Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Абе аз не смея да вярвам на писаното 100%, но свидетеля май също го познавам и е доста вероятно да се окаже,че и момчето по някакъв начин ги е провокирало.
А това,че народа е тъп и търпелив(факт), държавата ни е такава, Парламента е виновен и тн вече леко се изтърква. Битова престъпност и роуд рейндж има абЦолютно навсякъде по Света. Хиляди убийства стават на ден,но хората не са безучастни,не снимат, а си помагат и реагират адекватно.

п.с. Някой успя ли да разчете Шифъра на Руцифър,че на втория ред ми се обади мигрената? Нещо за мутренски времена и гоуфове ли пак бълнува? Хванах само края как щял да накаже евентуално някакъв от Плевен да ге? Ама не му стигнала телесната мощ да го догони ли, кураж-а му за деня ли се бил изчерпал... иначе за малко да видим какво щяло да му се случи :mrgreen: :mrgreen:
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Vid »

Тинейджърите не са виновни, ние старците сме виновни за това кое се случва..., щото само гледаме или скърбим, а нищо не правим...
Та по та причина си отглеждаме 2-ва типа младежи, първите изучени готови за работа в чужбина, а вторите - имитация на бабаитите от оно време, ама с 5 лв. в джоба, де умират в бърз темп от битовитизми или автокатастрофи....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Vid написа:п.п. На та държава и трябва само една клечка кибрит, да изгори до основи и като феникс от пепелта да се започне едно по добро начало.
Гнила държава с клечка кибрит не се пали - и кладата на Жана Дарк няма да й стигне...Иначе си прав. :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Мунчо »

Младежи, това го написах за да подлея тънко масълце в огъня(иначе не влагам капка майтап в това трагично деяние, достойно за съжаление), а вие накълвахте темата като уклеи - пинка... :D
Което не пречи да осъзнаваме ежедневно в какво скръбно място вегетираме - пикльо засякъл идиоти на пешеходната пътека - те му направили някакъв жест, той си сложил бокса и излязъл да брани напъпилата си мъжественост, гаджето му пък за капак обяви, че такава трябвало да бъде реакцията на всеки истински мъж... Малоумно като някакъв абсурден филм а ла Тарантино...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Marco Polo »

Мунчо написа:... Малоумно като някакъв абсурден филм а ла Тарантино...
Важното е че Бейбито обожава именячето и успява да го покаже всячески :)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

Marco Polo написа:
Мунчо написа:... Малоумно като някакъв абсурден филм а ла Тарантино...
Важното е че Бейбито обожава именячето и успява да го покаже всячески :)
не го пускаш да кацне даже :lol:
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Popeye »

Мунчо написа: Малоумно като някакъв абсурден филм а ла Тарантино...
aaa не така с Тарантино :D :D :D просто малоумно беше достатъчно :D
VIP sux !!!
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Станимир »

когато пристигна линейката аз им го предадох с дишане и мозъчна дейност но липсваше пулс и сърдечна деиност
Човека е полу-грамотен (това му е от най-грамотните части на изявлението), но инак е ходещ електрокардиограф и енцефалограф.... И реанимира... Бахти ценния врачански кадър... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

абе кво се занимаваме с некви простаци,се бият там и това е,видяхме какви юнаци ражда врачанският балкан слиза от колата да те маа с бокс,оди обяснявай че въстанията едно време са от регион Берковица и Чипровци и околия от там са юнаците ама е друга тема,чета сега и казвам браво на Австрия за пореден път се доказаха като най бялата държава,едно време им казаха айде земете гражданство и тогава не можеме да отговориме на условията като не можете айде вънка,много велик народ са начело с един австриец роден през 1889 та ако щеш и Йорк Хайдер,а тия па Франция кво тегло ги чака не ми се мисли,требе да вадят гилотината да поработи или са обречени да слушат рап музика в заводите на Ситроен,направили са им в метрото канали да пикаят да се стича пикоча и тия дето продават билети са обковани в метални решетни че ги атакуват иръпшъните,добре бе кога се строиха тия страни и хората водеха воини и се лишаваха от всичко и гладуваха години наред за да построят и добруват после ония чалмите крещяха оперкани от анфети,сега па там не им стигна воината и кръвта и простотията и ше дойде тука да ми проповядва да си бия главата в земята,абе изклали са милиони хора по света за религията си едно лекарство не са дали на света и сега оп ела ме вземи да ме гледаш а аз щи слагам бомбички ако не ме искаш и не ме слушаш,да си ходят в ислямските страни там си се разбират чудесно,гледах едно интервю един вика сириец ли е некъв мляко с какао вика -ние минаваме от там и от там и бягаме за Норвегия и Швеция?викам абе на кои му трябваш ти там ще му строиш джамии ли кво ще му пееш в 12 на обяд като пред ЦУМ,ората си имат Виенски валсове и АББА и Хамърфол за кво си му му виеш там,е аз ако отидем там и у 12 часа се качим на некоя вишка и си пеем Кил бай Дет на Мотърхед дали ще ме изтърпят ше ме свитнат с камъни нали,ми това е моята религия хеви метъла възпявам си бога примерно,добре бе не се ли усещат че идват от друг свят и отиват в друг свят не виждат ли че са изостнали с векове и ги манипулират да са такива а те приемат,тва ако тръгнат и тука да ни правят мизерии хората легнали да спят си почиват и некои да им крещи че се взривява па оди си у вас взривявай се кво занимаваш хората с твоите глупости,представяш ли си отиваш на риба и идва некъв негодник с шлифер потен изнервен и ти вика че иска да се взриви щото е мъченик а ти си некъв рибар помяр за него и иска да вземе повече фрагове с него и ти крещи и ти плаши рибата,направо с правата лопата Фискарс къде си копам градината с нея у шарото бам ше мигне един път стреснато и си ходи при девствениците,много съм се замислил тия политиците имат ли грам акъл в главите си страхливи ли са послушни ли са и изобщо българи ли са?ми аз немам пари да избегам къде искам по света те имат и им дреме,ма след време май ако така продължава тука това безсмислие развръзвам всичко и си вазирам при бате Путин и си карам Лада Нива и си ходя за щука на Астрахан,вечер като се приберем си ходим по къси гащи в нас си веем с ветрило зимата от жега щото съседите са си пуснали парното а не като тука бабите плашат децата че ако не си изяде всичко се изгуби като топлината на Топлофикация по тръбите,имали загуби докато дойде топлото?е мене кво ме ебе че имаш загуби да не я пия аз топлата вода,било нормално да е 16 градуса да се подържа зимата у апартаментите?нали на 16 градуса ще спиш с пухенка у вас и вълнени чорапи и преди да седнеш на клозетната чиния се кръстиш да не се вкочаниш и ще целиш с дарц стерлички лика на Вальо Топлото или кои да е бос на топлофикация,винетките 100 лева а сега като си спукаш гума и джанта от дупка и ги викнеш полицаите за протокол ти пишели АКТ за неправилно управление на автомобила?общините реват че се съдят с застрахователите а застрахователите реват че изплащат щети и пак шофьора е виновен че плаща а си троши колата в разбити пътища?не знам вече на кво да се дразним и на кво да се радвам,минавам оня ден на Сточна Гара изсекли дърветата тополите абе бех дете още ги помня,толкова грозна гледка всичко е голо на колелото и некви бели пънове,са ше ги видиме ще насадят ли дървета,некъв с БМВ сребрсто троика в четвъртък се беше ударил на Околовръсното и причинил 3 км задръстване до след Икея беше 3 патрулки беха на буркани,а днес гледам един Сеат на излизане от Младост на Окловръстното смазан до предният джам и целият сняг в антифриз зелен станал дето е изтекъл май се беше ударил и завъртел на ебем ти страна в камион снегорин и тия най големите щото камиона беше спрял до него,абе малоумна работа,тва ако ти е скучно само си запали колата и гледай сейр по София,оня ден си говоря по телефона до едни кофи и съм се замислил и нема никои покрай мене то е голо на едно обръщало на рейса и как седим и си мислим некъв глас-извинете колко ви е часа?стресна ме нема никои около мене гласа идва от кофата...седим и не вервам и кога се осъзах и погледнах един клошар легнал зад кофата се изпънал на един картон и си почива и лежи по гръб и ме гледа и мига,казах му после ме измуфти за стотинки и така обичайното.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Marco Polo написа:
Мунчо написа:... Малоумно като някакъв абсурден филм а ла Тарантино...
Важното е че Бейбито обожава именячето и успява да го покаже всячески :)
Е, те тука ква е връзката? Ти ревнуваш ли, каеш ли се, що ли? Твойто е като - извинете, говорите ли френски? Не, но имам една леля, която свири на флейта... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

ми женкар си е Марето стар коцкар,бори се за внимание момъка играе на всички терени да не му открадне некои жените по света камо ли форумните,явен намек и предупреждение че си е маркирал територия препикал е некоя и да не се буташ там,може да се дуелирате с спининг въдици или да си направите рицарски боеве с коне и като препускате един срещу друг се ръгате с щеки,интересно ако в тоя форум се появят още 10 жени как ще се разпредели мъжкото внимание ама за сега немате избор и кво има се умилквате,малко или много всички сме мъже то си е човещинка и в природата е така нали Докторе кажи им че старо магаре зелена трева иска,чакай и аз да честитя да не кажете че не съм кавалер и на нивото на вашите обноски.
Последно промяна от RUNNING WILD на Нед Яну 17, 2016 9:18, променено общо 1 път.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

двама сирийци си казали че се видят след 1 година кои е станал повече българин
-ми аз бате кво да ти кажа научих се да ям шкембе чорба пия ракия свиркам по жените ходя на мач и така...
-абе аре бегай бе мангал кво ми се правиш па и ти ....
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Marco Polo »

babydoctor написа:Е, те тука ква е връзката?
Абе почти същото като
"- Знаете ли по Марица дали пипа на блесна?
- Не, ама през '76-та на Дунава как кълвеше на плувка!"
:lol:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Анджак :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Vid »

Станимир написа:
когато пристигна линейката аз им го предадох с дишане и мозъчна дейност но липсваше пулс и сърдечна деиност
Човека е полу-грамотен (това му е от най-грамотните части на изявлението), но инак е ходещ електрокардиограф и енцефалограф.... И реанимира... Бахти ценния врачански кадър... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не така, ако си медицински кадър хубаво, но не все са такива... Когато човек иска да помогне, прави каквото може, а какво ще стане само господ знае... Та цитатът е съвсем нормален за съпричастен човек, но без медицинско образование.....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”