Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Драго
Мнения: 753
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 14:16
дал Браво: 626 пъти
получил Браво: 498 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Драго »

sandista написа:... дали тези одежди са част от подигравките ти с целия Свят(щот ти си по-по-велик от всички) или сериозно си нахлузил тези абсурдни цветни парцалки? Че па и смехотворна червена шапчица турнАл .... Муахахахах!
Не бе снимал се е на крайбрежната алея в гръб само и само да се види логото на Лумис на марковата му тениска. За да подчертае величието си даже е посочил картинката с палци, дане би някой по не просветен да пропусне квалитета на модерния левент. Палячо :D кажи кога имаш РД да ти подарим с Румцата и една тишъртка с картинка от пред да ти се порадваме и на фейса малко ....
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Не е важно логото, а надписа, но се радвам,че тениската ми поражда вълнения :)
Спестети си паричките за нещо смислено(лубрукант за мъже?Изображение), нямам нужда от подаръци =)

Румене, не богохулствай! Казах ти,че 95% от врачаните са по-умни и успели от теб. Враца се развива: най-модерното училище, ИТ Академия, дупките ще се оправят :mrgreen:
A ти софийска гнидо си се впил в мама и тати на 40 години, нямаш работа(че и за съкращения споменуваш :)), говориш по-зле от див монтански бек,далаверстваш на дребно с монтанско сиренце и палиш хората с проблеми пред блока. Сериозно, не се ли чуствуваш лееекинко мизерен? Отговора ми е ясен, но продължавам да се чудя що за родители са те отгледали и защо не са направили опит да те възпитат и облекат нормално? Нищо, аз те разбирам и ти прощавам за мъките в който си и ще бъдеш...
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

95 процента от врачаните скачат в дупките на ура и гледат по телевизията скъпо ли е у София,кво има да ми обясняваш като си се спасил като последната мизерна мишка си дошъл и си прегърнал табелата на входа на София и са ти се подгънали коленете и си се разплакал и си се свлекъл като в некъв руски филм за войната ги има тия сцени,абсолютно никво инфо нямаш за мене как ги решаваш тия неща не знам типично по врачански щом така аз си мислим значи е верно,изобщо не се чувствам никак си много си ми е добре даже одим си за рибица и си гледам живота,тва че ти си сдуханяк пришълец екстра качество несъразмерен лонгур и в муцуната си точно копие на Пришълеца филма с Шварцнегер и си мислиш че като си дошъл тук си страшен тарикат,просто си си черна работна ръка обслужваща американски или белгйиски или германски или кви да е интереси,я кажи ти какво направи за София и за България що работиш за некви къде ни изпомпват щото си продажно врачанче ,има стотици хиляди като тебе такава шлака къде се рее по улиците,твоя компютър къде цъкаш на него ще ме нахрани мене и България ли кво?с кво може да си полезен на това общество ти изобщо за кво съществуваш,на 15 ти аванс на 1 ви заплата и имаш 24 щастливи дни в годината и мъкнеш плика на Кауфланд и в петък вечер правиш задръстване като тръгнеш за враца,имаш неква жена там неква си и некво дете ми голем праз айде прави се на врачански татко много загрижен за благото на семейството,просто си си поредната орка консуматор подбил заплатата на некой с 50 лева на месец и се наместил и трепери да не дойде некои по гладен от Мездра да му вземе поста с още 50 на долу,къде си тръгнал и ти баце тичаш като уй без мъде,кои па щи завиди за жалкото съществуване и житейското клише в което живееш-да избягам от враца да имам работа в София и да излъжа некоя да се земеме да не сме сами да имаме дете та да ни пращат повече буркани с зимнина от враца???супер просто похвално,по добре каракуди....
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Призовавам за сдържаност и ментална стабилност.Все пак темата би трябвало да е с забавна насоченост? Подобни постове доказват само лекомислието и ограничения примитивен светоглед на лирическия хироу. Руцко за теб си има проста дефиниция- brain dead :mrgreen:
Факти:
- теб нищо неможе да те изхрани
- пришълеца си ти, монтанска тикво гнила. Искам да ми покажеш някой местен склонен да потрърди,че ти си модел за софиянец :mrgreen: :mrgreen:
- нелепо е да говориш за външен вид
- хората се опитват да избягат от София, не обратното(питай по-разумните софеАнци и ще го потвърдят)
- за ИТ индустрията и приноса и за Българската икономика няма да ти пиша защото ти си прост и нищо няма да разбереш

Враца над всеки и всичко :tup: Честит празник на всички врачани!
http://www.lifebites.bg/1-juni-vratsa-stolica-za-den/
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Marco Polo »

sandista написа:Абе, тоя дебелеА от цирка ли го обличат или сам прави тази грешка?
От си4кото форумен герой само Румцата дойде да сложи едно рамо на състезанието за деца със специални нужди :)
Та ако ще и хич да не е бил облечен - евала, Румца!
:tup:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

sandista написа:Призовавам за сдържаност и ментална стабилност.Все пак темата би трябвало да е с забавна насоченост? Подобни постове доказват само лекомислието и ограничения примитивен светоглед на лирическия хироу. Руцко за теб си има проста дефиниция- brain dead :mrgreen:
Факти:
- теб нищо неможе да те изхрани
- пришълеца си ти, монтанска тикво гнила. Искам да ми покажеш някой местен склонен да потрърди,че ти си модел за софиянец :mrgreen: :mrgreen:
- нелепо е да говориш за външен вид
- хората се опитват да избягат от София, не обратното(питай по-разумните софеАнци и ще го потвърдят)
- за ИТ индустрията и приноса и за Българската икономика няма да ти пиша защото ти си прост и нищо няма да разбереш

Враца над всеки и всичко :tup: Честит празник на всички врачани!
http://www.lifebites.bg/1-juni-vratsa-stolica-za-den/

бе бегай андимахала не разваляй празника на децата не са длъжни да знаят на кой ден се напивате и коляте кокошки и с зачервени лица стреляте с ловна пушка под асмата и падат грозчета в паниците,бегай дръж се прилично тука честваме 17 ти септември,къде си тръгнал и ти да се мешаш с елита на България,абе това дето не се знае от тебе ли е тука ли го родихте или го записа в враца врачанче а?тука е тука е.....айде да ти е честито,заведи го на езерото АРИАНА па като сака сладолед му бии един цигански шамар му писне бузата и му стегни кайшките на сандалките да го стягат за наказание и да пищи че има камъче в обувката и го боде,да те заеба и тебе у врачанският татко на килограм.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Марко дай да го питам Садисту колко коли от враца дойдоха с годините на това съзтезание,прескачат се нали,се се лиготи за външният ми вид е Санде дано да ти се роди такова дете с радост ще съм му треньор нищо че ме не арексваш външно и не съм издържан.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Marco Polo написа:
sandista написа:Абе, тоя дебелеА от цирка ли го обличат или сам прави тази грешка?
От си4кото форумен герой само Румцата дойде да сложи едно рамо на състезанието за деца със специални нужди :)
Та ако ще и хич да не е бил облечен - евала, Румца!
:tup:
ако можеш да качваш снимки щи пратя да качиш да видиш как готвя за благотворителност да се построи дом за деца онкоболни в Безден,тва е пред хора на жив огън на стадиона в Копривщица,с боб който аз съм отгледал,ама наш Санде си е безобиден селски зевзек и си мисли че като познава врачанье що за стока са и ние софиянците сме такива,мож само уя да ми ручат такива като ниего докле ум им зайде,пари може да немам да дам и раздавам ама душа и от мене си давам.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

RUNNING WILD написа:е Санде дано да ти се роди такова дете с радост ще съм му треньор нищо че ме не арексваш външно и не съм издържан.
Румца, приятел, прекали, кълнеш като дърта циганка :evil: Това не го пожелавам и на най-върлия си враг, нищо, че нямам такива - ти си ги видял веднъж, дваж или колкото там, позабавлявал си ги и те теб...Аз 4 години съм ги гледал и лекувал в огромни количества, виждал съм болезнената надежда в очите на майките им всеки ден, опитвал съм се деликатно да обясня до къде могат да се простират с надеждите си...Като правило и мъжете им ги бяха зарязали, защото мъж рядко издържа на такова...Имам деца, които съм поел на месец, сега са на по 13-14 г. и ме имат едва ли не за баща, хвърлят ми се на врата, като ме видят - много от тях ги водят бабите, защото мамите са заминали...Следваха ме в Овча купел, следват ме и сега, в Пета...Тъжно е...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

да си го тълкува кой как иска за хейтъри и консуматори не ми дреме,всички ги виждаме тия неща който описваш за това НЯКОЙ от нас правят каквото могат без никои да ги кара на сила и нямат облаги от това,аз не съм лекар и не мога да ги лекувам и да дам надежда,мога да ударя рамо с риболов и мога да седя 4 часа да готвя и да продам порцийте и да отидат парите за благотворителност,мога да рина сняг,мога да буча и да поставям знаци мога да садя дървета мога да преграждам алей мога да трупам пътеки от плочки и какво ли не и го правя,никои не ми дава пари и не чакам нищо в замяна,бе докторе всички знаеме как се върти света и го виждаме и майка ми е бивша лекарка и тя ми ги е разправяла и аз съм виждал по нещо то е ясно че не е коктейл с чадърче на плажа,нема човек от тука да съм му се присмял на дрехите или какво работи и с кои живее или дали ходи на детско съзтезание,ама като няма никакви доводи опозицията се хваща за какво намери тъпо и скучно ама това има това ползва той толко си и може хетърска работа врачанска.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от sandista »

Румене, отново ти е грешна информацията за всичко изписано. Живееш в смрад и пълна заблуда и така ще си умреш-САМ.
Евалата,че някой ти е позволил да се доближиш до деца да им правиш сянка и да начешаш крастата без пари. Не ме трогваш или засягаш с грубите си простащини,хората като теб ги подминавам с усмивка и искрено съжаление.
Но Краси е прав, в тази тема се минават всякакви граници и не смятам, че си заслужава да си губя времето с дзифтари като теб. От мен имате едно аривадерчи и успех с оправянето на най-мизерната столичка в Европа!

п.с. не може да хейтваш някой който е зад теб..
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

а да когато ти е угодно всеки е прав,много па ги виждаш нещата правомерно,аз ще умра сам а ти ще умреш с цял полк врачани ли какво,я се дръж прилично,София е Столица на България и беше оправена преди ти да дойдеш и себеподобните ти в пълното си право си като не ти харесва да се върнеш от там където си дошел ходи да тънеш в разкош кво правиш тука,браво че ти никои не ти позволи да направиш нищо градивно то се видя за толкова години единственото градивно дето прочетох от тебе беше Врачанският балкан ражда юнаци а софийското поле ражда тикви,хубаво ще е да се обосновеш колко юнаци е родил врачанският балкан и колко тона тикви е родило софийското поле че иначе пак висиш в въздуха,е тва е всичко което донесе,аз не съм толерантен с такива като тебе и така си остане,олицетворение си на консуматорското селенията и нихилизма това донесохте вие и го показвате ежадневно и ежеминутно с присъствието си само разруха и чакане някой да ви облагороди около вас да ви е уютно наготово,от вас полза няма само вреда,няма проява на човещина нищо градивно нищо смислено не се случва живееш за аванс и заплата,точно ти си типичният пример за пришълец,на кои помогна какво даде от себе си какво полезно направи за обществото от което ти искаш да си част щом си дошъл тука или не ти не си длъжен на никои всички са ти длъжни,абе ти знаеш ли че от кварталите ако не излязат да чистят и да правят оборки и да садят цветя софиянците местните да подържат за 2 месеца София ще стане джунгла блоковото пространство от такива като тебе търтей къде ги интересува да има ток вода и асансьор,един не слезна с една четка боя с едно цвете да засади едно дърво да посади да слезе нещо да направи там къде живее да му е добре па и на квартира да пак,е нема толерантност за тия пънкари бате нема и да има като станат хора тогава.
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1707
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от PAMPASA »

RUNNING WILD написа: ако можеш да качваш снимки ,ще пратя да качиш..............
пращай ......................
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

sandista написа:...и не смятам, че си заслужава да си губя времето с ... теб...


И така - вече пета година ... :lol:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

PAMPASA написа:
RUNNING WILD написа: ако можеш да качваш снимки ,ще пратя да качиш..............
пращай ......................
има пратил съм 4,първата снимка е една зима правих пътека да отринеме една ферма в Плана на минус 15.на другите се вижда как готвя и има снимани порцийте те са за благотоворителност парите отиват за изграждането на болница в Безден дали ще стане не знам,имам снимки с Георги Станчев с Слави Кехайов дори с Дедо Скръц от враца известен зевзек издаде и книга с него готвиме заедно,снимки от градината с смилянски боб който гледам с домати и тн,оня къде се пресели у полето с тиквите славният врачански юнак не мож ми доне на малешката вода.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”