Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ivo Vratsa написа:РуЦИФЪР, жената полицайка е много зла деа...
Докторе, с лъвска емблема съм. :D
абе зла е,да не ми е у къщтата да я мисля,тя е една с тъмна коса ниска около 160 см усмихва се загадъчно сама на себе си според мен е трудно детство,чета оня ден на некъв суяк полицай у враца му откарднали Волксваген Пустиняк Пасат,сигурно и той е писал актове за банички,като гладни лешояди ме налетяха за минути съм се бавил,ма си бех виновен де то направо нагло на самият ръб но бях оставил място да минуват врачаньете не бях спрял на пешаходната пътека за разлика от местното население имам десетки снимки от там с погазен надпис-Погледни,преди години ме спряха на лампа в 4 сутринта и ми писаха фиш бях си надул музиката хеви метъл явно не им понася,и почнаха автомобила обурудван ли е с пожарогасител и тн ама точно като по вицовете айде едно фишче за транзитно преминаващите,ма от край време сте си диви селяни у секо едно отношение та не ме изненада,требе си оставим колата на гарата или на Лидъла да притичвам за баници,на спирката на такситата тия си насадиха върби таксиметровите шофьори гледал съм ги как растат с годините и от долу лакирани пейки бакшишите та стана добра седянка деба,вчера пак бях там ма ядох принцески и кюфтенца те нали са залепени Веска и плод зеленчука и след тех е павилиона с скарата,харесва ми на пазара магазина с маслините и халвата и мацката си я бива вътре една чернокоска на около 40 слабичка става за мандръсанье,обаче зехтина е менте вътре,маслините са отлични а гръцката халва е точно има една турска на вкус ма е прекрасна 13 кинта килото е,поне изпада нещо нормално за ядене там,в Монти е трагедия ама само жмел на секъде ужас е бързото хранене в Монтана,и само некви дебели тетки като матрьошки се клатат по пътя, у враца са по чок гюзел жените по има попадения,по-високи са по слаби и има с прави коси и секакви по приличат на хора,в Монтана жените гледат злобно и са с къдрави коси повече некви такива там и комплиментите не вървят признак за мекушавост е според мен,мъжете и в двата града са грозни на голема глава и на гъз расте набит широкоплещест или слаб висок прегърбен с голем нос и хлътнали очи на вътре е виж се тебе и мене се сетиш за кво ти говоря,при тебе на 60 още повече щи порасне носа на вънка и щи хлътнат очите ще станеш като кукумявка баце,ей я пари ти не давам да ми верваш....е те па ша прикааме...
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

sandista написа:Във Враца няма грешно паркиране! По-скоро фейс-контрола го е прихванал тоя нечистоплъният трол.
"Я глее, тоя мазния гнусен чукундур къ се пАркИра да муа баници, баце. Ае му набием шошоните"
И хоп, Руцко на Мама с актче у джеба! Мери Крисмас ен хепи Ню ИъъъАр :tup: :tup: :tup: Пак заповядай да се облагодариш и да похапнеш в Енджъл Сити ;)

По страшен от спина, по-жилав от рака,
сега засега се оказа Румен простака.
абе да те заеба и тебе у врачано-горнобанското нищо и никакво нищо,те прихванат с каишите ония къде по цел ден чертаят у земята на Мито Орозов размери 2 на 1 на 1.50,тая вашата психология е ясна за гостоприемството,там и на събор не се канят роднини и приятели а само тия къде можеш да изкараш нещо от тях или си изкарал през годината и се надаш и другата да изкараш,и да ми радойралинчиниш нема да ме впечатлиш извъобще и изобщо.,поредната орка прекосила Е-79 в търсене на вода дребни лакомства и друго препитание и самонастанила се с всичките си привички който демонстрира в в Столицата.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Нечистоплътен дебелан, ти ли ще ни говориш за прекосяване и миграция. Та ти по цял ден се правиш на пеперудка на Е-79 и щъкаш за жълти стотинки по Северозапада :) Наведи глава и беж при мама у панелката!
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

пустинячето ми то безкосмено и безакълно MORE HAIR THАН BRAIN,глава навеждам само докато ям сигурно от тва имам шип в врата,кой за кво цъка си е негова работа нямам часовник на ръката и шеф на главата,само за 2 изречения съм те офръгал с лафове да ги повтаряш утре в работата с усмивка,ти па преуспелия като яхнеш яхтата на плажовете на Бразилия и на коленото ти седят 2 по 20 годишни оскъдно облечени и пред тебе е захарница с бяла пудра за богати и ти виси врата на долу от златният ланец да си хванал жълтеница да гледаш залеза тогава с преуспелия тон напред,а до тогава се моли да не ти фалира фирмата и те натиснат кредиторите че ще ритнеш качето и увиснеш на входната врата на най добрият си марков японски плетеняк,те добре че ти пращат буркани вашите да издаяниш зимъска,закопа ли си праз лука от пред в градинката на блока да не мръзне?само веднъж годишно селяндурите в София и по другите градове садят нещо -е сега.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Стига сте се дърляли - джанкали, казано на СЗ диалект. 70-те обявиха София за милионна, естествено с прилежащите "квартали" - Г. Баня, Драгалевци и т.н. Кореняци я имаше, я не - 20 000. Останалите втора цедка като мен, от баща троянец и майка ломчанка. Допреди 89-та софиянец можеше да станеш като милиционер, бачкатор в Кремиковци или по брак. Мечтата на девойките от провинцията бяха "Трите Ж-та" - жителство, жилище, жигули. Оставете тез глупости. Ей ви нещо по-добро - първата мис България е избрана 29-та година, Люба Йоцова от...Враца. Дадоха й снимката, но само фередже дето нямаше, иначе готина муцунка. Аз съм се забърквал с 2 врачанки, готини, ама чак пък миски...В моята класация вървят Русе-Кюстендил-Бургас-Пловдив. Е и Ямбол, разбира се...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

@Doc, няма напрежение. Драскаме си тук :)

Дебелея засегна интересна тема, дейба! Модерното робство...
За милионите, фаст-лейн-а и смисъла на всичко.
Признавам, нямам яхта. Няма и да имам навярно.
Но вчера отивам в офиса в 11, колежката ми направила убава торта, кафенце, шефката вика "Как си, всичко ок ли е?" "Да, всичко е 6, само искам да ми вдигнете още заплатата :D ". Кафенце, обяд с колегите, пак кафенце и бек хоум.
Са роб ли съм да заебавам и да ловя пъкЯ кат бездомен пес да обикалям монтанските села за праз и лук и да препродавам в Сф? Само така ще мога да се бия в мазната тениска и да скандирам "Само Я съм си шеф! Орки носа ви сиренье от Монтанско!"
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Абе добра му е стоката и евтина - преди малко ми докара 2 буци сирене и пита кашкавалц И свинки добри караше, но вече ги е отказал. И мед страхотен, но вече сигурно ще продава собствен от Герман, сега кара пчеларски университет. А агне отсега съм му поръчал за края на март, когато ми пристигат англичаните...Абе, дай Боже повече като него...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Дай Боже да си плаща данъците и да спре да мрънка за неуредиците в София.
Ако всички са като него в сивата икономика Данчето няма как да събере пара за подобряване на инфраструктурата и качеството на живот :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

когато човек се води безработен официално по документи той не плаща данъци освен за вещите който ползва жилище и автомобили и тн,това не съм го измислил аз това са условия поставени от държавата,не получавам помощи от никои и не чакам нищо от държавата,преди 6 години отидох и ми обясниха за пчели-място да е заградено и да имаш договор за стопанисване подписано от поземлена комисия или от кмета,да купиш 20 кошера и да се заведат под номер и под книга от ветеринарен лекар,да имаш 20 пчелни семейства и тн,като ги направиш тези неща трябва да се като земеделски производител през това време и след 2 години можеш да кандидатстваш за разширяване на пчелното семейство? това значи минимум 15 000 хиляди лева и 2 години работа а помощ няма от никъде нито пари нито работа и каквото и да било отнасяш си всичките негативи,ако успееш държавата те щави а не помага ако не успееш губиш своето време и пари и труд,е тогава?щавят ни с плащане за автомобили за телефони с ддс-та на храните и какви ли не груби посегателства над разумното съществуване,хората стачкуват за какво ли не щото не могат да оцелеят,някой мисли ли за мен какво ми трябва колко за храна колко за лекари за дрехи за жилище и изобщо,не не им дреме ами тогава и на нас не ни дреме то се случва логичното,ще пълня гушите на алчните монополисти и да гледат циганите и бежанците аз ще ходя да работя за тях аре нема нужда и това го видяхме на 41 съм не на 20,работя за мене плащам си здравните осигуровки и каквото ми е нужно и не се занимавам да разчитам на който и да било,има много хора с свободна професия който също са потребители и въртят колелото ето аз съм един от тях,на който трябва съм се доказал с годините и не съжалявам,Садисту тва дето съм направил с труда си и изобщо не можеш и да го препикаеш камо ли да го обсъждаш в темата,ма толкова си и можеш то е ясно на всички,ела да видиш дали в софйското поле се раждат тивки и плодородно ли е плешив отворко

https://www.youtube.com/watch?v=95f3Na-fMLA
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от ivo Vratsa »

RUNNING WILD написа:...плащам си здравните осигуровки ...
рУци, не си толко шашав :D
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Агро мъдрост по СКАТ! За малко да ни изумиш!
Ръгай моркови у една ливада, че да са ти пълни гъзетете с традиционно едри био дилдота. Че и се гордее с 20 кошера...смЕх ти казвам!
Като не си учил ша копаш и ровиш като съсел, дебел нескопосан контрабандист на монтанско сиренье :)
Не си с нищо по-различен от омразните ти мангали, живеещи на гърба на държавата.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ти пък врачанско нищо ти кога отгледа такъв морков тва постижение за тебе е мираж в плодородната ти врачанска земя както всичко друго то и арабин не оцелява там то вода нема ти моркови,аз арабин у враца не съм видел верно ти казвам,с твоито образование си ден до пладне евтина работна ръка даже и на запад не са те взели и си останал тука,знам знам имал си стотици предложения но понеже си родолюбец се закова в София що не разви враца,тавана на постижението ще ти е Индия да сглабяш клавиатури на сламена рогозка за паниче ориз на ден заобиколен от верните ти подчинени с точки като на балканки по челата,разбира се че се гордея това което правя е полезно за хората и парите остават тук не изтичат на вънка но ти е много малко и гладко мозъчето служи за ядене и за акане и в колко да навиеш часовника да станеш за работа,такива като тебе ги има много търтеи изпълзяли от врачанското пило и полазили наготово софийският мед,ма трябва верно като пчелите работнички да ви изхвърлиме извън кошера зимата гладни да умрете от студ щото нема файда от вас само пада стандарта, аз живея от труда си не от твоя труд и на който и да било,като ме видиш да мета улиците с оранжева жилетка и на 7 мо число да се редя на опашка тогава ще живея на гърба на който и да било,още ли не си проумял че не си ми на нивото по нито една позиция,освен ултра лайт въдица и сръбски бомбери за кленчета и работа в София по принуда какво пък толкова имаш и можеш дай да видя,ма кво да видя орка като орка IT 2 метра глупост с муцуна като сериен убиец Сиси от Перник с детско възприемане на света около него,според мен ти е време да се завърнеш към корените си и да си контактуваш с връстниците няма да дорастеш да имаш позитивно мислене и да си полезен на хората и времето в което живееш,колкото и гастърбайтерски глупости да изпишеш няма да си Столичанин по мислене и поведение н-и-к-о-г-а.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Под нивото си ми, ентусиаст фермерче :) Съвети и мнения от неук копач на моркови не приемам :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ох на мама врачанското нищо преуспяло то ти колко си доУен,написал си първият софтуер още в детската градина на ратишка за гъз смачкан вестник и си го гонил по барата като Моцарт къ а бегал по нотите,тренирал си да пускаш мрежи и окабеляване с свински чирва баце по сборовете у враца,ма за кво ми е книга ЛЕБ не дава са казале ората,ти пак си вадиш думи от текста и си ги ползваш по твое предназначение и тълкуване,ентусиаст виж го кво е има го в Укипедия,днеска морков а утре тиква баце....внимавай у картинката ше отгледам некоя тиква софийска и у дванаасе саато че се превърне у каляска тиква и че дойдем на Г.Баня да ти накъдрим нусо да пиа дъждовна вОда,поне съм казал 2 думи верни и умни а кога ти сив гризач издаващ пискливи звуци ще се осмелиш с двете си ръце да направиш нещо за хората с който съжителстваш,освен че си позволяваш да богохулстваш с Столицата на държавата в която живееш си правиш и подигравки с плодородната ни земя и хората който се борят с нея,е виж какви теми разисквам не като тебе -нексни рънни килни сейвни -и тем подобни ай сиктир глупотевини,ех Жельо Жельо ела си ги прибери къде ти беше акъла 91 ва...

https://www.youtube.com/watch?v=5I0Ok1w9-v0
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Гушкай/мушкай моркова и поеми голям дъх чист софийски въздух, аматьор нескопосан :)
Цял живот неудачник, пък съвети и "мъдрости" раздава...
Пак мекото на хлябва ловиш, Руцко на Мама отрочето от село. Тикви всеки може да гледа. Що не кандидатства за земеделски кредит? Да станеш сериозен земевладелец, да гледаш животни, житни култури, да плащаш данъци? По лесно е да си под закона и да контрабандстваш, нали? Това мляко и сирене дето го продаваш на хората се обзалагам, че не подлежи на никакъв контрол! А в Северозапада всеки пести от лекарства и ветеринарни лекари. Утре някой като обърне очите ще се правиш на ощипан, нали?
Няма лошо, не си първият, не си и последния.
Само недей да се правиш на много ощетен от Държавата защото ти си поредната мангуст увиснала на вратовете на трудещите се данъкоплатци...и майка си дето не знам как те тъпи с тая визия и долен характер.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”