Дуелът Платиката - Трънския (цел шаранови риби)! +снимки

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

Кой кого Платиката с/у Трънския

Платика
44
51%
Трънския
42
49%
 
Общо гласове: 86

Аватар
Don-Vito
Мнения: 425
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 19:27
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Don-Vito »

Трънски, тържествено те поздравявам за победата :!:

Въпреки че дълбоко в себе си вярвах че Платиката ще победи това не стана.

Като победител се отнасям към теб с нужното уважение.

Нама нищо лично рещу теб :wink: просо фидерът не може да бие плувката там.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

И аз мисля така и в не официална среща ако имам време ще му го покажа ... Днес беше някакво изключение и той ако може да си го каже без да си криви душата . Сам видя колко много закачени риби имах и колко много кълванета като цяло аз имах динамичен риболов но без късмет .
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

На шиш да ме въртят, по корем да се влача - червата си отвънка да видя , ама те такъв подпис нема да си сложа НИКОГА! :D :D :D :wink:
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Жоре никога не казвай никога ... А пък съм дал мъжка дума на Трънския както той преди време бе дал за Линовете ... ко да го правиш ще го нося това недоразумение един месец :)
Аватар
Don-Vito
Мнения: 425
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 19:27
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Don-Vito »

joro_olyмпус написа:На шиш да ме въртят, по корем да се влача - червата си отвънка да видя , ама те такъв подпис нема да си сложа НИКОГА! :D :D :D :wink:
Що бе Жоре :D
Като има победа требва да има и награда, това си е съвсем мъжко и в реда на нещата :D :D :D
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Мнение от barabum »

Plat1ka написа:Ало не ми го обръщайте тука на Футбол.... че хич не ми се нрави тва си е мойта тема и макар и паднал пак си е мойта тема ... никакви Сини никви червени само колеги ...
Извинявай колега :wink: Въпреки,че си паднал пак хубаво сте си прекарали, а това е най-важното :wink: :)
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Майтап бе Уили. Ако не знаеш днес е св. Михаил - ама не Архангел Михаил, та за това му е вървяло на гюлето, не че ги разбира..... :D :D :D
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

joro_olyмпус написа:Майтап бе Уили. Ако не знаеш днес е св. Михаил и за това му е вървяло на гюлето, не че ги разбира..... :D :D :D

Ми така си е :) Ясно ми е какви си ги мислил ... ти мани майтап ами днес набързо се обзаложихме и кой фане първи пие бира :) Та са и бири трябва да купувам :) Направо днес незнам кой ме е погледнал на криво сутринта , хем на Русо ходих за кадем и не ... ама капо не останах това е важното :) Винаги може и по зле
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Мнение от barabum »

Plat1ka написа:
joro_olyмпус написа:Майтап бе Уили. Ако не знаеш днес е св. Михаил и за това му е вървяло на гюлето, не че ги разбира..... :D :D :D

Ми така си е :) Ясно ми е какви си ги мислил ... ти мани майтап ами днес набързо се обзаложихме и кой фане първи пие бира :) Та са и бири трябва да купувам :) Направо днес незнам кой ме е погледнал на криво сутринта , хем на Русо ходих за кадем и не ... ама капо не останах това е важното :) Винаги може и по зле
Винаги може :lol: А какво стана със снимките?
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Снимките пуснах ги да се качват във снимка.бг и ми изписа всички фаилове качени викам си ок . Лягам да спя че съм сапл само 3 часа за последни 48 и сега идвам на работа влизам да видя каде са качени и нито една няма качена и не за първи път ми го прави тоя номер ... напоследък страна много трудно да кача снимки на този сайт ..

Иначе има снимка на двете места от риболова както и на рибите заедно и пооделно и после няколко снимки от едно тайно място кадето 50-60 каракуди намериха своя нов дом .. Дано там намерят повече харана (със сигурност) и да станат по-дебели че такива манекенки не бех ловил кожа и кости и люспи :)
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Има ли нещо за което не си се оправдавал днес?
Трънския си мълчи и лови.

Късмет си имал достатъчно, ако съдя по твоите думи, че си имал повече кълванета.
Проблемът е бил в теб, че не си ги изкарвал.
А не си ги изкарвал щото беше сигурен в победата си, НЕ СИ СПАЗВАШ ОБЕЩАНИЯТА! и ЛЪЖЕШ ЗА РАЗМЕРА НА ХВАНАТИТЕ ОТ ТЕБ РИБИ!

Да припомням ли?

Никой не те е клел.
Ти сам си го направил :lol:
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Paco
Мнения: 512
Регистриран на: Пет Мар 10, 2006 11:10
Местоположение: София

Мнение от Paco »

Браво, Момчета добре сте ги ловили и двамата.Поздравления :D :D :D
Аз гласувах за Трънеца,но и двамата сте Пичове и си ги ловите рибите :wink: Чакаме снимки и мисля,че е време Трънеца да се прекръсти на Таранеца :lol:
В риболова и секса постоянно трябва да се експериментира
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

Трънския е по добър в риболова на каракуда от мен ! 10кг срещу 6 кг

Трънски. Аз викам това с червеното направо да отпадне от подписа на платиката :wink: та всеки път да не го променя
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

И кви са тия кратки срокове :roll:

Един месец :lol:

Тва нищо не е :lol:
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Днеска и Мавер и Чируса видяха класата на фидера въпреки ураганния вятър....толко ветър не бех брал там никога :lol:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”