City Outlet

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

City Outlet

Мнение от Коце »

Някой ходил ли е вече тук? Какъв е случаят? Цени? Марки?:

http://cityoutlet.bg/
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Като знам кви са всички аутлети в България не храня големи надежди.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

Бъркаш.
Стоките в този аутлет са не казвам оригинални, но са от най добрите реплики.....от цените обаче ми омекнаха краката, но това е нормално...за мен бранда върху дрехите не е приоритет...е верно че си е друго в най-я да се изпраскам с тениска с голям златен надпис на гърди D&G да отвинтя 2-3 бързи паркинг милувки, ама нейсе....съдба.
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Еми бат Райчо,аз се си мисля ,че идеята на аутлетите е да ти е тъничко.Жената ходи в Сера Вале в Италия,целото градче е един аутлет,и цените са на 1/3 от магазинската.Нема да казвам що боклуци довлече и то само маркови,че ние сме малко маниаци.Ама за въдици не е имало аутлет. :cry:
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

nissana написа:...аз се си мисля ,че идеята на аутлетите е да ти е тъничко...
И да го мислиш и да не го мислиш идеята на аутлета е само и единствено една стоки от изминал сезон :idea: Това че в БГ е модно на всяко менте "бутик" да пише аутлет си е друга работа . Не само в Сиера Веле ( като изключиме че специално селото в случаят е приютило аутлети до полуда ) го има това ами във всеки по-голям град в оная част на Европата аутлета си е тънкана и то на оригинални стоки . Примерно има места където входовете на Бенетон нев и аутлет са един до друг . Разликата е че примерно влизаш в Бенетон нев и си взимаш дънки за 150 еврака докато в аутлет входа си ги взимаш същите ама примерно с тегел на задният джоб по-малко за 10 еврака и си свиркаш . За мойта булка това е манна небесна . Тръгваме примерно до някъде , намира най-близките аутлети и се почва едно ровене ........ :lol: :lol: :lol: .... абе немам думи :lol: :lol: :lol: Тука при нас е друго . Примерно влизаме в Найки нови стоки и съзираме 90% аутлет стоки на цена минимум + 50% отколкото струват като нови + един два нови модела за цвет ! Влизаме в аутлета на Найки и пазаруваме на воля стоки на цена точно толкова колкото са стрували като нови ама в момента с отстъпката р`иаш ли :evil: Абе нали ние сме една от най-богатите нации в света та ..... :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Павка,то ясно за миналия сезон,ма у Европа си е тънкана.Гледам явно,и твоита е като моита-пуснеш ли я в магазин,докат не го прерови,нема излизане.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
kibik
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 0:43
Местоположение: Spain

Мнение от kibik »

[quote="nissana" Гледам явно,и твоита е като моита-пуснеш ли я в магазин,докат не го прерови,нема излизане.[/quote]
И мойта е същата :shock: .Ама на марковите дрехи намаление НЕМА,и мене ма кефят блузките на Томи дънките на Левис,но ако ширпотребата е 50% намалена то тея са 10-15%
С две думи Убаво и евтино нема :wink:
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Julian_84 »

Днес минахме от там и не мисля да го правя повече.
Цената от 280лв на една никаква тениска и то с дефект ми обърка представите за OUTLET или поне тези които съм виждал по белите страни :lol: :lol: :lol:
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Julian_84 »

kibik написа: .Ама на марковите дрехи намаление НЕМА,и мене ма кефят блузките на Томи дънките на Левис,но ако ширпотребата е 50% намалена то тея са 10-15%
С две думи Убаво и евтино нема :wink:
Колега тука не мога да се съглася с теб.
В Щатите от магазин на Levis лично съм си купувал Дънки за по 6-7$ и джински за 4.75$ - винаги ще помна тая цена :lol: :lol: :lol:
А пък ризките и тениските на Томми бяха не повече от 15-20$ (Говоря за стоките в намаление или т.н Clearance )
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Станимир »

Мдаааа... и аз още рИва за едни КУЛТОВИ джинси на PEPE JEANS за $9.99, които геройски се предадоха на седмата година, ама...

В днешни дни от BG посто НЕ купувам дрехи, обувки... бе доста неща. Предпочитам да отскоча до Турция да се изкефя един уикенд на Истанбул и да си напазарувам каквото ми душа сака -- Кеф ти BATA за 30-тина евро (последните карат шеста година), кеф ти Levis или Lee за 25-30 EUR, кеф ти кво ли не от "кошовете" за по 5 или 10 лева. Сори, ама последните маратонки Рийбок, които си купих от там за 55 лева се оказаха мега здрави, чиста кожа (няма вмирисване) и много удобни. Тук не само че няма свестни модели (без светкащи разни неща от разни изкуственяци, мрежички и т.н.), ами им искат минимум 150 кинта. Е как да стане, кажете ми. С разликата в цената на едни маратонки, едни дънки и няколко чифта чорапи си избивам пътя. Ако си купя и някоя официална дреха (Костюм на Becon или Carden за 5-600 кинта) и хотела ми идва без пари...
Та не се сещам кога изобщо ще похарча една стотинка в нашите "аутлети"...
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”