Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

sleepwalker написа:Ааааа, долу ръцете от Doom! Култова пуцалка! :D
Пробвах да го намеря преди време да направим един блъдбат, но не го намерих :(
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sleepwalker »

И да го намериш, не е сигурно, че ще тръгне на съвременните машини. :)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Със сигурност няма да тръгне, на мен така ми се затри един анатомичен атлас, сега дискът си седи тук да си го въртя на...така, де... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

оф тамън тръгнах да пиша и запреха току тиа изклесяци,забравих си мисълта тамън бех им сипал на орките,абе нашата кметица кви ги свърши клъвна дебелата кешовица и и туриа прангите,а сега преди малко спряха тока значи ползват намалението че е вързана и строят обикновенно спират тока да пуснат некоя нова сграда,сигурно след като излезе от затвора нема да познае Младост и бюрото ще и застроят за наказание,тоа па Садисту кво ми даваш за пример Бойче-Пчелата майка потупала по рамото пчела труженичка да работи усърдно за кошера да не прелита към Терминал 2.тва че редовно изброявам неща дето ме дразнят и не мога да свикна с тях те и другите софиянци ги виждат и усещат ама им е неудобно да го коментират публично е аз няма да го спестя,то и аз имам приятели и познати от провинцията ама и на мене некой като ми каже-не се дръж като софиянец в провинцията се замислям ама отговора е -Батко ви е от Париж,Садисту много ви е кекаво поколението ама много,до 75 набор хората са нормални що горе до нашия има по нещо сме закачили читаво,съвремената младеж си тълкуват как учеха децата родителите си-учи за да не работиш ?всеки тръгна да става некъв си и той не знае къв ама какъвто е модерно,старото поколение е оправно то оцелява и с физически труд и с познания за живота а новото поколение е зле много зле то може да оцелява само с пари ако няма пари не може да си реши битовизмите чувства се слабо силата му е в парите и до там,няма кеш достатъчно всичко свършва не може да скове кучешка колибка,липсата на достатъчно финанси му блокира изцяло жизнените функции на тялото и мозъка губи желание за живот веднага,карам си из София и какво гледам,няма една реклама на нещо произведено тук,няма реклама на трактори на машини,има-нахилени курвентии с изпъкнали цици и гъзове гледат охолно от билбордовете,навсякъде мениджъри мениджмнънти офиси пари банки обещания за бляскаво бъдеще как да си по бърз и по-хитър от другите как да им вземеш кеша по всякакъв начин за да се почувстваш значим,на България и трябват работници спешно,вчера видях цяла циганска бригада реже дървета опасни дървета пред блоковете,всички са цигани и шофьора на камиона и тия къде режат,добре ама това дърво те го режат на парчета от 15 метра като падне ботура долу прави плочките ги напуква ама им дреме че некой е давал пари за тая улица и пак ще се дават щото това са ремонти ама дреме им те са си свършили техното,положението е зле хората са станали страшно мързеливи явно вече и кризата не може да ги изплаши да се размърдат,миналата седмица ходих да ора да викам трактор и се замислих,тоя който ми оре е над 70 години и не дочува вече,а другия къде оре с друг трактор е на 60 години,аз не познавам тука около София млад човек с трактор мой набор,тва стане ли нещо да измре старото поколение сме довиждане с труд и познания и практически свети некой да ти покаже да се оправяш у животу да оцелееш ,зле е,едвам изкарват работният ден и като свърши задълженията му свършват кьофне се и залепне с часове некъде да лочи бира и да играе карти,все по-големи стават компанийте пред блоковете вечер...е по комунизма беше така ама с пияниците от заводите на всяка спирка на автобус имаше кръчма и даваха на версия и на пияниците и мързелите не им дремеше чакат аванс и заплата е сега е така с цялото население,е сега ако тръгнеш да правиш покрив на къща няма кой да дойде да ти помогне нема 5 ма човека да можеш да събереш с познания или па да работят нямаш ли пари нема да го построиш никога,някога обединяваха хората с общи цели и идеи а сега оди обединявай орките от всички краища да стават Столичани ...ти му говориш той ти казва че софиняци говорят твърдо и не им разбира аз кво да кажа за Велико Търново все едно германци слушаш да се карат...ели па Трън -уДри коцо у цефтоко и дАска с бибок......е са тука разбирате ли ми а орки твърдо ли ви е писаньето,зад Околовръсното има чуден свят който ви чака недокоснат да го откриете...Садисту може да ви го покаже Е79 и аде въз курец...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Почти успях да изчета 2 реда глупости :)
Руцифур(наблягам на фур="fur"), пак те питам като човек с уж реална оценка за заобикалящия ни свят, ти мамин златен многознайко, оти го крепиш дома при мама и тати? Дай ни някакво логично обяснение за да може да ти четем "смислените" творения..
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

sandista написа:Почти успях да изчета 2 реда глупости :)
Руцифур(наблягам на фур="fur"), пак те питам като човек с уж реална оценка за заобикалящия ни свят, ти мамин златен многознайко, оти го крепиш дома при мама и тати? Дай ни някакво логично обяснение за да може да ти четем "смислените" творения..
СанDICK =наблягам на DICK това че ти или некой си е решил че требе да работи и живее на 130 км от където се е пръкнал не значи че всеки трябва да го прави аз имам избор за разлика от тебе и не ми се налага да предприемам такива крайни действия сега проумяваш ли? имам всичко необходимо от което имам нужда не знам дали ти се вярва а и не ми дреме нема да ти изпълнявам предписанията,това че ти си сдухан от собствената си принадлежност и че на село се храните кой какво има и кой какво няма щото това е всичко което виждате и ако некой има едно плодно дърво повече от теб една ябълка ходиш да му я отсечеш за наказание та да няма и да не може да ти каже -АЗ КАКВА ЯБЪЛКА ИМАМ ТИ КОГА ще имаш такава?или па кво зло куче имам ти немаш такова че те разкине къ прийдеш къде вратницата,дома е- аз живея у нас по лична карта и постоянен адрес аз не живея в враца да съм се преселил искаш да си купя жилище в враца и да се оженя за сестра ти ли какво?това бляскаво бъдеще ли ми предлагаш?квото ми да ми говориш ще си останеш елементарна дива орка с сменена регистрация на МПС -то за престиж,като видя че полагаш старания за добруването в тоя град и си се адаптирал към столичното мислене и поведение евентуално може би мога да се замисля ели па имало нещо положително у некой врачанец но пак ще си облагороден от нас,оставям те да скучаеш че трябва да ходя да фрезовам градината с машината и да правя лехи канали да садя боб и още задачи имам да насмогна,АКО знаеш как готви мама и по колко ти ще избягаш от твоята и ще искаш да спиш до мене...сърце не ми дава да се отделя от яйцеклетката...при живи родители е грехота да работиш,мечтата ми е да ме гледат нашите докато ме поемат децата,UNDERSTAND?
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Така и предположих :) Мърляв готованко.. Ама то с твоето образование, поведение и хигиена май нямаш друг избор освен да се криеш при мама.
И на мен не ми обяснявай за София защото съм нива над вашето мислене. Развитите общества не се деля на групи... Ама не теб няма какво да ти обяснявам, ти въртиш София-Монтана... загубена кауза си. Хубавото е, че такива като тебе си умират самички и не се множат :))
Като цяло съм доволен от отговора- седи си в зоната на коНфорт.

Да споделя нещо и за същинските орки. Един приятел ми пусна от групата на блока им. Същински астрален близнак на ДебелЕа
Изображение
Изображение
Изображение

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ти па кво се радваш толко като циганче на захарен памук на селски събор,почна да ми обясняваш неща дето ти ги обяснявах на тебе,некъв сульо дето е охрана в СОТ 161 и си е взел на лизинг мерцедес за 8 КА за него е безценен и понеже знае от къде идва и как е там ще окичи и Луната с бележки и тъпизми ако се прави на еркек ще трябва да спи в него ако ще и от чапръчене да е не от враца щото в София има повече луди софинянци от колкото врачани факт е все още след години ако не се вземат мерки ще сме малцинство,вчера па взимам завоя тука на Студенски град посока Младост и има колона за на ляво и от дясната страна се наредили ама само селски коли и се бутат да направи ляв завой от дясна лента че не им се чака,имаше до мен старозагорско ауди комби СТ 3335 с некъв плешив обръснат с слънчеви очила и се бута в мене и аз не го пуснах и после се изравнява с мене и ми свирка и ми маха с ръка -аман. викам ей в Стара Загора карайте как искате ако имаше Полиция на кръстовището дали щеше да спреш колоната за на право за да завиеш на ляво немаше нали селски тарикат изпаднат в анонимност в големият град,после и той към младост не пусна на РУМа на пешеходната пътека бяха стъпили майка с дете и баща и бебешка количка -кълна се че е така,беше мъж на 40 години плешивия с аудито е кога ще станеш човек ми никога утре ще имаш дете и жена и тях некой селяк ще ги размаже на пешаходицата тогава ще разбереш какъв си,Садисту изобщо не ми се хвали какъв си Столичанин в повече...като станеш на 60 ще поумнееш и ще пиеме по една рИкия пред блока до тогава попивай нравите и обичайте и ставай човек,темата е много образователна за всички полужители на Столицата който мислят че всичко им е позволено както на село.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Руцку, аз си пия ракия (не пред блока, че е селящина) и сега без да съм на 60. Всичките неща съм ги видял и на родна земя и тук в смрадливата столичка. Ич не се изненадвам и фпИчатлявам да ти кажа.
Интересното в случая е, че ти по нищо не се отличаваш от орките.. Същия изтърсляк си.

Като говориш за Враца и врачаните ще се отнасяш с нужния респект! :) Има какво да научиш и ти - добро и лошо.

p.s. Това Фънки ли е, ти ли си ...?
Изображение
Аман от изтумбени педеруги с наднормено тегло..
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

абе много сте палави бе,и аз садя тиквички не знам вече дали са в безопасност мине некой от враца ги хареса и фане та си посегне с тех,глей кви ги е свършил,нема лошо де кой квото го кефи требе да се разнообразява живота,глей па после я у враца на задният джам къв надпис видех.

https://www.youtube.com/watch?v=pLhPPb5 ... e=youtu.be

https://www.dunavmost.com/Bulgaria/News ... a-politsai
Аватар
Ангел-Ачо-Мангелачо
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 19:59
Риболов: Спининглист, муха, булдо, блесна, връзвам блесни..
Местоположение: От София / Иначе от Монтанезиум

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Ангел-Ачо-Мангелачо »

SHE TI DAVAM TURBO KURVO
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

си ги ловат си ги ядат ич ми неа зор,да ми не бръкат у фризеро,я па ги виж тия специалисти ВР И СО ама точно любимците ми се намериха на кръговото на Люлин,единия а на вам а другия а намам ягле пустиняка а прескочил канавката с бръзото Поло че бутне дувара,враца нали си е бастиона на ВАГ групата най грубите хора и гадни шофьори карат немски коли щото им разбират главите от всичко фенове на немското....еле па врачанье оня ден видех един голф 3 от зад на задният джам с хитлериският орел и държи вместо кръга с свастиката в кръга е емблемата на Фау ВЕ ...мани мани...бегай бръже фар алуей баце...на пато а пъкнал див пустиняк,в Монтана викат-да инги изе.ем макята шашава Я...между другото хората-софиянците вече почват да разбират с какви орки съжителстват по принуда и ги отделят не контактуват с тях,орките си остават на малки кръгове си ходят на гости с кой кво си е донесъл от село се бие в гърдите и се самоизтъква кой с люти чушки кой с силна ракия кой звъни на баща си по телефона вечер пред голяма компания да потвърди че имат прасе над 300 кг ....софиянци бяха толерантни и навремето ги разпитваха как е живота там и се интересуваха и ги приобщаваха,да обаче сега не е така видя се и места за паркиране че няма видя се и че заплатите ще са ниски че има евтина работна ръка и че въздуха ще става все по мръсен а жилищата все по-скъпи само негативизми ни донесоха освен цялата си простотия,аман от орки брате,поне като ходиш некъде си остави простотията и обичайте там не ги носи с теб да ни образоваш никой няма нужда от тях.

https://www.youtube.com/watch?v=3zn8IDp ... e=youtu.be
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от joco »

Руцко,тоя проблем го реших,като аз отидох на село.Вече няма чудене къде да паркирам,няма орки.Седнеш си под навеса,пиленца пеят,тишина и спокойствие.Та те така!
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

па на село си е рахат,да имаш препитание и стига да са ти свестни съседите което е рядкост над 40 км от София и с надморска височина под 450 метра,ми и аз ходя садя си копам си доматки и дървета си гледам врътна си скара и си правиме лятото партита на градината и си е екстра,кво се бутат тука кво има толко у таа Софиа че доаждат.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

леле а днес какви видях как не звънях в телевизията да видят провинциалната мода от Планета има ли почва в Столицата,гърлата си беше малка пираня с патешки джуки и пърхаше с мигли да изглежда като Палечка и си беше лъснала и вагината в очакване да се появи бързо платежноспособен ухажор,като я загледаш и се намръщва леко с гримаса тип-не съм лъжица за твоята уста....положението е трагично,20 годишни пирани карат джипове по 3 тона и 400 коня и гледат с самочувствие на египетска царица че всичко им е позволено поради етикета лепнат на челото им-знаеш ли кой ме тъпче сещай се сам...,направо заместиха мутрите по сфетофарите,като видя вече некоя германска хлебарка лъскачка с огледален номер на Бул България да се престроява без да гледа и да и свирят останалите участници в движението знам че вътре е некой русокос или чернокос тромпет с надменна физиономия изпълзял от некое село и лансирана от похотлив чичак преуспял човек- мъж зад който винаги седи една жена която му е скъсала нервите с тъпотиите си през годините но когато е била на 25 я е търпял а сега не и иска завръщане в миналото.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”