VIDEO

Разправят, че не всичко било риболов.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

VIDEO

Мнение от PENN »

Go BIG or Go Home!
Тони
Мнения: 631
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 14:02
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Тони »

:D :D :D
Някои случки са ми доста познати........ :roll:
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Серкмеджията как елегантно пльосна... Кеффф. :mrgreen:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Go BIG or Go Home!
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

Първото филмче е весоло, но второто направо ми скри шапката. Мерлина реши проблемите генерално :) Поне пише, че момчето е живо!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Карам по спомени-момчето е на 18 годинки,след скока на марлина се налага операция на челюстта,има доста разкъсвания в облаcтта на главата и врата.Удара на меча е попаднал на доста лошо място,но за радост малкия е добре.Ще му останат малко белези за спомен,но поне ще мърда.

Грешката е на всички в лодката и най-вече на капитана.Аз ако го направя това ще има да ме садят за $$$$$$$$$$$$.Марлина не беше изморен и не би трябвало да се държи толкова близо до лодката,екипажа не му е дал нареждане да отпусне аванса за да не му обръща главата в посока на риболовеца,капитана би трябвало да държи рибока поне на 100+ метра и да е на ход през цялото време,а не да стоят и да му се радват от 10 метра как си прави каквото си иска.Това е риба изтървана от контрол,нищо,че е закачена солидно.Комбинация от грешки едва не довели до смъртта на клиента им.

Това се мъчи с часове за да се извади като парцал и да може да го откачиш спокойно без да ти се налага да убиваш рибока.Изисква майсторство и добра координация между всички на борда,но тия им се наложи да го учат по кофтия начин.

Риболова на акули е също така триков и опасен,но в момента нямам видео пълно с грешки.Като намеря ще го пусна.
Go BIG or Go Home!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Първото филмче е жестоко, а това с марлина си го пускал и преди!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Това е ново филмче и не съм го пускал.Тоя марлин е откачил съвсем скоро защото в тукашния форум имаме един които познава брата на капитана на лодката и разказваше преди дни как и какво е станало.

Кофти марлин е тоя,но екипажа е по-кофти и от него.Не се лови така това говедо.Това е като да имаш едни джип и да ловиш теле с въдица на една голяма поляна..Ми сигурен съм,че ще стоиш поне на 50 метра от него докато се измори достатъчно,но тия са го играли бързи,смели,сръчни за което си платиха.Поне сега е известен и капитана и екипажа с това,че немогат да контролират марлин даже и с лодка с по 300 коня мотори.
Go BIG or Go Home!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

PENN написа:Това е ново филмче и не съм го пускал.Тоя марлин е откачил съвсем скоро защото в тукашния форум имаме един които познава брата на капитана на лодката и разказваше преди дни как и какво е станало.

Кофти марлин е тоя,но екипажа е по-кофти и от него.Не се лови така това говедо.Това е като да имаш едни джип и да ловиш теле с въдица на една голяма поляна..Ми сигурен съм,че ще стоиш поне на 50 метра от него докато се измори достатъчно,но тия са го играли бързи,смели,сръчни за което си платиха.Поне сега е известен и капитана и екипажа с това,че немогат да контролират марлин даже и с лодка с по 300 коня мотори.
Добре че момчето е наред. А капитана сигурно ще отнесе някое дело.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Бои му трябва на него или поне един комп с интернет да попрочете кое и как се прави като незнае.Едно време имаше тема за плетени влакна ползвани при тежък риболов и там бях дал за пример как много от екипажите отказват да асиctират на хора ползващи такова или искат доста по висока цена за услугата.Ако не си в час какво става и няма взаимодействие между екипажа,капитана,клиента и помошника си оставаш с разрязани пръсти още на първия ден риболов.

Тоя вече ще лови с каска,а капитана го чакат бая лодки за чистене ако въобще му дадат да се качи на лодка.
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”