Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1707
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от PAMPASA »

Знаех си ,че си бил воин от Средната земя............................ :D
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Майтапиш се, но не знаеш какъв купон беше...И много рядко имаше счупени глави, по погрешка...Останахме си приятели всичките, лошо, че живи и тук останахме шепа... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

абе бейби ти не знам брате,явно на 3 години от как си проходил участваш в кварталните сблъсъци,имай в предвид че имам опит с годините с секакви компании и е имало духовно извисени лъжци наслушал съм се,е щи разкажа най високооценените от мене с годините скечове дето никои не се смее като ги разказва и са пред цяла компания казани не е на ушенце или по телефона,

-като бех малък ходехме с Чайка-та на море на Живков а милиционерите се редяха на магистралата д ани отдават чест още преди да влеземе на морето....
-тоя па кво ми говорите вие за затвори къде сте лежали аз като бех на 8 години и нали баща ми беше посланик в Ангола и ме беха тикнали в Ангола в затвора за търговия на автомати.
-кажи им брат кажи им как миналата година станах 1-ви в Русия на съзтезанието по кик бокс-а човека продава цветя има магазинче за цветя....
-бате като му резнах една оня се завърте на 360 градуса как си седеше на краката и пак застана пред мене и ме гледа и мига и си каза 3 те имена и чак тогава припадна.
-абе здрав...при Пешо нема здрав преди като ходихме на море некви се заяждаха в Кранево и оня като стана в дискотеката и хвана единият за краката и с него би другите като бухалка и после го удари у пелона,абе здрави ли беха бе беа некви култористи беа...
-бате ти нищо не си оня като седне да яде жена му реве че децата ще ходят 1 седмица гладни 30 яйца бате 1 кора и кило и половина кремвирши му бърка омлети като играе на карти...
-абе кво ми говориш жените били курви аз поне си я знам моята къв парцал съм си земал че поне не ме е яд имам поне 110 баджанаци и ги познавам.
-луд ли си не е верно Тойотата е най икономична не четеш ли статистиката моята с 4 човека на магистралата с 160 харчи 6/100.....
-и баретите идват да ме вадят от нас сутринта а детето тръгнало на училище и им отваря и им се смее и вика -ехе кви са ви малки пистолетите а тате има ей такъв голям а жена ми им се разкрещяла ей тука нема да ми влизате с тия мръсни крака....
-бате ти виждал ли си 100 долара първо да те питам а ти знаеш ли че на 100-те долара е дядо ми къде е вазирал за Америка и е станал президент и си е сменил името там кво се смеете харабия ви редим.
-немаше по добър стрелец у казармата от него от 500 метра в тъмното с калашника гасеше свещ...
-бате стареца беше много див ти казвам а за пчелите и кошерите умираше и като чул мечката че му жмелира кошерите като излезе и като я подкара с шутове и тупаници обиколат селото 2 пъти после станат приятели и тя му ги пазеше.
-абе ти не си виждал комари бате като бех у френският легион у Алжир и съм виждал нощтно време не смеях да мръднем как комар хапе човек и го изсмуква оня стана блед и слаб като мумия бате преливаха му кръв на другият ден едвам го спасиха.
-абе колко брака има иначе хубав не е лош човека ама жените му се развеждат с него много му е голема лангата и не издържат на напъна то и тва не си е работа...


та Бейбиту толко съм ги слушал скечове че трудно ще ме потресеш с житие и битие.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Преигра - забрави, че до 7 годишна възраст бях на Бабиндом в Лом и баталиите ми бяха там...Както и после сите ваканции...За комарите в Алжир не говори, 2 години изкарах там, един дунавски комар да видят и през Сахара долу в Антарктида ще забегнат... :DКви комари, кви врабчета? Между другото, тате изпадна в потрес, щото тамошните ловци стреляха точно по врабчета, свраки и врани - май ги и ядяха...Той им развъждаше фазани - е, не за тях,де, за Бумедиен, тогава министър-председател или нещо такова... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

абе фелдшере аз да не съм ходил в Алжир и да знам кво имат и кво немат и дали ядат свраки,аз си отговарям за мене си ако съм те излъгал нещо за него носим отговорност,са се сещам за лов че се бех базикал с Румил Лачев преди години ,нали с него бехме в Нова ТВ,преди години над 10 тече предаването на Краси Гогов кво беше там забравих го рибарското с "воблърите" са ми е смешно ама тогава за времето си беше хит,и гост вътре Румил Лачев нали ми е от квартала и го познавам и него и щерка му как и да е,и ги разтегаха едни за лов риболов величията там и на мене ми стана скучно и звнех у ефир и викам-въпрос към госин Лачев верно ли е че сте карали курсове за подборен лов с стрелички при бушмените там у нищтото къде са,стана смех у залата,слушат ми се рибарски лакърдии вечер на 3 ракии край огъня,това е голяма рядкост ама много е ценно мене ме забавлява зверски,как мяташ половинка хляб нощтно време на стената на монтанският и виждаш една вълна как я поглъща и хлебеца изчезва,и оня ми беше много люим един на Богоров една вечер спах ми ги разтега за Антон Ивановци язовира как го влачат нощтно време сомовете и вижда само короните на дърветата как му минават над главата сърфира по язовира,вика ми-аз напъвам с милиметър и половина влакно съм и въдицата прорезала лодката и там къде е натиснала въдицата аз съм легнал от горе и влиза вода стана като проход а оня зад мене къде е на мотора крещи СРЕЖИ ГО СРЕЖИ ГО ПРЕДАЙ СЕ СЕ ИЗДАВИМЕ :) а нашия КАК СЕ ПРЕДАМ НА МИЛИМЕТЪР ВЛАКНО БЕ...:) ох колко съм с е хилил с годините.
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 196 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Markony »

Тайната на Бейбиту е разкрита! :mrgreen: Джин предпазва от остаряване
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
Драго
Мнения: 753
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 14:16
дал Браво: 626 пъти
получил Браво: 498 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Драго »

Е това са три джина на снимката, не един :D
Аватар
Драго
Мнения: 753
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 14:16
дал Браво: 626 пъти
получил Браво: 498 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Драго »

bulstar_nikolov написа:Всички ли са като тази?
Изображение
Изображение
Не не са за разлика от тези в Бургас.
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Marco Polo »

PAMPASA написа:Знаех си ,че си бил воин от Средната земя............................ :D
Далече си, далече... :D
Тук е истината ;)
АВТОРЪТ написа:..барон Бейбихаузен...
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Булстарите »

Три областни центъра са увеличили през изминалата година броя на жителите си. Това са Бургас - с 4292 души, Пловдив - с 58 души и София - с 3699 души, показва проверка на БТА на данните към 31 декември 2015 година на Националния регистър на населените места.

Не знам къде пристигат повече хора?
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Абе те хубаво пристигат в Бургас. Въпроса е защо се занимавате да развивате града като може да се вземе пример от софеАнците, които само мрънкЯт,че другите им били виновни за хаоса? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

bulstar_nikolov написа:Три областни центъра са увеличили през изминалата година броя на жителите си. Това са Бургас - с 4292 души, Пловдив - с 58 души и София - с 3699 души, показва проверка на БТА на данните към 31 декември 2015 година на Националния регистър на населените места.

Не знам къде пристигат повече хора?
Ми то в София май вече няма и къде да се натъпчат още...Откато напълниш чашата до ръба, колкото и да сипваш, все отвън се излива...Софиянци взеха да се изнасят по околните села, чак до Радомирско...За Бургас не се радвай на прираста, това, че са дошли от Зидарово, Дюлево и Дебелт не ви върши работа. А и вие от 80-тте години си имате Люлин - Бангладеж, щеш не щеш...И смърдящата Вая...А иначе си беше прекрасен град...Извън сезона...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

sandista написа:... Въпроса е защо се занимавате да развивате града ...

Бах го , тая дупка БугаЗ и развитие :shock: Ае много ти съ молъ , винаги кът съм минавал през него ми се е струвало като обширна септична яма на вид , ама най-вече на аромат :lol: Тва инак за растежа на жителите неква ПиаР сигур се явява та да си чешат егото , лошо нема , тая година още колко румънци и пр. цветнокожи ще ги посетят :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Павлети, прав си, ма донекъде. До 81-ва имах два града, от които ми се повръщаше - Перник и Бургас. Като отидох да служа в Грудово и през ден бях с линейката в Бургас си промених мнението, прекрасен град, прекрасни хора. Ял съм шкембе чорба с Недялко Йорданов в 5.30 сутринта, той все изсвирваше по нещо...Бургазлии - кротки, приветливи...Нищо общо със свинщината и смрадтта в сезона. Е, те също си имат Славейков, Изгрев и недоразумението Меден рудник, но това е толкова Бургас, колкото Люлин е София...Даже по-малко, тука метро, щото...А и тях ги натисна селянията, всмукаха околностите, макар, че не си представям какъв поминък им дават...Чак от Маринка се преселват...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Е , ако сравняваш Бургас с Грудово през `81ва , може и да има някой плюс :wink:


пп - как не те беше грех да кажеш , че пъстървите от оня вир де уж си ги фанал били американки :roll: Ми , че у него американки не са се завъртали от деветдесетте насам бре :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”