdov
Мнения: 161
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 23:18
Местоположение: София Овча-купел 1

Мнение от gazdov »

"По конфортно ще ми е , от колкото да чета по вестниците за полицаи "загинали при изпълнение на служебния си дълг" и да им гледам сирачетата по Коледа и Нова Година по телевизията как им раздават пакетчета с вафли и бонбони като на помен :wink:"



Напълно подкрепям IDA,резняците ако са искали да се предадът като ората нямало е да се стигне до стрелба.Я вижте в 24 часа какви са ръцете на един от полицаите

:evil: .Трябвало е нашите да ги очистят сите и тогава да им потопът скапаното корито да наранят поне калканчето :mrgreen:
JimBeam
Мнения: 999
Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 18:15
Местоположение: Плевен

Мнение от JimBeam »

:roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :? :? :?

Значи наще полицайчета отиват да си вършат работата. Онея турчета им скачат на бой и се опитват да им вземат оръжието. Ок и наще сигурно са трябвали да стоят и да гледат заплашително, за да ги откажат от намеренията им? И после всеки ден коментари: Ма те полицайте не си вършат работата! Извинявай, О Премъдрий, но ако турчина ( в случая няма значение каква народност е) та ако бракониерът беше взел патлака сигурно щяха да умрат 2ма...

Дай сега да роптаем що полицаят си е изпълнил дълга.
Мунчо написа: Мама му стара, каква природа имаме, но не е случила на хора...
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars" O. Wild
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

JimBeam написа::roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :? :? :?

Значи наще полицайчета отиват да си вършат работата. Онея турчета им скачат на бой и се опитват да им вземат оръжието. Ок и наще сигурно са трябвали да стоят и да гледат заплашително, за да ги откажат от намеренията им? И после всеки ден коментари: Ма те полицайте не си вършат работата! Извинявай, О Премъдрий, но ако турчина ( в случая няма значение каква народност е) та ако бракониерът беше взел патлака сигурно щяха да умрат 2ма...

Дай сега да роптаем що полицаят си е изпълнил дълга.
Абе ти въобще осмисляш ли кво съм написал???Прочети го още 1 път и ако тогава пак нищо не схванеш,тогава пиши!
mAnTi
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:41
Местоположение: София

Мнение от mAnTi »

Стига стига тука само право има "Защитника на турците" ще ни прати у ада . И може да отиде да отмъсти за турчинина дето са убили ... ама аз нищо не разбирам така че повече няма пиша щото големия разбирач пак ще изръси некоя разбирателска мисъл ...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

mAnTi написа:Стига стига тука само право има "Защитника на турците" ще ни прати у ада . И може да отиде да отмъсти за турчинина дето са убили ... ама аз нищо не разбирам така че повече няма пиша щото големия разбирач пак ще изръси некоя разбирателска мисъл ...
Аха,аха давай млади момко.Разкри ме! :lol: :evil: Само моля те прочети горния ми пост и пак се изкажи!Обещавам,ако това да утрепеш дребен престъпник е голяма чест за вас,още утре да заколя някой мангал,барем си вдигна акциите във вашите очи!
IDA

Мнение от IDA »

...
Последно промяна от IDA на Вто Авг 12, 2008 16:00, променено общо 1 път.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Хм, Юри, това би било едно добро начало... :lol: :wink:
Първо бих казал: Жалко за човека и него майка го е раждала.
Второ: явно такива "инциденти" са нужни, за да понамалеят малко бракониерите. Ако знаеш, че за 100-200-500 долара ш'ти светят маслото, сигурно ще се замислиш... Или пък ще вдигнеш цената
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Мнение от Веско »

Незаконният риболов в български териториални води от турски рибари е като изсичането на българските гори и износа на дървесината за Турция :!: Не без големия принос на ДПС :idea: :evil: Обръчът от фирми действа безотказно :evil: :evil:
Браво на полицаите за добре свършената работа 8) А за поредния турчин дошъл да ни граби не ми е жал :!: Ако си беше стоял в Турция сега щеше да е жив :idea: Даже и съпротива тръгнал да оказва :evil: Получил си е заслуженото :idea: При всички случаи по-добре така,отколкото така:
.......да чета по вестниците за полицаи "загинали при изпълнение на служебния си дълг" и да им гледам сирачетата по Коледа и Нова Година по телевизията как им раздават пакетчета с вафли и бонбони
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

Във всяка 1 цивилизована държава нападението над полицай, граничар и др. служители на реда се счита за едно от най-тежките престъпления и използването на оръжие и стрелбата на месо си е напълно оправдана, така че полицаите са си действали точно както трябва по устав.
Освен това има налице 2 нарушения - нарушение на държавна граница (изключително сериозно нарушение) + бракониерство, тия турски мангали кво са очаквали - да ги галят с перце ли ?
Fish friendly
JimBeam
Мнения: 999
Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 18:15
Местоположение: Плевен

Мнение от JimBeam »

Тихо, че ще горите в ада бе.... :?
Мунчо написа: Мама му стара, каква природа имаме, но не е случила на хора...
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars" O. Wild
mAnTi
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:41
Местоположение: София

Мнение от mAnTi »

А дявола и на мъжко налита !!!
А и стига си показвахте ниския интелект !!!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”