Дуелът Платиката - Трънския (цел шаранови риби)! +снимки

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

Кой кого Платиката с/у Трънския

Платика
44
51%
Трънския
42
49%
 
Общо гласове: 86

Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

о аз ако бях малко по едричак щях да му метна дебелия гъз заедно със сракмето право в реката.... :evil: :evil: :evil:
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

В това всички сме напълно сигурни, я да беше Трънеца до теб - А...... :D
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Килата не са проблем.Можеш го направи и сега.Друго се иска :D .
Пробвай,не боли.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Да го метне с фидера :) хахаха

Ама в този момент Трънеца неможеше да свърши това с което девойката се справя отлично . Та много не ми е липсвал но много се нервирах .. аа исках и пастарвички да им пусна там но за две седмици виждам 2-ма парашутисти и един със сракме ... как един бракониер с въдица не видях поне да не ме е яд че е през забраната.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Еми батко кво да се прави....нещастници си има на тоя свет и тва е едни ще пускат други ще ловят тва е....иначе ако бех щехме го обработиме ама кво от тва...
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Ще Ви дам една идея.
Вместо да пускате половината от рибата следващия път пускайте всичката.
Така по-трудно ще я изловят :lol:

А представяте ли си аз как се чувствах като видях натръшкани всички малки щучки които съм пренасял цяло лято в един гьол.
Някви тъпаци просто си решили, че като са некъдърни да хващат риби трябва да я изтровят, та никой друг да не може да хваща и нахвърляли разни бои за платове, които са силно отровни.
Та така като видях всичката риба изплувала и ми призля.
От тогава не пренасям от едно място на друго, а си ги пускам рибите там където съм ги хванал.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Е да но в случев там кадето сме ги хванали е прекалено населено с каракуда и не и е много добре .. а и арендатора си е арендатор не се знае кога ще му скимне да го изтараши и да ги изтреби ..

На мястото кадето ги пуснах винаги е имало по някоя каракуда като съм улавял и хубави дебелани по 700-800 г ... Но преди години му ебаваха майката с мрежи цапала парашути и каквото остане на ръце ... сега вече ги няма тия с цапалата и на ръце но останаха парашутисти дето от няма какво да правят ходят и ловят дребни риби за уличните котки ...

Искаше ми се като съм си у нас и няма какво да правя да мога да прескоча до там и да хвана 5 риби и да си направя кефа .. бях замислил и пастари да пусна но се отказах със сигурност.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Дуелът Платиката - Трънския (цел шаранови риби)! +снимки

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Напоследък когато имам нощни смени си чета стари теми из форума, доста е забавно. Тази тема е една от тях, през призмата на времето ми изглеждат много неща написани и от мен и от Пепи нелепи, но все пак това е било преди близо 10 години.... Сега той е легенда(не иронизирам грам, харесва ми да чета за успехите който постига) особено като знам колко много излети имаме заедно, но пътищата се разделиха последните години имам по 10тина излета в годината. Живи и здрави всички, който все още посещават форума :fish1:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”